Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Facebook je pres vsechny sve smirujici, porovnavaci a dalsi algorytmy pouze program. Sam o sobe nema dobrou ani spatnou uroven. Tu mu davaji az lide kteri ho stejne jako zumpu az po okraj naplni svym bezduchym obsahem. Neni co resit-kdo je fekalnim gurmanem ten facebook pravidelne sleduje a kdo ma osobnost a inteligenci toho nikdo nedonuti aby s facebookem ztracel cas.
  • FB zábava chudých.Tak se hezky bavte.
  • Co to je ten Facebook? Já jsem jednou někde slyšel, že to založil nějaký15 letý klučík.
    Nechodím na to, ale musí to být asi pěkná hovadina. Pokud na to lidé chodí, tak musí být na stejné úrovni jako ten klučík.
    • Je, ale dobře se přes to šíří americká propaganda do celého světa. A taky se to moc dobře šmíruje, řikali kluci z NSA.
  • Já věděl, proč jsem si ho nezaložil.
  • Říkám a tvrdím to stále, že facebook je pro blázny, vypatlance a magory.
  • FB naučil jen jedno . nevážit si kontaktu s lidmi ...
  • I když by měl face book asi napomáhat hledat, co chceme, má víc negativ než pozitiv. Tím, že se lidé snaží zapůsobit na ostatní svými propracovanými příspěvky, zapomínají doopravdy pracovat a vydělávat. Na příspěvcích je vidět, jak a kolik lidí je talentovaných - hodně. Oni své nápady prozradí face booku, zatímco firmy, co se snaží se uživit, by to nikdy neudělaly. Lidé v podstatě vymýšlejí know how pro face book zadarmo. Face book ho pak nabídne komukoliv, kdo má zájem a nejspíš na tom chce vydělat. Není to o získávání přátel, ale o sdílení informací, které by raději neměl znát nikdo jiný než vy.
  • Pepik Goebbelsojc může bejt spokojenej, amrdólsko-nacistická propaganda jede na plný obrátky, žáci lepší učitelů!!!

    YEAH !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit