Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soudruh kmotr zase přebral. Zase ho straší kapitalismus.
  • čecha být český velvyslanec?
  • Pomaličku už se začíná svět zase vracet ke kauze KLDR a mediální poprask kolem bostonského atentátu odchází tam, kde je dnes kauza Brejvik. Občas ještě uslyšíme, jak se chudák atentátnik střelil do hrdla a teď nemůže vypovídat.... Co mě však na tom všem zaujalo, je postoj vševědoucích američanů. Brifingy na kterých informovali o všech detailech si každý soudný člověk může srovnat s našimi brífingy Policie, když vyšetřuje třeba romskou kriminalitu. Tam se z nějakého důvodu jména podezřelých objevuji ještě před tím, než je z čehokoliv usvědčí, kdežto u nás, kde máme stejné zákony o ochraně osobních údajů, se o nějakém lumpovi co přerazí babičce hnáty nedovíte ani po měsíci vyšetřování, kdy dotyčná lidská zrůda už je dávno ve vyšetřovací vazbě. Ptám se tedy, jak to vlastně je? Nebylo to dopředu sehrané divadlo, jen aby měli uklidněné veřejné mínění... Není to náhodou tak, že přibývá nespokojených lidí se stavem kapitalistické společnosti, která ze své podstaty nemůže nabízet žádné řešení problému dnešních lidí a v budoucnu se máme na co těšit. Před nedávnem jsem psal, že činy podobné Brejvikovi se budou opakovat a byl jsem označen pravicovými cenzory za štváče, který ničemu nerozumí. Ale já znovu opakuji - takových případů bude přibývat. Vzpomeňte si na má slova...
  • Kdyby si tak mohli pozvat na pomoc starýho kata Grebeníčka; ten už by z toho mladýho šmejda vytáhl, že Stálin byl jeho pradědek!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit