Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Buďte zdrávi. Právě koluje mezi lidma revoluční metoda výdělku peněz, velice snadná na pochopení. Už od začátku května si takto sama přivydělávám a nemám slov, jak snadné to je. Milionářka přes noc se ze mě sice nestala, ale i tak jsem vděčná za každé přilepšení! Kdyžtak mrkněte na http://www.Cerna-Cervena.cz/?s=t2
  • PK SOLVENT zavedený hnůj všech hnojů na našem trhu.Chovají se jako prasata jednají jako prasata a jsou to prasata.Managment se chová jak na divokém západě.Ale všeho do času.Na každou svini se vaří voda.On je někdo převálcuje.On někdo ty namyšlené fracky vylíská.A najednou všechno bude jinak.Akorát že to chvilku potrvá.Ale tady v česku nikdo dlouho neroste do nebe.Ta na Uřadu vlády si též myslela že není nad ní.
  • Kindermanagement, prokletí naší současnosti.

    Blbečkové něco málo přes dvacet, o víkendu si přečetli příručku, jak je třeba bejt tvrdej a jít za svým.
    Pak je najali a řekli jim, že dělají kariéru.
    Jsou jako dětští vojáci v Africe, pitomí a naprosto bez zábran, zato se zmatenými představami.
  • Co kdo čeká od manažerskejch prasat?
  • v tomto feudálním bordelu jsou lidé poctivě se živící bráni jako spotřební zboží, bez lidských práv , důstojnosti, kdo si nestačil nakrást je jen parazit , ještě , že nevyhrál trilobit hajaja, ten by klidně zavedl i robotu
    • pro ANTON---velký omyl tu robotu už tam máte a bude huř--kdo vypadne z toho bordelu co nejdřív ten to vyhraje --před 8 měsíci jsem přijela do ANGLIE a během týdne jsem nastoupila do zaměstnání jako pokladní nyní pracuji v oddělení péče o zákazníky-v čechách jsem pracovala jako laborantka --když to porovnávám --nebe a dudy.Nikdo jsi nedovolí ani zvýšit na zaměstnance hlas-lidé jsou na sebe uplně jiní je tady živo a krásně
  • Takovým to rádoby managerům bych za toto dal tak jedině pořádnou přes hubu. *16*
    • Mají recht, že odchází. Aˇsi tam pan generální ředitel jde prodávat sým. Možná krade samotný mangement a připisuje to prodavačkám k úhradě. Firma má být pojištěna proti krádeži a zabezpečena např. kamerovým systémem a předávat případy k policii. Hmotná odpovědnost se uzavírá se zaměstnanci na předměty, přímo převzaté zaměstnancem k výkonu jeho povolání - např. Mobil, nářadí, přepravní prostředky atp. nutné k výkonu práce, ale nemůže to být zboží v regálech, zejména pokud se jedná o samoobsluhu, lze to dělat maximálně na uzavřené pultové prodejně. Prodavačka v samoobsluze nemůže přece ohlídat krádeže ze samoobslužných regálů, zákazníkům volně přístupných. Zabezpečení je zde povinností firmy a ne zaměstnankyň. Horší to mají prodavačky ve zlatnictví, kde jeden zloděj prodavačku zaujme předstíraným zájmem o nějaké zboží, zatímco druhý "čmajzne" prsteny atp. Zde si pak mohou prodavačky pojistit odpovědnost za ztráty způsobené při výkonu povolání. ( t.zv. "pojistky na blbost" ). Navíc požadovaná náhrada nesmí převyšovat pětinásobek hrubého platu prodavačky....viz Občanský zákoník...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit