Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • základní pravidlo pro přežití (dobré bydlo) v Česku:
    Bez korupce není života. *16*
  • Dobře to napsala paní profesorka. Teď, když je na hradě pan prezident Zeman snad bude lépe a on si na ty Kalousky a Nečase posvítí.
  • Je nejvyšší čas aby si Hrad dal konečně na vlajku heslo PRAVDA V KOCOURKOVĚ ZVÍTĚZÍ. *1*
  • Nána rudá zase něco vyžblebtla! Toto jsou argumenty:je to korupce,protože jsem to řekla! Že to dělali a dělají i naši soudruzi z KSČ a ČSSD v krajích? Ale to je něco jiného,to jsou konstruktivně myslící soudruzi! F U J ! ! ! Šmejdka ! *6* *6* *6*
    • Nemohu nic jiného než souhlasit
    • Koukám, že jsi další adept na ústavní léčbu v Bohnicích...
      • Ty to tam nějak znáš, jak dlouho jsi tam byla? Pochlub se !! *3*
        • Ale, já jsem v Bohnicích stále, heč... :-)
    • To: Babajaga Ty nejsi nána rudá ,ale modré lejno.Je horko,dej si na tu svoji blbou palici led.
    • Už máš kotel plný jedu, babojago ???
      • babujagu upálit na ohni!! *16*
  • Paní profesorka říká to, co si myslí 99% národa. Bohužel politická mafie spolupracuje s justiční mafií, která stále ovládá většinu soudů i státních zastupitelství. A proto, vyskytne-li se někdo odvážný a nezkorumpovaný, má velice těžkou úlohu bojovat proti těmto mafiím.
  • Co paní profesorka pronese je jak perla hořkosti.A snad je signatářka Charty 77, kam se to zaprodala
    • Kdybys neotravoval !!! JUDr. Karel Vlk je sám signatářem Charty 77, takže pokud jsi pravý "Vlk", tak se alespoň přiznej. Je to jedno, protože ta Charta ztratila význam a kromě tvých protilidových příspěvků se jí nikdo, ani média nevšímají....
  • Soudružka profesorka mlčela,když se,, vzdal" premiérského postu Špidla,který uměl anglicky s bídou pozdravit a vystřídal profíka Teličku aby mohl nastoupit geniální investor Standa G.,Když Socani poslali Tvrdíka vytunedlovat prosperující ČSA,a vyhodili výborného manažera,neřvala svá moudra,když se objevil nejlepší spisovatel v ČR J.P. s sexy mozkem atd.Ty politické čachry se dějí všude na světě.Tím nechci říct,že je to dobře,ale buďte objektivní.Paní profesorka ví,jak se zavděčit zakomplexovaným lidem,kteří ve své většině v životě moc nedokázali,ale perfektně závidí.
    • Máš pravdu.Politické čachry se hrají na celém světě.Na trozdíl od ČR,jak je to přes čáru,tak začne rechnování a jdou od válu.U nás když selže všechno,v nejhorším jim nakonec dá pardonp.prezident.(Naposled Klaus.)
    • Máte pravdu v jednom, že politika je sv*nstvo a nedělá se pro lidi, ale dělají ji politici pro sebe, aby v podstatě zbohatli.

      To je má definice, kam se hrabe V.I.Lenin a další, když byli stejní šmejdi a ještě horší...
      • Souhlas, ale s tím Leninem jsi se bodnul. Myslím, že z celého Lenina si pamatuješ jenom to "Učit se, učit se, učit se", ale jinak jsi nečetl ani řádku. Ale to je jedno, protože intelektuálně by jsi mu stejně nerozuměl...
    • A ještě maličkost.Nikdy bych svým dětem neplatil takovou školu,kde účinkují takoví kantoři.Vychovala by z nich socany,nebo ještě hůře, KOMUNISTY.Lidi,kteří chtějí žít ze schopností jiných.
      • Své děti pošli do soukromých škol a studium jim zaplať. Školu jistě za tvoje peníze vystudují. V hlavách budou mít místo vědomostí modrý hnůj. A v kapse titul doktora práv. A potom jim najdi zaměstnání v dozorčí radě, kde budou zvedat ruku podle přání jiných. A mozky budou mít vylágrované po tatovi. To je perspektiva!!!
        • Ona i státní VŠ není zadarmo a režie kolem studia není malá.Nemyslel jsem soukromou VŠ.
      • Radši bys jim zaplatil nějakou tu soukromou viď? Tam nic umět nemusí a diplom si za čtyři roky koupí. A pokud by náhodou některý z vyučujících požadoval sebemenší znalosti, vlítne na něj tatík s tím, že přestane školu sponzorovat. Tak nám tu vyrůstá ta správná elita, tupci, kteří nic neumí, ale myslí si, že za peníze je možné všechno.
        • A tak nám tu vyroste generace doktorů, proto, že tatínek byl také doktor a inženýrů, proto ,že tatínek byl také inženýr, to že nemají ani na střední školu nikoho nezajímá. Mají prachy a koupí si každého. Jak se dostat na dobrý flek nám ukázal třeba Marek Benda, zdědil místo po otci a to, že si koupil titul Bc. v Plzni ví každý. Dnes nám takovíto tupci chtějí kázat morálku. Vždyť ani neví co tohle slovo znamená. Člověk, který nemůže mít vlastní názor, tak to tu již bylo " Kdo nejde s námi, jde proti nám", nebo " Musíme táhnout za jeden provaz". To jsou politické strany, které nás stojí miliardy a vlastně pro nás nic nedělají. Pardon, až na komedie, které můžeme sledovat v přímém přenosu. Byl jsem vychován tak, že za lež mi táta dal facku, že jsem vzal druhou o zem. To by ale naši politici museli vládnout v leže.
      • No vidíš to já naopak bych své děti do takové školy dal hned, aby je vyučovali chytří lidé a ne pravicoví zmetci!!!
  • Zákon je tu proto aby chránil zájmy společnosti. Na tom co je kauza Tluchoře a spol je jasně vidět, že zde jsou chráněny zájmy kruhů " nadlidí " a oni i soudci si z nás dělají hlupáky. Proč by jinak mohli tito lidé být neodvolatelní i když každý vidí, že konají proti zájmům společnosti.
  • jo, asi má pravdu, ale není ani právník natož soudce, tedy jí to nepřísluší může říci, že je to korupce v obecném slova smyslu, ale nemlže dosáhnout toho (kromě soudu nikdo) aby to jako korupci bral i zákon. a v tom je celá chyby, naše zákony jsou a budou ještě více tak formální, že se z nich spravedlnost vytratí už zcela
  • Když jsem viděl a slyšel toho předsedu NS, tak jsem nabyl dojmu, že táhne s ODSáckou mafií.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit