Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A tito nám pak budou nadávat do rusofilů a mávat vlajkou USA............ Pro Bakalu ( jak privatizací k milionům přišel ) kšeft za tři miliardy, pro české uhlí a horníky hrozba...http://www.novinky.cz/ekonomika/368531-pro-bakalu-kseft-za-tri-miliardy-pro-ceske-uhli-a-horniky-hrozba.html
  • Umělci Jaroslav Rudiš a Igor Malijevský se rozhodli věnovat českého prezidenta Miloše Zemana jako dar jeho ruskému protějšku Vladimiru Putinovi. Do Kremlu se chystají v pondělí poslat darovací dopis, který podepsaly desítky lidí z české kulturní scény. Text dopisu zaslal Rudiš v neděli redakci Novinek. Signatáři listu podle něj chtějí s humorem vyjádřit nesouhlas s názory prezidenta na konflikt Ruska a Ukrajiny.
    Kdo ty umělce pozná, kromě toho že nikdy nemakali a makat nebudou a jako pijavice žijí z našich daní?... Předpokládám že je to galérka z Pražské kavárny. Ručičky,ručičky.. vy makat nebudete... Zeman jim pěkně pije krev a proto mu fandím *1* *1* *1*
    • aha, a asi tvoří pod pseudonymem, já je totiž pod jejich vlastními jmény neznám, že by to byl Shakespeare? Hugo, Jirásek? Kundera? nebo stad plachta? Mandlová?

      Uritě ta parta vyžírků, která hledá, který grant by získala a pro sebe do kapsičky z větší části vložila, by takhle drzá být nemohla.
    • Umělci? A čeho? Nebo koho-pražské kavárenské? Takto se chtějí zviditelnit? Ne uměním? *16*
  • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5922-malaysian-airlines-mh17-ve-vraku-objevena-kulka-z-kanonu

    A jsem asi prohlášen za ruského agenta *1* *1* *1*
    • Zdravstvuj, Peťko! Simča nám udělá báječné zelové pirohy, které umí jenom ona. *1*
      • Zdar Tiradorku, pěkně naši Simonku vytáčíš... nemá Kalousek dceru?
        • Tak prý ne, je naše, ruskaja. *1*
        • Tak to asi neví ano on sám, to víš, delirium každý den....tak myslíš že by-Simča? Naše drahá Simča? Ty brďo, tak to je tedy pecka, hned to řeknu všem.... *14*
  • Tiradore jdi se léčit.

    Jsem mladá holka. Ty starý důchodce už máš v tomto ohledu po sezoně a tak jen
    vzteky bezmocně pliveš jedovatou rudou slinu.

    Simona
    • Mladá holka.. nevěřím, jinak jsi normální? Holky mají jiné zájmy... snad bych pochopil to, že píšeš za dolary z ambasády USA . *3*
      • Pochopils to správně, Simča se infiltroval na ambasádu a fakt píši ty slinty, aby "jí" jako věřili. *1*
  • jo, CIA, parta Mirků Dušínů a realita?
    Novinář Gary Webb, držitel Pulitzerovy ceny, v roce 1996 publikoval investigativní článek „Temné spojenectví" (Dark Alliance), ve které tvrdil, že agenti CIA jsou zapleteni do pouličních gangů a kšeftů s drogami, z kterých profitovali. Žurnalista napsal, že CIA pašovala kokain pro tzv skupinu „Contra", která vedla v Nikaraguy válku proti tamější vládě (1979 – 1990)

    a schválně, jak skončil?
    • Slyšel jsi to taky? To plesknutí...to simča zcela nedemokraticky hodil záda na lino. Chroptí, pěna u huby, no prostě je docela roztomilej, dědek jeden prašivej. *1*
      • Já jsem tě položila na záda! *16* *16* *16* *16* *16*

        Tedy argumentačně abych se nedostala do řečí zdejších Baronů Prášilů. *16* *16*

        Narodila jsem se v roce 1990 ty Dědečku. *5*
        • Jasně, já včera. Jsem rád, žes s tou ambasádou praštila a o prázdninách tedy jedeme na tu daču.
          Jako mladá, perspektivní agentka KGB, tak si ji zasloužíš nejvíc, z nás všech. Nezapomeň, doma zdražilo zelí, ta na to pamatuj a šetři na ně. Tvé zelové pirožky jsou vyhlášené. A možná, možná přijede i on. Ale to je zatím tajné, tak pšššt. *14*
  • já myslím, že pan Osoba je inteligentí muž, který s rozpaky sleduje mediální protiruskou masáž
    • Ok, pravda... někteří inteligenti likvidují mravence tím,že podpálí celý les... a vůbec jim nedojde že za tím je něco jiného
      • máte na mysli snahu USA dostat se ke všem světovým zdrojům , že jo *3* *3* *3*
  • dzixy
    Já si myslím, že Joška Osoba nemusí být ruským agentem. Zřejmě chce jenom na sebe a svou minigalerii upozornit část rusofilů a pozvat je k její návštěvě. Dobrá reklama v Tiscali a zadarmo *1* *1*
    • Asi kromě tebe ví něco o válce, přeji ti pevnou ruku na joystyku u válečných videoher... realita je jiná...
  • Jsem mladá finančně zajištěná holka.

    Vadí vám to a pomlouváte. Právě proto že vy jste ti osamělý důchodci o kterých
    tu neustále žvaníte. Tak si dál závistivě plivejte.

    Simona
    • Jak může být tak mladá holka slušně zajištěna? Já makám 30 let a nemohu to říct. *1* *1* *1*
      • do těch správných služeb, které platí dobře. Hlavně musíš potom pořád nadávat na Rusko, Putina a uvidíš, jaké dělám zelové pirožky a vodečka se krásně pije. A najdi si nějaký prima nenápadný nick. *14*
    • Ale to se přece ví, KGB platí dobře. *14*
  • Chovejte se slušně!
    To vám vzkazuje
    Matouš
  • škoda že se neumíte bavit slušně pánové.

    Simona

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit