Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je co veme voda
  • Nepřeji nikomu nic zlého... Ale paní redaktorko, ten ilustrativní obrázek jste už trochu přehnala. Honíte se za senzací... Na Ždársku se Umleitung řekne stále česky "objížďka". Snažíte se vzbudit paniku a zaujmout za každou cenu.
    • paní redaktorka pravděpodobně neví že Svratka je v České republice asi chyběla ve škole když měli zeměpis, jo jo nová doba, je to prostě hnus velebnosti, fialovej
  • Oprava:V obci Svratka se podle fotky asi mluví a píše německy.
  • V obci Svratka se podle fotky asi mliví a píše německy.
  • Je hrozne se bat kazde bourky,kdy to barak zaplavi blatem,vodou a nekonecne dokola vse uklizet a mit znicene veci...Driv se tolik nestesti nedelo co je nyni,po lijacich,alespon to nepamatuji...Prosoluje se v zime zem,co rozezira nohy i psum,kaceji se stromy,co zpevnovaly zem,pestuje se vsude repka,driv bylo vic obily,vseho,co dodavalo ziviny pude...Bylo zavlazovani na polich,co jsme se pod nim sprchovali,byla videt i duha a nez jsme dosli k jezeru koupat se,byli jsme uz mokri....Nicime si sami prirodu,driv voda sala do zeme,nyni je vse znehodnoceno.Rada jsem jezdila domu a tesila se na zelen,co vse kvetlo,na stromech venku rostly jablka,svestky,hrusky,visne,vedeli jsme kde co jist,zavarovalo se,pekli kolace,byla zemlovka,panenske jablka jsme sbirali na Vanoce,co vydrzi na zimu a nyni nikde nic,vse znicene..,skoda...Jablek bylo venku moc,druhy a nyni v krame predrazene,venku nic..Mame krasnou zem,nejsou zde hurikany,zemetreseni atd.,ale vse mame tu rozkradene a nevazime si hodnot,co tu jsou,vse se dal nici...
  • Držím palce aby se vám škody vyhnuly a jenom si trochu rýpnu do ČT:
    Tak jsem u zpráv zjistil že v ČT se už lže i v předpovědi počasí. *1*
    O co jde. Zprávy začínaly tím, že moderátorka pochválila "rosničku", že bouřky přišly přesně jak včera předpovídali. Včera jsem na předpověď koukal a říkali, že bouřky přijdou od západu, na Moravě dokonce mělo být dneska celý den horko a déšť až pozdě večer. Skutečnost byla úplně jiná, nejvíc pršelo na východě Čech a západě Moravy, bouřky přišli od jihu.
    Jako beru, že se jim nedaří předpovědi. Ale že si to budou takto vylepšovat, to mě zaskočilo. Vzpomínám jak předpovídali prudké ochlazení a na druhý den se ještě víc oteplilo. Rosnička ( pardon, meteoroložka ) to na druhý den odbyla, že "nastala teplejší varianta". Předtím jsem žádné "varianty" nezaregistroval. Další perlička na kterou si vzpomínám, je to možná týden, dva zpátky, kdy "meteoroložka" Míková zahlásila že někde napršelo za půl hodiny až 68 litrů na metr čtverečný, což by prý v případě, že by voda neodtékala, způsobilo že by sahala až ke kolenům. Míková je asi trpajzlík. *1* *1* *1*
    • Možná by to chtělo opatřit si skutečnou rosničku a předpovídat podle ní. *1* *1* *1*
      Ale zajímavější je, že podle toho obrázku mají na Žďársku objíždku pasanou pouze německy: Umleitung. *1* *1* *1*
      • se znalostí matematických modelů, nechceš to vzít? Zelený už jsi
  • Docela by me zajimalo jak pocitate stoletou vodu ... Kdyz ji tam lidi maj vic nez 10x za tisic let :-DDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit