Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Babišovi ani na pruhovaný mundůr už si nadotacoval dost.
  • Nechápu na co ten bolševicko-estébáckej udavač furt sysluje. Za chvíli zajede do vozovny, zaklapne se víko od penálu a proletí se komínem. Žádnej rubáš nemá kapsy.
  • Babiš má kozy? A má taky p.ču??? *6* *6* *6*
    • On je 3,14-ča. *1* *1*
  • Jo, koho chleba jíš, toho píseň zpívej - i když už je ohraná jako hrom, hlavně, když se něco kecá a kecá a hlavně závidí *9* *3*
  • Hezký Burešův portrét. *1*
  • Nevím proč bych měl přispívat Babišový na kozy. Navíc když Implanáty Moniky Babišové (IMOBA) vydělávají miliardy. Ať jí na to našetří Andrej, vždyť on šetřit umí - na těch druhých
  • Vážení, nevím proč dokola dotace. Havel je kapitola sama pro sebe, ližp..... mu vrátili majetek, nejen jemu,ale hlavně církvi-asi to bude jako dříve=Pospec to opomenul dát do obč.zák.=chodit na církevní robotu. Ale to jsem jinde, dotace= mmr dává také potřebným? jsme 2 ZTP, chceme si zaplatit výtah, protože invalidovi nikdo nic nedá, tak jsme zvedavi jak se mmr pochlapí. Do Brna prý nic nedávají, stačilo to jednání o staveb.pov., a ještě platby okolo!!!
    • Milý Jirko, jsi blb a bolševik,. obojí dohromady z tebe dělá typického voliče ANO a Miloše Zemana.
    • Havel je již po smrti to se k tobě ještě nedoneslo? Do Brna nic nedávají protože Zeman je již podruhé prezidentem a to 6 rokem to taky nevíš? Na Moravu nic nedostanete protože Zeman Vám nic nedá. Nedal Vám za posledních pět let nic zato vy jste mu daly hlasy při volbách. Musíte začít makat rozumíš? Makat a ne chlastat.
  • "Alenka"si to představuje jak Hurvínek válku.Jistě,dotace na řepku jsou výhodné,proto je podniky pěstují z toho důvodu,že tato plodina je silně dotována.Pšenice se také dobře prodává,taktéž kukuřice.Osevní plány se zúžily na 3-4 plodiny,které podnikateli zajišťují zisk.Čím to?No je to tím,že když se nevyplácí živočišná výroba,to jest chov dojnic,prasat,ovcí atd,která není dotovaná jako např.řepka,tak se živočišná ruší.Tím se do osevního plánu nedostanou vojtěšky,krmné plodiny,o luštěninách ani nemluvě.A znovu opakuji-zemědělci ,hlavně velcí,nebudou ve své výrobě podporovat ztrátové chovy,vlivem špatné,dotační politiky státu.V Evropě se dotuje skoro všechno,hlavně oblast živočišné výroby.Jenom v česku existuje názor,že to není potřeba.Proto to u nás vypadá tak,jak to vypadá-je to nevyvážené zemědělství.A lidé?Ti to zaplatí stejně,bez dotací,nebo s dotacemi.
  • Já jsem znal jednu, a ta měla kozy 10-ky *14* *14* *14* *2* *1*
    A půjčila mě je zadarmo *14* *14* *2*
  • redaktora, který je nestranný, apolitický a má přehled co se děje ve světě .Očekával bych , Zprávičku o bílem koni Ing. Pavlíka miliardáře Bakaly versus stát , kde je na spadnutí miliardová arbitráž. ale je vidět , že tento pisálek má úplně jiné zadání. Jégle si normální tele. *8* Roman.
    • Třeba se tváří jako tele protože se chce taky pokusit o to, aby dostal dotaci na svoje krmivo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit