Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chlape, to srovnání s 50. léty by chtělo alespoň v hrubých rysech vyargumentovat...
  • co asi vílezlo ty češtináři
  • Tak to už se můžeš přestat bát, že ho potkáš, žalude *12* ! *6*
  • Plivou si jen na vlastní bryndák, oslíku, za "jejich peníze" by nevzali ani potkana do kafilérky!
  • Vážený mongoloide, tupý pane penzisto, zkuste počítat, kolik si MUDr. D. Rath vydělal za ta dlouhá léta jen v nejvyšší politice a přestanete hloupě blekotat...on totiž není zkrachovalý vidlák jako oni a jsou rádi, že za ta svá proflákaná leta v závisti, zášti a lenoře berou vůbec nějaký důchod, já bych jim nasral! *3*
  • Pozoruji, že dnes se vás tu sešlo rekordně extrémní zastoupení mongoloidů, vždyť ten
    Davídek má recht a dnešní další "žádost o vydání" tentokrát nově zvoleného poslance PS PČR Svobody (a tedy opět z nejvyšších pater) "k trestnímu stíhání" je toho jen důkazem ačkoliv tento disponuje tím nejvyšším levelem demokratického mandátu... řádění tzv. orgánů činných v trestním řízení v zemi nejenže nepolevuje nýbrž metastázuje exponenciální funkcí aniž by se prakticky kdokoliv považoval za nutné ptát, jaký je k tomu jejich mandát, vždyť už si nikdo ani pořádně nepamatuje, kdo je odpovědný za jejich pouhé jmenování potažmo páchání - ve faktické beztrestnosti - justičních zločinů, jejichž rozsah již dalece překonává srovnání s 50. lety minulého století?!
    Přitom samy tyto orgány jsou v české zemi těžištěm prakticky veškeré korupce!
    Škoda pro Davídka ovšem, že se problémem začal zabývat, až když se ho tento osobně dotkl, normálním smrtelníkům se tak totiž masově děje k radosti zatím většinových nedotčených již 20 let
    a není proti tomu obrana, snad jen reálně emigrace, protože civilizovaný svět moc dobře ví, co se zde děje, jen se skrzeva své vlastní odlišné problémy nemá kdy tím zabývat... *5*
  • fifi ku jsem rád, že jsi psal o slovech a stylu -uřízl jsi si pořádnou ostudu před celým národem -
    zkus si po sobě znovu přečíst svůj článek ,příště piš příspěvky do dikobrazu nebo pro silvestr !!!!
  • nitko máš pravdu-- pořádek bych udělal já, kdyby mě udělali diktátorem - my jsme celý život řádně platili sociální i důchodové -dnes u doktorů a v nemocnicích platíme jako diví-cikány tu máme ze slov.maďar. jugošky,rumunska ukrajiny atd. a proč máme platit těm parazitům -na radnici berou i 20 až40 tisíc z našich peněz a oni tam nedali ani korunu!!! Proč tomu tak je ???
  • a tu krávu asi nech pro sebe nebo bys mohl dostat přes hubu
  • Moraviane Czechu tak jsme asi spolužáci, já v té době už taky chodil do školy
  • aničko možná umíš uvařit polévku z pytlíku ale tady si názor svého mozku nezveřejňuj děláš ostudu svým dětem !!!
  • skybedy to si děláš kozy vol. počítej barák nový , postavit ženě ,milence, rodiče za něj chtěli složit milionovou kauci pokud nejsi deme.. a homo stupidus tak víš ,že poctivě na to nemohl vydělat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!de !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bi !!!!!!!!!!!!le
  • Když právník z vinného udělá nevinného tak je to svi.. amorární. Ti, kteří vystudovali za naše peníze, nemají svědomí a jsou ostudou lidí v republice plivám na ně, na zmetky !!
  • Pan Rath zase sere z úst!!! *12*
  • Nejprv to na něho upletl Kubice, pak Pospíšil a teď úplně celá policie. Schopnost manipulovat se Rathovi upřít nedá, jen doufám že se tím soud nedá ovlivnit a pád dalších let uslyšíme Rathovy výkříky z prostředí, do kterého teď patří, což je basa.
  • A ty jsi si dával pozor.Jak je vidět, tak ne.Kradl jsi a hned tě chytli.Drž už raději hubu
  • OMYL:
    Kradlo se a podplácelo už za faraonů ve starém Egyptě.
    Ve starém Římě jak by smet!
    V Kosmově kronice je psáno:
    "Rozhodnutí bylo více zlatem podmazané, než-li výmluvností poslů dosažené".
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dráthovi už toho všeho asi "hrabe". *2* *2* *2* *2*
  • Jsem zvědav kolik mu budou vyplácet odškodného až zjistí že je neviný, fakt jsem zvědav.
  • Rath neumi osvetlit,jak se mu v krabici Vino promenilo v miliony,doma nalezene "uspory "
    patrili "tatovi" a porad bude zvanit jak kolovratek.Mel by zalezt a drzet klapacku,dostane
    temer 250.000 kc za nicnedelani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit