Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prolhaná a těhotná - to by byl hezkej název pro film nebo televizní seriál... *2* *2* *2* *2*
  • To je tady u nás ve městě zavedená značka.Neúspěch střídá neúspěch.Až se zadařilo.I rozhodla se hlupaňa že to všem osladí a zviditelní se.Gravidita není na škodu.Se ani nechce věřit co se dneska chce dostat na výsluní.Tady samorostka si užila chvilku slávy a nyní to budou roky ostudy a hanby.To bude krásný život na městě,co?
  • Hm... kde je pravda? Nejspíš to bude zase jako dřív:
    Kdy byla Říjnová revoluce? - v listopadu
    Jak se jmenoval Lenin? - Uljanov
    Jak se jmenoval Stalin? - Džugašvili
    Tak kde je pravda???
    *1* *1* *1*
  • Vulgární starosta musí rezignovat!

    Vím jak se ta žena cítí - jako já. Psala jsem pravdu o Rusku a za to jsem byla
    označena za Mééé Bůůůů kokodák....

    To je tak ubohé prostě mužské. Oni můžou v hospodě drbat od rána do noci ale když
    chceme hovořit my ženy tak kdákáme.
    Když chla nemá protiargument pošle nás k plotně nebo se pustí do našich dívčích dnů.
    • Soudružko Pusinko, nedej se. My jsme s Tebou. Někteří nejsme ani mužský šovinisti, ani misogyni jako jiní. Škoda že jsi svoje dívčí sny zradila - jistě jsi si coby nevinné robátko neplánovala, že budeš jednou šou.tat za peníze... Simono, Simono, podívej se, jak hluboko jsi klesla! *13* co by tomu řekl Tvůj dědeček, který Tě houpával na klíně? Co by Ti řekla maminka?! A my (někteří) Tě přesto máme rádi a neodsuzujeme Tě... *9*
      • Jsem ráda že jsou tu lidé jako ty kteří mě neurážejí a nezesměšnují jen proto
        že jsem holka. Děkuju tobě i všem ostatním slušným přispěvatelům.

        Napsal jsi to moc hezky až jsem se opravdu zastyděla.
        ale co mám dělat? Mám být poslušná ženuška která má jen muže děti a sporák?
        mohla bych to zkusit ale bojím se že bych to nezvládla. *8*
    • Špatný je když je ženská šlápota, horší, když je blbá šlápota, ještě horší, když je emancipovaná blbá šlápota. Nejhorší je však ctižádostivá emancipovaná blbá šlápota.
      • A to jsou všechny ty straničky ANO. Bohužel, v té straně není ani jeden slušný člověk. Jwe to smečka podvodníků.
    • Ko ko ko dák.
      • ... souhlasim. varekovi se staci podivat do oci a hned je videt, ze je falesny a placa nesmysly... cele ano predstira smysluplnou cestu, pricemz ve skutecnosti se riti do riti..
        • Souhlasím. Stačí se podívat co předvádí ANO na ministerstvech.
          Na obraně je chaos. Válková chtěla odejít sama ujistil nás Babiš a vzápětí
          Válková přizná že odejít vůbec nechtěla.
          Babiš je pouze populista který zaplnil místo po oslabené ODS a nabral kariéristy.

          Jsem přesvědčena že kdo ANO naletěl a má rozum v hlavě ten už je podruhé volit nebude.
        • ... to mela byt reakce na pusinku, ne na bohouse, se omlouvam..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit