Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to proti přírodě, takové prasárny se dějímhlavně v církvích. Dejte se k církvi.
  • Docela s pobavením jsem si přečetl příspěvky. A musím konstatovat, že problematika homosexuality nejvíc vzrušuje (nevím jestli sexuálně) ty, kdo se považují za "zapřísáhlé heterosexuály" a "zapřísáhlé odsuzovastele homosexuality". *1* *1* *1*
  • Pište si co chcete, fakt, že dítě zplodit může pouze muž a žena, nezměníte. Žijte si jak musíte (chcete), ale nechtějte mít to, co nepraktikujete a neuznáváte. Partnerství dvou stejných pohlaví se všemi právními dopady a výhodami, to už přece funguje. Ale manželství? Pokud se lidstvo dočista nezblázní, tak by měl zůstat zachován vzor : muž+žena=nový život. Buďte zdrávi, přátelé, buďme tolerantní( "ocamcaď až pocamcaď "), ale zachovejme si zdravý rozum a úsudek. *3*
    • "Partnerství dvou RŮZNÝCH pohlaví se všemi právními dopady a výhodami" = manželství

      "Partnerství dvou STEJNÝCH pohlaví se všemi právními dopady a výhodami" = ? Proč to nelze rovněž nazvat "manželstvím"? Vždyť ty PRÁVNÍ i citové vztahy jsou obou případech stejné. Jenom biologická schopnost zplodit potomka u partnerů stejného pohlaví neexistuje a proto také není příliš vhodné, aby adoptovali dítě. Snad až na výjimky.
      • Nač potom máme písmenka a z nich slovíčka? Sám píšete -různých a stejných a každý hned rozezná význam těch dvou slov, která jsou nutná k rozlišení něčeho. Totéž je nutné pro rozlišení stavu- registrované partnerství a manželství. Nebo ne? Pokud to sloučíme v jedno slovo-manželství, bude stejně nutné dalšího vysvětlení, zda jde o svazek muž a žena, nebo muž a muž, nebo žena a žena.Nemyslím v běžném denním styku se sousedy, ale při jakémkoliv úředním jednání zcela určitě.Nebo ne? Kdybychom neměli rozlišovací slovíčka, měli bychom ze života guláš a museli bychom si je stejně vytvořit. Jinak s Vámi souhlasím.
  • Opice taky nejsou křesťané a šoustaj se mezi sebou nikoho to nepohoršuje *16*
  • Za dveřma svého bytu nechť si dospělí dělají dle libosti, ale na veřejnosti bych žádala více ohledu k ostatním. I homosexíci a lesby by si měli uvědomit, že heterosexuálním lidem (t.j. normálním od přírody) se může z něčeho chtít zvracet. Mně např. když vidím dva chlapy se cicmat a vodit za ručičku. Sňatky patří do kategorie,která je výhradně pro hetero. Zvykněte si laskavě, že všechno není pro každého. Já taky nemůžu šustit s ženskou,protože bych se poblila. *12*
    • Hmm, a když na veřejnosti holka ocucává kluka a napichuje se přes rifle na jeho ztopořený pen.s, z toho se Ti nechce zvracet? A proč by se trvalý svazek dvou osob téhož pohlaví nemohl nazývat sňatek nebo manželství? Vždyť jde v obou případech o vyjádření podobného PRÁVNÍHO vztahu.
    • Co žereš, že furt bliješ?
  • lesby mi ani moc nevadej jako (Šmudlinka (anonym) a radka (anonym)). horsi je to s temi buz*kami (Pišta Žiga (inkognito) a Not CSSD (anonym). doporucil bych jim at maji radsi psy, kocky a trebas kozy. budou vice uzitecnejsi a nebudou psat hovadiny.
    • husito, Tobě se ženské kozy nelíbějí? *1*
      • Husita je 'zoofilik'
        Kozy se mu libi,ale ne zenske.Bere si,kdyz je jde nakrmit vysoke holinky.Kozlem samozrejme tez neopovrhne.(nemam na mysli pivecko...) *12*
        *1*
    • Bez do gayklubu,mamrde a nevotravuj tady.
      Vime,ze jsi anonymni mrdkohlt,a jeste komunista! *12* *12*
  • A nejlepší párek byl Husák s Brežněvem.
  • nechcete nechat ty homosexuály žít, jak jim se líbí? co vám je do toho, s kým a proč chtějí žít? nebo oni jsou schopni plnit to, na co vy myslíte jen ve svých sexuálních fantaziích? je to tedy závist, co z vás mluví? nebo strach z neznámého?Jakých je těch 100 tisíc francouzských odpůrců rodičů? jak žijí oni? možná by u řady z nich to nesneslo denní světlo. Normální člověk nemá potřebu plést se jiným do jejich nejužšího soukromí, ať se žení a vdávají, ať vychovávají děti vlastní či adoptované, pokud jsou s to být dobrými rodiči.
    • Á.....ch l*sba promluvila...... *1* *3* *14*
    • Je to zvrácenost, rodina je muž a žena
      • A ty jsi rudořitník, nebo rudoprdélnice?
      • Myslíte, že každému člověku na světě jde o to, založit rodinu? *7* Někomu prostě stačí najít někoho, koho má rád a kdo má rád jeho bez ohledu na pohlaví, bez potřeby mít s tím člověkem potomky. Zvrácenost je to jen pro vás a vám podobné, protože nic jako obecná pravda neexistuje. Pro mě je taky třeba komunismus zvrácenost, ale věřím, že někdo ho dobrovolně podporuje a neberu jim to.
  • Ze by se Evropa zacala probouzet? Kdykoli se levicovi zlocinci pokouseli "vylepsovat" prirozene principy, vzdycky a vdue na svete to skoncilo tragicky...
    • vy přirozený principe, co je a co není přirozené určuje z názvu samého příroda a ta homosexuály produkuje a nejen u lidí, vy jste chtěla říci co se nám a nám podobným líbí, musí se íbit všem. Já jsem heterosexuál, ale takové jako vy odsuzuju
      • Aha to je ta radka s koulema, toho buzíka už známe, cha cha.
  • Jestli je ten Ifop stejně "vyvolený" jako naše průzkumné tlachotechny, tak mě nepřekvapí ani kdyby výsledek průzkumu tvrdil, že 95% Francouzů včetně muslimů podporuje Izrael a ostatních 5% se léčí na psychiatrii. *5*. Těm výzkumům z dílny pravd Dr. Goebelse doopravdy mohou věřit naprostí prosťáčkové a děti - pokud ještě věří na rusalky a na vodníky. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit