Přejít na výpis diskuzí

Proč se firmy začínají starat o zdravý životní styl zaměstnanců?

17.12.2016 19:17
red 7 příspěvků

Máte pocit, že je vašemu zaměstnavateli jedno, jak žijete, natož jestli žijete zdravě? Existují však firmy, které pro své pracovníky zřizují bio jídelny, pomáhají jim se stravováním či cvičením. Nedělají to sice z charitativních důvodů, důležitější však je, že to zlepšuje život řadovým zaměstnancům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kazda firma ma jediny cil-vydelat co nejvice penez. Proto bezmezne leze do riti svym zakaznikum a tvari se, ze jim zalezi na zdravi a podminkach zamestnancu, protoze potrebuji lidi co nejefektivneji zdimat. Vselijake zdravotni programy, spolecne kulturni firemni akce a dalsi radoby akce pro blaho zamestnancu jsou jen odpornym pokrytectvim maskujicim skutecne duvody. Zamestnanci z toho alespon profituji ikdyz jsou obelhavani a masirovani srackami o firemni sounalezitosti atd.
 • Že vy jen tak provokujete? To u nás ve firmě jsou tací, kteří jsou schopni vykouřit 10 kusů cigaret za 8hodin.
  • no a? Za osm hodin se dají vykouřit i dvě krabky... pokud je práce dostatečně stresující... *1*
 • Neznám práci, kde by si o vás nemysleli, že jste takřka stroj. Navíc bezúdržbový, co nic nepotřebuje. Nechápu, že lidi chodí do fitka, drží diety, ale v praxi se pohybu a zdravé stravě obloukem vyhýbají. Přitom je to dobrá "ulejvárna". Když se sportuje, tak se nepracuje. A pokud vám dají málo výživnou stravu, tak si můžete stěžovat, protože o hladu být z hlediska zdraví nemůžete. Tady by spíš hrozila prokrastinace, protože by všichni práci odsunuli až po tom všem.
 • Jako řidiče z povolání vás zaměstnavatel odnaučí spát...
 • a kdo povinně nezhubne deset kilo tak dostane padáka?
  a nebo budou povinné ranní rozcvičky jak v japonsku nebo korei ?
  a kdo se jí bude vyhýbat tak dostane nižší plat?
  • tak nějak. No to bych blil... Co nedokázali ani komouši, dokážou tihle sluníčkářský maniaci "zdravého životního stylu, ne-nenávisti a politické korektnosti. A všechno proto, abychom mohli lépe otročit... nebudeme smět žrát nezdravé (ale zato chutné) jídlo, už nesmíme kouřit, brzo se nebudeme smět ulejvat ze státních (či korporátních) kolektivních her... dočkáme se i doby, že kdo bude mět "nesprávné" myšlenky, bude za trest 500x opisovat "nesmím v duchu nazvat uprchlíka čmoudem", dostane srážku z platu, 100 hodin veřejně prospěšných prací nebo bude muset na výplach mozku?? - To je "Demolition man" jako vyšitej, už se těším na krysí hamburger v katakombách...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit