Přejít na výpis diskuzí

Prostitutky z pohraničí lákají Němce na nízké ceny, plní jejich perverzní fantazie

8.8.2018 21:52
6 příspěvků

I po otevření dálnice je prostituce v severočeském pohraničí stále velký byznys. Fronty kamionů na silnici E55 sice zmizely, některé prostitutky se však přesunuly k supermarketům. Jejich klienty jsou zpravidla Němci, kteří jezdí za levnějšími i bizarnějšími službami. Mnozí klienti i pasáci prostitutky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nějak jste zapomněli do článku napsat nejčastější národnost prostitutek a pasáků. Je to pravda a za tu vás nikdo úpomlouvat nebude. Takže ji tam napište.

  • V clanku se pise, ze jsou z Ceska, Slovenska a hlavne to nejdulezitejsi = mnohe z nich jsou Romky...

   Posledni jmenovane chodi na ''chodnik'' misto povinne skolni dochazky...

 • Pokud si pamatuji Číňani přijeli za panem prezidentem.

 • Jaká to novinka, že sem zahraniční turisté nejezdí za krásami matičky stověžaté, ale za levnými a docela povolnými děvami (a zdaleka ne všechny jsou legitimní šlápoty ... ) 
  • Jak kdo. U příjezdových dálnic je vidět postávající šlápoty čekající na zákazníky. A nejen tam. Ale ti cizinci co jezdí do Prahy, ti sem určitě nejezdí jenom proto, aby si tady našli nějakou uurvu. Stačí se projít po Starém Městě, po Malé Straně, po Karlově mostě a člověk vidí ty davy cizinců různé barvy pleti, kteří v němém úžasu hledí na památky z doby krále českého a císaře římského Karla, toho jména IV., blahé paměti.

   • V němém úžasu jistě, ne nadarmo se říká "zpitý do němoty". Ráno táhnou po Spálené nebo Národní do hostelu a zvolna střízlivějíce začínají hulákat. Výjimkou jsou jen Asiaté.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit