Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Policie je zatýkala a přitom demonstranti křičeli: "Máme hole v ruce". Inu hnus velebnosti!
  • Pánové, to je tady dneska nuda. Bolševici, ač nevěrci strojí jolku, jedině ELECTA přítomen a to je slabý kafe. Kdepak je třeba zlej troll, nebo pusinka, že by měli ústavní trest - tisíckrát napsat "lénin chcípnul"? *1*
    • Mě prosím omluv, zdržel jsem se, no zdržel, dal jsem služce volno a nemohl jsem za boha najít zlatou klávesnici, to víš s deseti diamantovýma prstenama na rukou se blbě, na obyčejný klávesnici, píše!
  • Je zajímavý, kolik z těch 80 tisíc černochů má bílý dlaně, toho jsem si nikdy nevšimnul *1*
    • sedřené do běla,prací
      • Tak vobarvený bílym práškem *1*
  • Nadpis článku mi z ohledem na fotografii pod ním nedává smysl.
    • jestli Tě správně chápu, taky na fotografii nevidíš žádný lidi, jenom černochy??? *1*
  • Ani u nás momentálně proti ničemu neprotestují,zima.
  • KIMCID
    jedinej kdo má právo v USA protestovat jsou Indiáni .
    • Bože tobě ti indiáni nepřestanou ležet v žaludku.Nechci ti brát iluze,ale Vinetou byl jen fikce rudý bratře.
    • Á už je to tady a proti čemu, neštovicím, nebo chřipce? Virum je to jedno, KIMCIDe
  • U nás neprotestují,berou větší podporu než v USA.Takže zatím klid. *13*
  • S tou vyuzenou chátrou je to všude stejné a bude hůř,stačí se mrknout z okna (tedy až po 11.00 hod)
  • Další voda na rudý mlýn. Jak je ruská Putinova fašistická propanda hned aktivní v šíření polopravd až nepravd ve snaze rozložit demokratický svět a vytvořit podmínky pro "bratrskou pomoc" jiným zemím.
  • Rasismus po americku- EU by měla zasáhnout za využití NATO a udělat v USA pořádek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit