Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pišto neoháněj se bohem, sám na něj nevěříš.
  • Pokud byl pro většinu národa Havel dobrým prezidentem,tak potom tato většina národa trpí troubovitostí.A bude dobré,když tedy Kalousek s Nečasem naordinují,po Novém roce,obyčejnému českému blbovi,pořádnou dietu,že se po ní nebude moci ani ze..at.Až se pak,začne shánět po kvalitním bejkovci a řádně s ním doma cvičit,aby chytl do rukou pořádný revoluční švuňk,tak bude doba nazrálá na další revoluci.
    • Panečku, takového blba, jako jste vy, jsem už dlouho nepotkal!!!
    • Klasi Jaroslave, co Ti vadí na V. Havlovi? To že hlásal morální zásady, zdůrazňoval, že každý musí začít s morálkou sám u sebe, že největší škody způsobené komunismem jsou škody morální?

      A on Tobě někdo něco "ordinuje"? Já jsem se vždy živil vlastní prací, šetřil jsem a koupil si jen to na co jsem měl. A myslíš si, že nějakou revolucí se vytvoří hodnoty? Hodnoty se tvoří pouze prací. Revoluce zpravidla vede k rozkradení a zničení hodnot lůzou. Tak se to u nás stalo i po válce kdy se vedrali komunisti k moci.
      • Ano, revoluce vede zpravidla k rozkradení a zničení hodnot, ale jak to sleduji, tak ne, jak nás nazýváte, lůzou, ale představiteli státu a potom vyvolenými z dolní a střední vrstvy lidí. Nevím, co děláte, ale zřejmě máte ostré lokty a hroší kůži, nebo tak velké štěstí. Taky pořád pracuju, nepovažuji se za lůzu, tím jste mě urazil a mnoho lidí, kteří by moc rádi pracovali, ale pokud sledujete mezi prací dění a situaci v republice, tak určitě víte, že pracovních míst je opravdu veliký nedostatek.
        • Anonyme, ještě bych snad měl dodat, že ostré lokty ani hroší kůži nemám. Ale měl jsem v životě štěstí, protože jsem volný čas využíval účelně, stále se učil nové věci a tak jsem mohl nabídnout práci, kterou někdo potřeboval.
        • Anonyme, při revoluci se zpravidla lůza zmocní násilím vlády, rozkrade co se dá i nedá, naleze do úřadů a předstírá, že tak činí v zájmu "lidu". Píši o lůze, Tebe jsem nikde nejmenoval, pokud nepoužíváš více nicků a tak nechápu, proč to označení na sebe vztahuješ a urážíš se. Jen by mě zajímalo kdo je to "MY", to mykání mi silně připomíná dobu komunismu (my, strana a vláda).
          Ano, "pracovních míst" je nedostatek, zejména takových "pracovních míst" v suchu a teple, nevyžadujících moc práce a odpovědnou práci a hlavně dobře placených. Ale PRÁCE je dost. Ale práce je zboží, a tak to chce učit se nové věci a nabízet takovou práci a tam, kde ji někdo potřebuje a proto ji koupí. Za komunismu všichni museli chodit do zaměstnání, ale účelné a potřebné práce také nebylo dost pro všechny.
  • proti té současné novinářské chamradi byl i Goebels žabař
  • Byl to zločinec který se nesmazatelně zapsal do dějin našeho národa *10*
  • Tolik hlouposti, zloby a nenávisti. Bůh vám odpusť.
    • jdi do hajzlu!
  • Vzpomeňte také na jeho amnestii *16*
  • Těm jeho zastáncům to připomenu tak za rok za dva,až se budou stěhovat pod mosty a vařit vraní polévku.
  • Tak se nelhalo ani za komunistů,znám spoustu lidí ze všech společenských kategorií a chválí ho tak jeden ze dvacíti.Hanba lhářům,kdo lže ten i krase.
    • A může i zabít *1*
  • Měli se možná zeptat rodin pronásledovaných STB.Tyhle všichni zůstali kolem něho.Nejsme jako oni,heslo pro kamarádíčky komunisty a estébáky,kteří dobře věděli že je nikdo nebude pronásledovat.Jsem nas...ej že nemůžu psát dál.
  • Kam vy na ty průzkumy chodíte?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit