Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pusine jediný kdo tu trvale ničí diskusi je JUDr Miloš alias BTW.

    Který si tu vede soukromé spory a nedebatuje k věci.
  • Simča má už setrvale zmnoženou osobnost, nejen že vkládá pod řadou nicků - a redakce to nemlže nevědět, ale ještě si sama se sebou pěkně pokecá... jen ty příspěvky, které vkládá vložila pod rozličnými nicky mnohokrát stejné.....
    • A ještě asi i stěžuje. Sám na sebe. A ty konspirační teorie, kdo je kdo. Potom si namázne 20, až třicet plus bodů a je mu dobře. Protože silou svých zaregistrovaných 20-30 hlasů přece jasně vyhrál. Admine, ty to vidíš.
      • Ten Simon tu nic dělat nemůže. Protože tu nikdy nebyl.
        Zde byla jenom TA Simona které trvale komolíš jméno. Tím jasně porušuješ
        kodex tiscali protože nerespektuješ jiné lidi na diskusi.

        Ty sám si tu naklikáváš bodíky a střídaš nicky častěji než ponožky multinicku
        JUDRe alias BTW alias zlej trolle alias hrdino Putine...
        • Podívej, multitroldo, tvá paranoia je sice úsměvná, ale čeho je moc...
          Reaguješ na příspěvek, ve kterém se žádné jméno neobjevilo. Ty tvrdíš, že ano. A ještě si ho sám vymýšlíš. Děláš ze mne někoho, kdo opravdu nejsem. Vymýšlíš mi nicky, které mi nepatří a které používá někdo jiný. Tak jako to děláš ty, který mění denně své nicky za nové.To ti bohužel nijak nevyvrátím, ani s tím nemíním zbytečně ztrácet čas.

          Ale k tématu, myslím, že jsem již vše podstatné sdělil minule, tak jen potvrzuji to, co jsem sdělil. Takové drobné a nepodstatné demonstrace prostě přicházejí a v tichosti se rozcházejí. Všude po světě.
          • Multinick je zlej troll alias BTW alias hrdina Putin.

            Ty mě vymýšlíš nicky. Tvrdil jsi že mám nick antiblb což není pravda.
            Já nemám potřebu si registrovat nick. Zdejší troll by ho stejně ukradl.

            AžTiscali zveřejní u všech IP adresu bude mít registračka smysl. dříve ne
  • No ať, ve Washingtonu zase jindy protestovali proti Obamovi a co jako? Nějaká změna? Ne? tak vo co go?
    • zlej BTW trolle ty smradlavá ruská podržtaško táhni radši všechny udat adminovi, tvoje multinicková šaškárna tu nikoho nezajímá, jsi vřed všech diskuzí manipuluješ s body a všechny tu obviňuješ ty ufňukanej ruskej ichtyle
      • ??? *16*
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/381247-rusko-prislo-zachranit-asada-bude-to-jako-druhy-afghanistan-varuji-syrsti-povstalci.html
  • JUDRře ty nepatří na Tiscali ale do blázince.

    Simon tu nikdy nebyl. Tuhle fiktivní postavičku jsi vytvořil ty.
    Chodila sem jenom Simona. Máš potřebu ji stále komolit jméno?
    Pak jsi buď darebák nebo duševně nemocný.

    Ty tu žvaníš že tě tahle zpráva nezajímá. tak proč sem lezeš a komentuješ ji?
    Pěkně si tu protiřečíš.

    Chodil
  • Simone, kolik PC jsi dneska opravil? Že máš čas žvanit o hloupostech. A pokud tě tato demonstrace tak zajímá, proč tam nejedeš a nepodporuješ je svou velikostí. Aha, na velikosti nezáleží...ale neboj, ty jsi velký až moc....
  • Doktore když tě zpráva o protiputinovské demonstraci nezajímá tak sem nelez
    a nekomntuj ji. Jednoduchá pomoc.

    O podvodech s hlasováním se tu hovořilo už dávno. Když neputinovcům naskočilo
    u příspěvku dvánact mínusáků za necelou vteřinu.
    • Tahle zpráva zajímá očividně tebe, simone. Ty z ní děláš kovbojku. Závěry, co to zaručeně už zítra přinese. Nic, život půjde dál. Demonstrace jsou od toho, aby se ignorovaly. Tak na ně každá vláda reaguje. Co způsobila 100 tisícová demonstrace v Praze, za vlády Nečase? Nic...
      • Simon kovbojky nedělá. Protože Simon tu nikdy nebyl. tu fiktivní postavu jsi vytvořil ty.
        tady byla jen Simona.

        Neustále ji komolíš jméno. Takže jasně porušuješ kodex Tiscali který říká že máš
        lidi na debatě respektovat
  • Adminovi:
    Nebylo by od věci občas mrknout na hodnocení, z jakých IP adres se provádí, protože jsou tady tací, kteří kodex mají na háku a podvádí. Anebo jen normální se 50 x zaregistrovat a potom až 50 x hodnotit? Sebe sama a oponenty? K čemu je takové hodnocení? Mám se také 50 x zaregistrovat? Mám přistoupit na způsoby těch, kteří na nás kašlou?! Nainstalovat si program na rotaci IP adres? Aby mne nikdo nestopnul? Kam až tohle admine má dojít? Velmi se přimlouvám za uvádění IP adres za nickem a bude hned jasné, kdo tady prudí a kazí tiscali jméno!
    • díky za vysvětlení tvého know how při fixlováni zlej BTW trolle a přestaň fňukat jak malé dítě , no tak už podvádí víc lidí, se z toho nepos.r jsi smaradlavej komouš tak se k tobě ostatní také tak chovaj ty ruskej šašku
      • Máš něco k věci?
  • Proti Obamovi také demonstrují tisíce Američanů. No a co ? Není to snad jejich interní věcí? Co je nám do toho?! Co je nám do demonstrace v Rusku?
  • Už to začalo. Teď už to nikdo nezastaví. Nebo na ně Putin pošle tanky, jak to má ve zvyku?
    • Nesmysl.
      • ano jen zlej Ruskej BTW troll má patent na rozum, bolševickej bezmozku táhni na novinky, tam se schází podobná patolízalská skupina rudejch exkrementů
        • Jj, tuhle tam byl Bc. Kak, podnikatel...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit