Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč má Čapisrál tak malý peniss?
    Aby se mohl směle vydávat za slečnu a velikost "dohánět" na diskuzích Tiscali. *14*
  • do evropy přichází statisíce vyuzených šulinů,ale řešit se budou staré řecké
    • chceš si zase povídat o šulínech ? *14*
      • vole *1*
  • Vskutku závažné téma... Evropa se se zmítá v krizi na pomezí rozpadu, otřásá se pod náporem hord nájezdníků - čmoudů a bubáků, kteří si konečně uvědomili, že jich je tolik, že nás můžou uplácat čepicema a že nám přitom naše vlastní ohledy ani nedovolí vytáhnout zbraň... na Západě (Trump) i na Východě (Putin) se dostávají k moci noví Hitlerové... Řekové díky "péči" MMF za chvíli nebudou mít co jíst... Britové opustí potápějící se loď a ponechají spoluplavce osudu.... a tady se řeší velikost šulinků u tisíce let starých soch. Jak říkám, závažné téma, aktuální a světodějné...
    • Souhlas. Evropská křesťanská civilizace a její hodnoty jsou v ohrožení.
      Ale jinak jsem viděl mnoho antických soch a jsou to nádherná díla. Ale nikdy mě nenapadlo uvažovat o tom, jestli mají malé nebo velké p*nisy a je mi to v podstatě jedno. No ale ženská to asi vidí jinak. *2*
  • Článek je o Putinovi?
    • O tobě psala ho tvá stará
  • Proč? Protože ti největší čůr... dělají politiku.
    • Neurážej pana prezidenta!
    • souhlas
  • protože si je nechali vyrobit v číně!
    • pan prezident ing. Miloš Zeman byl zvolen drtivou většinou občanů ČR, proto nechápu narážky na mocnou Čínu
      • Bezprecedentně Tupý W. zase přebral vodky a mluví z cesty. Co s tím má společného ten ožrala z Vysočiny. Zvolen ovšem byl slabou většinou stejných ožralů a tupých ovcí.
  • největší péra mají Novorosijci *14*
    • mám stejné informace *3*
    • přéééééésně
  • já vidím ideální znak mužnosti takto:
    úklid bytu samozřejmostí, rovněž vaření a péče o děti, taky zdvořilost a vstřícnost
    • CO jineho ti zbyva nemas co nabidnout a atk se spokojis s kdecim...
  • ostravak
    Velké starosti ,pro malé penisy..:D
  • Proč by tesali do kamene velké pyje?
    -Šetřili materiálem

    (Nedovedu si představit v Museu na Akropoli sochu se "stojícím").

    Model asi nebyl vzrušený-nebyl pravděpodobně přihřátý *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit