Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co teprve by čekalo zdejší šlápotu Simču? Vždyť ona pořád vystavuje tu svoji pussy doširoka a už ji má jak vrata. Kdyby ji chtěli vyhostit jako její kámošky Pussy Riot, tak by museli to její přirození půl dne rolovat, aby se to vešlo do futrálu. *1* *1*
  • Tiradore jdi se léčit a to hodně rychle.

    Měla jsem jiný názor než ty. Proto nejsem placená agentka.
    Pokud nesneseš jiný názor než tvůj tak nelez na svobodnou debatu.

    Po 150 a naposledy. Kdyby proruská strana nicky nekradla nestřídala jsem je.
    Občas jsem používala i mužské nicky protože na muže si nedovoluješ jako na holku.

    Piš k tématu. Na tvé pomluvy nejsem zvědavá.
    • A zase mi to tyká... *14* Prý " na muže si nedovoluješ jako na holku". ale já tě beru stále jako Simona a ne tu Simonu.

      Po 150 a naposledy? No huráááá, bude klid....... *1* *1* *1* *14*
      • Lidi jako ty nemají na debatě co dělat.
        Chceš jenom špinit a pomlouvat ne debatovat.

        Jsem holka. Když ti to vadí tak jsi prostě na kluky.

        Simona *5* *5*
        • Dej sem důkaz!Nemůžeš ho sem dát protože takový neexistuje.!!!! *1* *1*
          • Nabídla jsem osobní setkání. Když nechceš tak směšně nežádej důkaz. *5*

            Jsi směšný jako pusinka která popřela dokonce i Sovětskou okupaci Československa
            v roce 1968. *15* *15* *15* *15* *15* *15*
            • to mně píšeš ty která každého s vlastním názorem označíš za rusofila?
              ty která pod každý příspěvek píšeš věci mimo téma?

              prosím dál nás už poučováním nebav *7*
            • SSSR nás okupovalo. Ne USA: Tak ji do toho trapně nezatahuj.
            • nevím kdo co popřel ty bys bejt to amici je vítala .stejné svinstvo jako okupace rusákama.tvoje rodiče se musej za tebe stydět *16* *16* *16* *16*
  • Americanka.Simon je jasný provokatér. Jen provokatér si může dát kupu nicků mužských a ženských, bůh ví proč, jen ten si dá nick "soudružka", později "demokratka" a jen on se zamotává do vlastních sítí.
    Jen provokatér může mít zájem na tom, aby se diskuse na jakékoliv téma zvrhlo na jeho téma, kde pomlouvá hlavu státu Česka a Ruska, vše ruské a vychvaluje vše z EU, NATO a USA.

    Takže, mistře Picasso, odpočívej v pokoji. Ti Američani a jejich patolízalové odkudkoliv, nejsou schopni nic pochopit. *8*
    • A ty jsi jasný lhář. Jsem holka takže Simona.

      Neumíš napsat jediný příspěvek bez osobního napadení.
    • Je to tak. A tomu zakrývání Picasových obrazů snad nelze mít jiný komentář, že se Amerikáni už asi úplně zbláznili. Popravdě řečeno ono leckdy u Picassa ani nepoznáte, že oko je oko a ňadro je ňadro. Takže o to více je takové počínání nepochopitelné. No a s tím naším Simonem jsem si již kolikrát říkal, že reagovat na jeho provokace je zbytečné, ale vždy napíše takovou hloupost, že to člověku prostě nedá.
  • Prudérní Američani, to se snad ani nedá komentovat, a když, tak ne slušně.
    Američanka Simon by mohl na nějakou dobu - a jistě rád, vycestovat do země neomezených možností. Při svém naturelu a rétorice by jej americké právo do 14 dnů dostalo za mříže pro něčí urážku. Jen tady, v Česku, si dovoluje beztrestně urážet koho se mu zlíbí. Je to přece svobodný člověk a demokrat. *14*
    • U američanky Simona by prudérní Amerikánci ani nic zakrývat nemuseli. Kde nic není, ani Amerikán se nepohoršuje.
      • *1*
      • Jsem holka takže Simona.
        američanka je ta ne ten.

        Bohouši ty jsi bohužel nemocný.
        Patříš k lidem kteří mají stálou potřebu špinit a pomlouvat.
  • Lepší prudérní než vulgární jako Zeman.
    • Jasně, je třeba Zemana každodenně dehonestovat, výstava nevýstava, téma, netéma. *12* *16* *12*
      • Jo je potřeba ho dehonestovat protože mám v hlavě vymleto a proto sem off topic. Sem prostě Američanka *5*
        • Piš za sebe zloději nicků.
  • Uznávám že sem neskutečná pí.. a u všech článků tapetuju svoje nesmysly. Omlouvám se všem slušným diskutujícím, sem prostě taková americká pi.ka *14*
    • Jsi zloděj nicků.

      Vaše taktika už je moc průhledná soudruzi. Provokujte kradete nicky a pomlouváte,.
      Chcete abych se naštvala vynadala vám a byla bloknuta.

      Takovou radost vám Simča neudělá. Máte smůlu. *5* *5* *5* *5*
      • Ale jdi, byl jsi bloknutý a strašils tady stejně.

        Proč se ztrapňuješ na veřejnosti i u takových témat? Ty fakt nemůžeš být normální, nebo tolik potřebuješ těch pár drobných, za to trollování, kopčení zaručených zpráv a dehonestaci Zemana? *12* *16* *12* Proč zase a tady? *12* *16* *12*
        • Ale ale ulhánku.

          Jsem holka takže ne byl ale byla ju.
          Ujasni si pojmy. Není to dehonestace Zemana. je to pravda!

          Vy tu napadáte a pomlouváte názorovou odpůrkyni. to také k tématu nebude viď.
          Měla jsem pouze jiný názor než ty. Jen proto ještě nejsem placená provokatérka.
          Tak tu nemoralizuj. *5* *5*
          • Přiznáváš svou blokaci, svou faleš, kdy blokaci obejdeš. Přiznáváš, že si používal nicky obou pohlaví s opakovaně dementní výmluvou, že ti je nějaký proruský soudruh krade. Přes mou radu, ať diskutuješ jako já, kterému nikdo jeho nick nemůže zcizit. K tématu o Picassovi dáš skoro vše o Zemanovi, "protože to je prý pravda". Tak potom se nediv, když dostáváš oprávněně přes hubu.
            Ty víš, kdo jsem třeba já? Znáš mne? Viděls mne? Neviděl, jako prudérní Američani Picassovo dílo bez "ňader". A já tě taky vyzýval, ať mi netykáš, když je ti "pouhých 25 let" a můžeš být mou vnučkou. Tykáš mi a nadáváš bez mrknutí oka.
            Posíláš všechny, kdo netolerují ty tvoje žvásty do Ruska, nebo KLDR, proč? My jsme tady doma. Tohle nebyla po staletí EU, ani NATO tady nebylo. My jsme Češi! Ty "američanko"! *12* *16* *12*
            • Proruský soudruh zde nicky krade. To není výmluva ale fakt.

              Vaše napadání názorové odpůrkyně také moc k tématu nepatří.
      • diskutuj *1*
        • Takže tobě to připadá normální krást nicky a pomlouvat?
          Fajn. My dva už nemáme o čem hovořit.
          • Takže tady bude konečně klid? *14*
          • *1* *1*
  • měli ale zakrýt i podpis, Picasso byl komunista *15* *15* *15* *15* *15*
    • minusoidi... přečtěte si neco o přesvědčeném komunistovi Pablu Pocassovi - od mládí do smrti člen *15* *15* *15* *15*
  • Rejpale jsi lhář!!!!! To co tu předvádíš už je vrcholm ubohosti.

    Hoď sem odkaz kde jsem tvrdila že jsem na těch fotkách já. Nikdy!!!!! jsem to netvrdila.
    Fotku jsem si dala abych se odlišila od proruského zloděje nicků!!
    Pro přátele jsem dostupná na facebooku. Těm kdo pochybují o tom že jsem holka
    jsem nabídla osobní setkání. Nechcete. Tak ale pak směšně nežádejte důkaz.

    Toho falešného admina jsem odhalila já - přezdívka visitiors totiž znamená návštěvník
    a ten pán který tu běžně píše má za jménem zvláštní zbarvení.
    • přesně jsi se ukázala.
      najednou bys ráda odkaz co? a když ho po tobě chceme my tak nic.

      prostě lžeš jak když tiskne.a kopeš kolem sebe.
      *10*
      • Dej sem odkaz lháři! Nemůžeš ho sem dát protože takový neexistuje.

        Vždy jsem citovala zprávy z veřejně dostupných zdrojů které si každý může na
        internetu najít. Vy prostě jen nechcete uznat pro Rusko nepohodlná fakta.
        • neboj tuhle větu ti připomenu při tvých pravidelných lžích které nechceš podložit:

          Dej sem odkaz lháři! Nemůžeš ho sem dát protože takový neexistuje. *1*
          • Jsem holka. Takže v mužském rodě oslovuj kluky.

            Všechny zprávy které jsem citovala se dají na internetu snadno najít. *5*
  • opravdu, tomu se říká středověk....
  • Rejpale pokud se vám nějaký program nelíbí tak se na něj nedívejte.
    Můžete přepnout na jiný. to je svoboda víte.

    Je to lepší než Sovětský model kdy cenzor s rudou knížkou rozhodoval co na trhu
    s hudbou filmem a knihou být může a co ne. Za komunistů by se ani tato
    svobodná debata nekonala protože nerudý názor do éteru nesměl.
    • soudružko pusinko simčo bavíš se o sovětské minulosti tohle je smutná americká současnost *1*
      • Jsem demokratka. Kdyby zde byla totalita tak jste za neustále napadání
        EU dávno zavřený. Nejste protože je zde svoboda slova.
        Vy ji zneužíváte k útokům na svobodu samotnou.

        Komunistický režim kritiky režimu zavíral a vraždil.
        • Jsi lhář a zbabělec co za poslední půlrok už 4x změnil nick ze soudružky pusinky až na kolaborační nick americanka.Simonka. Plus to že jsi si přivlastnila čísi fotky ze strachu je stáhla pak si vzala fotky údajného děcka z rodiny a zase ho stáhla.Tolik o tvém charakteru.

          *9*
          • nějak jsi nepostřehl Milana, Vladimíra a asi sedm dalších nicků - testosteron se prosadil aspoň na chvilku *15* *15* *15*
            • Pusinko ty mlč. ty jsi tu psala že jsi četl - takže pokud je tu někdo kluk tak ty.
          • Rejpale jsi to ty kdo lže a překrucuje fakta. A to oslovování v mužském rodě si laskavě schovej pro kluky.

            Kdyby zde proruská strana neustále nicky nekradla tak jsem je neměnila.
            Není to normální když ti někdo týdny krade nicky.

            Obrázek jsem si dala abych se odlišila od zloděje nicků.
            Nikdy!!!!!! jsem netvrdila že jsem na té fotce já. Tak tu nelži!!!

            Nejsem taková naivka abych dala fotky veřejně na internet když neumíte respektovat
            jiné názory. Jsem přihlášena na Facebooku a pro přátele jsem dostupná.
            • nevím co jsi ty já jsem čech.....
              ale co s lhářem se tu dohadovat nemá cenu co napíšeš je LEŽ!
              ty nemáš žádný argument ani proti argument jen prázdná slova
            • Nikdy jsem netvrdila že jsem na těch fotkách já. Tak tu nelži!!!!!

              Nemáš protiargumenty do debaty tak ji zase celou zničíš osobním napadáním.
              To je vaše tradiční zbabělá ruská taktika.
            • mne stačí co jsi zač ze strachu z falešného admina jsi stáhla fotky. kdo lže ten krade a to tě usvědčilo.
              víc nic psát nemusíš stejně už to tu každý ví.pravdu už neukecáš *3*
              Pravdu můžeš jen poplivat ne změnit. *1*
    • pokud se amikum picaso nelíbí ať si ho nevšímají

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit