Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na otázku autora článku bych odpověděl takto: rozdíl názorů je dán tím, že v bělošských kulturách zabíjení není samozřejmostí a život člověka se cení, kdežto kultura muslimského světa si života necení a zabíjení je součástí jejích kultury, i když v koránu to není. Korán již dlouho nezodpovídá léta zaběhnutým praktikám islámu.
  • Samozřejmě - masoví vrazi, ať už jde o střelce, nebo bombaře, nejsou dle měřítek západní společnosti v pořádku. Je jedno, jaká se jim dá nálepka. Podstatné je to, by takoví lidé byli řádně vyšetřeni a dle výsledku souzeni.
    Ale - rozsoudit, kdy jde o lidi duševně nemocné, zdravé, či démonicky posedlé a podle toho s nimi jednat... to už není tak jednoduché.
  • Mešuge jsou už všichni....anebo jsme už my všichni???
  • Proč? Protože to tak je.
  • Cit.:"Proč jsou 'bílí' vrazi vždy duševně nemocní, a muslimští okamžitě teroristé ???"
    Protože neziskovky ještě nepřišly na právní fígl, jak masové teroristické aktivity slimáků zaobalit do psychické poruchy, jelikož tím by automaticky byl islám pasován na psychiatrické onemocnění, vy šapitovi blbové. *15* *15*
  • =====Vida, blembák na titulce. :D
  • Putin je sice nějaký divný kříženec, ale jasně jako vrah vypadá. Nejenom tak vypadá!
    • =====Hoď sem svoje foto, ať se pobavíme. :D
  • Na nonislama mi nejde reagovat. Takže toto je reakce.

    Mám takový dojem že to nebyl úmysl, jen bláha nevedomost...
    Jo a stejně nám ty internety zakazou, protože očividně cerpate informace odjinud než z kontrolovaných médií .... V oficiálních médiích se o protibelosskem rasismu nedozvite... Natož aby jste ho dokázal identifikovat.
    • Tak ten komentář, na který reaguji, napsal český rasista.
      • Pane rosti adame, vzhledem k tomu, že mne napadate ze jsem rasista, jistě budete schopen doložit kde a v jakém příspěvku jsem se tak projevil.
        Pokud tak neucinite budu vás označovat za lháře, demagoga a hulvata, prave za tento váš nepodložený výrok.
        • Mám hledat ještě nějaký další důkaz?
  • Dobrý postřeh. Kéž by si to přečetli(ten článek, nikoliv tu diskuzi) všichni novináři a přestali označovat lidi dle toho, kam patří.
    • havloidi patřej do jáchymovských lágrů *10*
      • Díky, že jste ukázal, jací jsou ti, kteří jsou proti islámu. Nutno říct, že byste si s lidmi z ISILu mohl podat ruku.
        (A nejsem žádný havloid, jen nejsem zrůda jako vy).
  • Kdo seje vítr sklidí bouři... Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne... Když někdo neustále brojí proti svým lidem nemůže čekat, že si to věčně nechaj líbit....Multikulti výmysl nefunguje, nikdy nefungoval a fungovat nebude!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit