Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • akci a krmí nás vokurkama *15*
 • Žel, psychopaty jsou dnes především Juncker, Merkel a Macron a někteří další. Kdysi tomu bylo jinak, ale nyní se nejen v otázce nelegální migrace, energetiky a bezpečnosti rozešli s realitou.
  Smůla je v tom, že když taková kvítka budou tisíckrát opakovat prokazatelné lži, tak jim stádnější část lidí začne věřit, část se nasraně stáhne domů a do hospod, že za tohle jsme nezvonili, a část zkrátka začne číst alternativu.
  Stejně jako kdysi štvavé vysílačky Svobodná Evropa/Hlas Ameriky/Radio Vatikán vysílaly občas hlouposti, ale veskrze měly PRAVDU, tak stejnou službu dnes obstarává alternativa. Jako třeba právě Aeronet, ačkoli i jeho informace jsou občas takovými konstrukty. Nicméně pořád to zvládá lépe než oligarchizovanými médii placení presstituti...
  Zakončím opět dnes pravdivou parafrází, že Česká televize lže jako když mainstream (vč. Práva) tiskne a tím, že kdo se nenaučil číst mezi řádky, tak je dnes, slušně řečeno, v informační nevýhodě.
 • zas nějaký ušlapnutec dostal komplex tak tady mastí hlouposti hlava nehlava. Doma v kuchyni si postěžuj tady jsi směšný!
  • blbou Křenkovou? Tak to jo, ona totál blbá.
 • jsem stachanovec *14*
  • já novorosijec, dáme páku ? *15*
   YEAH !!!
   • co zašermovat ? *15*
 • Babiš udá Česko. Starého psa novým kouskům...
  • Pokud má pan ministr pocit, že jej Česká republika diskriminuje, měl by především - dříve, než svou zemi udá - složit funkci významného reprezentanta této země. Protože když je Česko tak diskriminující, neměl by mu přece poctivý a zodpovědný politik dělat ministra financí! Takže by mi pan Babiš udělal radost, kdyby spolu s odesláním udání na naši zem odevzdal klíčky od ministerstva financí Sobotkovi a přestal dělat tak strašné zemi jako Česká republika, která diskriminuje nebohé miliardáře, ministra.
  • á chápu, že starého psa novým kouskům nenaučíš. Ale vzpomínky pana ministra na dobu, kdy nespolupracoval vědomě se Státní bezpečností, by se neměly stát určujícím faktorem jeho dnešních státnických kroků. I když byl zvyklý nevědomě poskytovat informace StB, není třeba, aby v podobné nevědomé spolupráci pokračoval směrem do Bruselu.
  • Donald Trump má heslo „America first!“ Babiš se od něj asi nechal inspirovat, jenže tak nějak po svém. Místo, aby podle Trumpova vzoru začal prosazovat heslo „Česko především!“, praxe ukazuje, že se řídí spíše heslem „Agrofert především!“ To, že jeho firma chce mezinárodně vystoupit proti zemi, kterou Babiš řídí (či spoluřídí), je naprosto neslýchaná zhovadilost.
   • vanhorne
    "je naprosto neslýchaná zhovadilost."
    Ani ta nic nezmuze proti takove navnade jako je prachobycejna kobliha.Dnes jsou volici chytrejsi nez byli kdysi, kdy se dali opit rohlikem jako decko dudlikem.Jedine kobliha dovede patricne opit.S Agrofartem v cele s koblihou v ruce, vpred k budovani socialismu v nasi vlasti.
  • V nedělní Partii na Primě oznámil ministr české vlády Andrej Babiš, že jedna z firem jeho Agrofertu podá stížnost k evropské komisi kvůli zákonu o střetu zájmů. Kvůli porušení unijního práva udá Českou republikou - protože pan ministr se cítí zákonem o střetu zájmů diskriminován. Takže suma sumárum: Ministr země na tuto zemi podává žalobu k „nadřízeným“, na unijní úroveň. Místo aby, jak by ministr vlády nesporně měl, hájil zájmy České republiky, tak jde na zemi, kterou reprezentuje, žalovat do Bruselu.
   • vanhorne
    "měl, hájil zájmy České republiky"
    Ex-minister Mladek mel take zvlastni nazor na to hajeni, kdyz prosazoval vyssi tarify pro operatory v ceske kotline.I ta slavna Jourova ceske spotrebitele nejak divne haji, tim ze necha dovazet podradne potraviny ktere by v EU nebyly kosher.Zda se, ze Cechum to ale pramalo vadi.Asi jim staci dat si v hospode par piv, postezovat si hospodskemu a jit spokojene k mamine do perin.☺
  • Já chápu, že po šedesátce se už těžko mění každodenní návyky člověka. Ale to neznamená, že by pan ministr Babiš, jenom proto, že je zvyklej z mládí, musel udávat Českou republiku. On by jako ministr spíš měl hájit její zájmy!
 • "Odpůrci Miloše Zemana se rekrutují především z okruhu městských liberálů, neboli, jak se poněkud pejorativně nazývají, z okruhu havlistů, pravdoláskařů či kavárny (zdaleka nejenom pražské). Tito lidé použijí vše možné i nemožné, aby prezidenta Zemana očernili a přesvědčili voliče o tom, že ho nemají volit. Protože se jim to ale příliš nedaří, neboť tito lidé nejsou mezi běžnou populací příliš oblíbení, snaží se neustále přitvrzovat rétoriku. A tato kampaň proti prezidentu Zemanovi se neustále zostřuje i vzhledem k blížícím se prezidentským volbám."
  • vanhorne
   "aby prezidenta Zemana očernili
   Nikdo ho nemusi "ocernovat", sam se o to dovede postarat bez veskere pomoci v tom je i pres svuj pokrocily vek sobestacny.To on kdyz vyplivne nejaky opilecky zvast ocernuje(pomlouva) i neboztiky, kdyz treba pomlouval Peroutku.Mimochodem zaplatil uz pokutu kterou mu soud za pomluvu Peroutky udelil?????Podivny necim zatizeny narod, jeste podivnejsi president.
   V roce 1992 vystoupil Zeman jako poslanec ve Federálním shromáždění (v československém parlamentu) během debaty k zákonu o referendu. Poslance varoval před jeho důsledky i hloupostí (s)prostého lidu.
   "Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt," upozorňoval v debatě.
   Neco takoveho kdyby o svych poddanych prohlasil nacelnik nejakeho kmene Hottentotu, vykopli by ho a vyloucili z kmene tak rychle, ze by si zapomnel sbalit
   i tu svoji nacelnickou hulcicku.
   • jasně mongole ocernovat, víš co je to interpunkce? Asi ne blbečku!
    • vanhorne
     "jasně mongole ocernovat"
     Nerozciluj se inteligente, ja ti verim, ze ho volis.On si take nevidi do huby a dovede se vyjadrovat jako nejaky opily pobuda.Proc bys ho nevolil,ze?
     "Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt," upozorňoval v debatě.
     • . Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt," upozorňoval v debatě.
      Ano je vidět že patříš do té polovičky.
      • Zklamu tě já žiji za čárou.
      • vanhorne
       "Ano je vidět že patříš do té polovičky."
       Ano, patrim tam a jeste doplnim, ze ta polovina obyvatel patri do skupiny obyvatel, kterou tvori"patologicka sedlina lidske spolecnosti".Tak oznacil soudruh Zeman, na setkani s obcany v Libereckem kraji sve odpurce.Doufam, ze vas pan president a jeho pritel EtOH, nebudou mit problem v prodlouzeni pracovniho pomeru kastelana na Hrade, na nekolik dalsich bajecnych let.☺
 • tak mi řekněte kdo lépe a pravdivěji informuje o roztahování muslimáků v EU? Kdo přináší podrobnější a originálními podklady podložené informace? Třeba nedávno _ jak byli čeští studenti systémově ubytováni v Londýně? Bohužel v muslimských rodinách! Nyní - jak v Akvaparku v Čestlicích běžně provozovatel povoluje koupání v páchnoucích a špinavých burkách? A přidává fotografie a související dokumenty. Kluci v Aeronet - VIVAT!
  • Tak je jasné že psát opak pro všechny sluníčkáře znamená že jsi proruský.
   Bohužel ten jejich mozeček nebo prejt co používají to větší smysl nedá.
  • Takové články jen dělají Aeronetu reklamu a úplně"zadarmo". Upozorní lidi, co Aeronet ještě neznají, že takový web existuje. Víc si šéf Aeronetu VK přát ani nemůže.
 • Putin by té neziskované organizaci hlídací sabáka ukázal jak vypadá demokracie. Němcov taky dělal machra.
  • absolutní souhlas, lepší než evropská unie, by byla lepší sovětská unie kde by mělo Novočesko své hrdé místo
   • přéééésně


    vivat Zeman

    WOW !!
 • proruský nebo objektivní? a hlídací pes je protiruský nebo neobjektivní?
  • je všeobecná žumpa zákeřných pisálků pracujících s poloinformacemi. Tj. dostanou do ruky nějaký štěk a dotvoří kompletní bajku - jak by to jako mohlo být. Takové novinářské podvraťáky nechají tvořit noviny. A nejhorší je že tady tiscali je v tom podporuje! Fuj kluci!
   • hlidacipes?to tedy rozhodně souhlasím.
 • To je ale legrační článek, ono se ve světě nic neděje, že nás tady krmí takovejma hovadinama???
  PCHE !!!
  • najdi si svůj nick ty podtržené, zlodějské vemeno
   PCHE !!!
   • ... mě to tak štve, že nejsem chytrá jako pan BTW, jsem jenom chromá ústavní husa a vzteky se jednou udusím, pa vaše Simča
    VIVÁT !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit