Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za to pitomeček Havel, ten ožrala, tem uměl akorát všechno sprasit, pumprdlik jeden uchrlanej.
    • Koukám, že V. Havel jednal správně, protože rudokožce straší i po smrti. Měli by mu děkovat za to heslo "nejsme jako oni". Jinak by skončili v gulagu.
      • Tebe Simone straší prezident Zeman. Až ho zvolíme do druhého funkčního období, tak to bude Simone, ty trapáku tvůj konec.
        • Za prvé nejsem Simon a za druhé mě Zeman nestraší, ten straší na hradě a mně může být ukradený. A pokud si lůza toho zdegenerovaného alkoholika znovu zvolí, bude to jen dalším důkazem, že bývalé Země Koruny České klesly na úroveň nějaké domorodé provincie.
          • To si piš že bude Simone a vy zdegenerovaní pravdoláskaři se z toho poserete: )))
  • Jste už s těmi exity trapní. Já jen doufám, že celá eueueu půjde do rrrdele!!! *11* *12* *11* *16*
    • Jasně, že půjde do rrrdele ostatně, už tam má dlouho nakročeno budoucnost evropy je jeden velký chalífat!
  • Nauč se psát, ty hlupaňo.
  • Ten nasáklý Ovar už opravdu neví, jak lézt Číňanům do zadku, polepil celou Prahu čínskou vlajkou! Doufám, že až bude žrát s Číňanem ovar, vezme si na to hůlky!
    • Tvrdík?
    • žádnej ovar nedostane, jenom samotnou rejži *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit