Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi každý mladý chce zažít něco nového a okusit tu euforii z nějakého "driáku". Já jsem nebyl jiný.Pak ale nastupuje každodenní povinnost , práce, škola, rodina a už není na nějaké experimentování prostor , protože člověk potřebuje rozumně fungovat. Je příjemné si sem tam zpestřit život nějakým tím úletem, ale stát se stálým konzumentem reklamovaného driáku je závislost jako prase. Tak jak bylo záměrem se uvolnit , je jasné že bez pravidelných dávek je to ještě horší než předtím. Je tu tedy otázka :"Potřebujeme to???" Nedělejme těmto výstřelkům takovou reklamu.V každém z nás může dřímat trochu závislosti a pak je jen krůček k tomu aby se to vymklo kontrole.Je pak smutné sledovat jak se vašemu kolegovi hroutí život.
  • A pak že drogy ve společnosti neexistují.Kava kava je pro mne výkřik neandrtálců.Ale ono je chmelným požadavkem drogy.Jak jsme maturanti padesátých let zaostalí.Jak jsme mohli světem znalí KAVA KAVA pohnout.Kde jsme dnes mohli být.V Paříži i v Singapuru.A pohnout světem.On se ale nedá.Je závislý a drogy nepřipouští.Jen když jde o prestiž.
  • Nejlepší zpráva, kterou jsem za posledních pár dní četl.
    (Pokud to není "fejk").
  • zpovykaná kavárna má depku, že demokracie funguje a tak se "musí" uvolňovat drogou nojo hrozná trága většina si demokrarticky zvolila svého prezidenta! nevím proč mne to těší *1* *1* *1*
    • Ty jsi take zpovykany a kavarna k tomu...

      Je zajimave, jak se omezenci hned chytnou -jako lejno kosile - "novych" slov a stale je opakuji...

      Vetsinou ani neznaji jejich vyznam...
    • zpovykovaná putyka na Vysočině se uvolňuje Becherovkou a jásá, že ožralá spodina si zvolila prezidenta, který je jedním z nich. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit