Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proboha to je matlala ani zadarmo a ještě od toho ....:-)))))))
  • Přestal jsem používat svůj nick "Já", protože jeden ruský kolaborant mi ho ukradl a píše pod ním své vlastizrádné hlášky.
    • Ale nepovídej. Tys byl původně jako anonym, JUDr Vlk, tečka, Petr a pak jsi začal nicky krást. Dnes píšeš jako XYZ, Hmm, Já, x atd atd. Takže nemel, je to trapný a nikoho to nezajímá.
      • To je zajímavé jaké nicky mi přisuzuješ. Sice střílíš od boku, ale kdybys měl pravdu, znamenalo by to, že můžeš číst a registrovat čísla IP a registrovat příspěvky. Pak by to znamenalo, že jsi ruský agent v redakci Tiscali, který si dělá seznam těch, kdo by měli být po ruské "bratrské pomoci" deportování na Sibiř. Nebo že by celá redakce Tiscali byla pod správou StB-KGB, nebo přesněji FSB?
  • Mně se to líbí.Rozhodně hezčí než Picaso nebo Pollock
    • promluvil odborník na umění? *15*
      • jsi blb? je rozdíl napsat že se mne to líbí. než hovořit za cizí stylem:Protože mezi lidma je spousta pitomců, kteří mají v oblibě kupovat předražený brak *7* *7*
        • Jsi blb? Nebo jen neumíš odpovědět na jasně položenou otázku? *7*
          • promluvil? jsi dementní?napsal jsemže mne se líbí jeho obrázky nic víc
            • a čemu nerozumíš na té odpovědi ty ?
            • Jsi dementní? Máš problém pochopit psaný text? Nebo jen neumíš odpovědět na jasně položenou otázku? *7*
  • Protože mezi lidma je spousta pitomců, kteří mají v oblibě kupovat předražený brak *5*
    • promluvil odborník na umnění
      • *5*
      • Jestli je to "umnění" myšleno vážně, tak pak je to (docela) dobrej fór.. *3*
  • Ty woe, další blbka na tiscali...

    "Je následníkem trůnu 16 suverénních států, mimo Spojeného království(!), se kterým je nejvíce spojován. Jedná se o následující státy: Antigua a Barbuda, Austrálie, Bahamy, Barbados, Belize, Grenada, Jamajka, Kanada, Nový Zéland, Papua-Nová Guinea, Svatý Kryštof a Nevis, Svatá Lucie, Svatý Vincenc a Grenadiny, Šalamounovy ostrovy a Tuvalu.

    *6*
    • No králové, princi a další šlechta patří do pohádek tam jim to svědčí nejlíp
  • Člověk nakoukne a hned je potěšen jaká je tady "vznešená" diskuse, taková "lidová", na úrovni stranické schůze ve IV.cenové, že. *2*
    • no přeci ctíš názor ... nedávné si tu mával listinou lidopráv a svobody, vynášel si precedentální právo v ČR neplatící a já nevím co ještě a jak si tu někdo plkne tak teď pistíš.
      demoneskrate ... no aspoň víme kam chodíš pro rozumy
      • ",,, víme kam chodíš pro rozumy"

        Kdo je to "MY"?
  • Maluje??? Tak ať přijde, potřebuju vymalovat WC
    • To je opravdu reakce hodná komunistické lopaty. No ale co chtít od soudruha BTW, že.
      • Jdi doprdele ty selskej chomoute!!!
        PCHE !!!
  • je to hezké.A kdo muže říct že má obraz od prince že.
    • Na víc u něj víme že on ty peníze dá do své ekovesnice.
      • Myslíš černé menšině která bude zanedlouho v Británii většinou?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit