Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediné poctivé náboženství je Komunismus!
    • vymysli si svůj nick, chudinko *8* *8*
  • protože mně jsou modly jiných lhostejné, samozřejmě si z nich můžu dělat legraci a oni z těch mých ideálů, mně jsou všichni bozi bůžci proroci i mudrci ukradení. Když si jich nekdo považuje, tak ať ty vtipy nečtě, co je jednoduššího?

    ať žije humor, sůl země
    • vymysli si svůj nick, chudáku *8* *8*
      • jsem opravdu poptěšena, musím být jistě následování hodná, když jsem falšována, blbě, ale falšována *15* *15* *15*
  • ale smáli se mu....Hilterovi a jen to mnohé drželo nad vodou
    • Souhlasím. On vlastně i Hitler byl pro někoho modla a to bychom se mu nesměli smát? I když za to co napáchal se mu ani smát nelze...
  • Ať so kdo chce co chce říká, ale na ty žurnalisty z Francie přesně pasuje jedno říkadlo. ´´Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne.´´ Navíc, je to dost ubohost si dělat srandu z modly muslimů. Nic jiného čekat nemohli. Toto se svobodou slova nemá co dělat. Je mi jich sice líto, muslimáci neměli na druhé straně použít násilí, kde zemřeli i nevinní. Jsou to děsní hrdinové, když si se zbraní v ruce dovolí proti bezbranným.
  • Pokud ten časák uráži něčí víru nvidím důvod proč nemůžou protestovat.Je to lepší než někoho zastřelit.
    Tyhle lide jsou téměř nevzdělaní a jediné co umí je Korán.Pokud se jim někdo trefuje do boha nedivím se že se zlobí.

    Potvrdil to i sám Papež František.
    • no ale my ateisté taky těžce nesem, když z nás dělají nějaké hlupáky a že je to obvyklé v kruzích věřících - a co? *15* *15* *15* *15*
  • A přesně vo.tohle.USSRaeli.de, aby byl ve světě bordel! .. Francouzská administrativa dokonce za tenhle islamofrustráty víceméně náhodně vybranej plátek utrácí přímo ze státních peněz cestou předplatného těchhle taky.karikaturistů + jednorázovými peněžními dary redakci! .. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit