Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ony už jsou i vraždy v uvozovkách, když se jedná o rusy. Rusové asi nejsou lidi a nemají právo na život. Čím dál tím líp, jen tak dál Tiscali.
    • Nemají!!!
  • Ta stará, tlustá megera, smrdící jak kyselá p r d e l Simona, vadí prý akorát v redakci Tiscali svým vzhledem a smradem. Nám zde na diskuzi, ta hnusná p r d e l Simona slouží k obveselení..hi..hi..hi
    • Alinko ještě sprostěji by to nešlo, třeba to pomůže. Jennoznačně to svědčí o kolturnosti některých z členů Práglkavclu.
  • tak Rusové chtějí.... zajímavé, že to Porošenko nabízí.. takže zase naopak, že
    • V 08:00 jsem se najedla a v 08:02 jsem se pokakala. Zajímavé, *11* *11*
      My staré babky to nemáme jednoduché. Ještě že v domově důchodců fasujeme pampersky
  • V amrdólii by za vraždu dostala 2x doživotí + 140 let navrch!!!
    • Bc.JarosIavK-VS-osobnost
      Tak jest
  • Dostali za úkol vyblít se zde v diskuzi. Paradoxně tím dokazují, jak ubohá je americká propaganda a prokazují tak Putinovi medvědí službu.
  • Dostali za úkol "zahnojit" diskusi ve snaze ji znevážit. Paradoxně tím dělají Putinovi medvědí službu, dokazují, že Savčenková je oběť ruské zákeřnosti. Ta ruská podlost z mnoha "diskusních" příspěvků jen čiší.
    • Nech se vycpat Simono tlustá.
  • Bc.JaroslavK-VS
    radi tady KOMUNISTICKY zlodej nicku!!! *11*
    • Komu radí?
  • Bc.JarosIavK-VS-osobnost
    A tak kecám jako hrom, že mám doma milion
    • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
      nahlasil sem te zes mi ukradl jmeno putinovce!!! *10* *12*
      • Bc.JarosIavK-VS-osobnost
        podal jsem trestni oznameni na tvou hloupost, primo do parlamentu!!! *12* *12*
        • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
          bides zablokovan brzy!!!
          • Bc.JarosIavK-VS-osobnost
            ty bides zlodeji!!!
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    imigranti jedou - DUCHODY vam vemou!!! *15*
  • Tak tu sedím celý den, měním nicky a pořád bliju neco o Putinovi.
    • Přidej raději něco o Zemanovi, jak hledá na WC Peroutku.
      • Žádná peroutka nikoho nezajímá. Možná jen havloidy, ale ti mají prostě myšlení jinak než inteligentní většina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit