Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Platy našich poslanců se odvíjí od průměrné mzdy v národním hospodářství. Protože jsou 4x tak vytížení než ostatní, mají čtyřnásobek. *11*
  • Choce obaja do rici. *11*
  • Nedelám nic a mám sa dobre. *5*
  • Jen ať volí ODS dál. Bude platit 250 Kč za den *11*
  • Sy koň krystov, pyčare
  • čo je to taky rom? Něpoznam dajakeho roma, len cigánov, boha jeho.
  • Něco na tom je, když má jeden 10000 a druhý 50000 pak mají v průměru oba 30000 což je nad průměrem. Takže oba se mají dobře bez ohledu na počet dětí a dalšího zázemí. *16*
  • Já mám průměrně o 10 000,- méně. *11*
  • Moc jazyku neumyš, v češtyne je slovo Rom aj v slovenčyne *16* somar sprosty
  • Moje žena dělá v automotive stále stejnou práci a za poslední 2 roky ji plat klesnul o 30%, z 18 tisíc hrubého na 12 tisíc hrubého. Průměry jsou pro blbé pravičáky, protože jiný argument našeho blahobytu už nemohou nalézt.
  • Dělám v automobilovém průmyslu a 90% zaměstnanců má 14000 hrubého a ještě si libují jak jsou na tom dobře oproti jiným fabrikám. Průměry ať si tato vláda parchantů strčí do pr*ele.
  • Můj názor je ten,že se nikde nepíše zda je to mzda hrubá nebo čistá.Průměr nic nevyjadřuje.Já o manipulaci se slovíčky jak se mám zjišťuji,že pořád hůř.To nepatřím mezi fňukny.Ale šetřit nemám,kde.Můj syn čeká dítě s přítelkyní a žasnou jak tento stát podporuje rodiny s dětma .Teprve nyní mi věří,že si lidi neváží dobrého bydla,které tady bylo do r.1989.On volil ODS ,už nebude.Leží v nemocnici a díky Mengelemu Hegrtovi zaplatí za pobyt 100,-Kč za den.Při ukázce stravy ve vyšetřovací vazbě a co dostává on ,prohlásil kolik tam platí.Je pravda,že se může umýt každý den.On jako ved.pracovník tento plat nemá,ale kdyby si ho zprůměroval s Kalouskem hned by byl na úrovni daleko vyšší a to nedělá takové seky jako tento stát,protože je odborník na svém místě.
  • Máte naprostou pravdu.PO STALETÍ TO JSOU CIKÁNI,proto se nenechám oblbovat Kocábem a dalšími,kteří si z toho udělaly koryto.
  • Souhlasím,ale lidé potřebují do svých peněženek více peněz,aby mohli dále nakupovat.Ruku v ruce s tím by tu měla být podpora českých firem = český výrobek na pulty našich obchodů,aby si je mohl koupit český člověk,což by mohlo vést k jejich většímu odbytu a tím k větší prosperitě českých firem,které uměly dříve vyrábět kvalitně !!!
    Pokud by české firmy dostali náležitou podporu s tím,že by jim zákon ukládal,zaměstnávat v převážné většině české lidi,vedlo by to jednak ke snížení nezaměstnanosti a jednak k lepšímu nastartování ekonomického růstu.
    Tolik logická úvaha.
    Kdy by k tomu mohlo dojít? Až budeme mít ve vedení naší země rozumné a čestné profesionály s odborným zaměřením k dané oblasti.
    Ti,co tam jsou nyní,tam rozhodně NEMAJÍ CO DĚLAT !!!
  • dělám ve strojírenství a 80% zaměstnanců firmy má vyšší plat..asi je to o regionu
  • Neznám nikoho kdo by takový plat měl, ale znám prodavačky které pracují za minimální mzdu, je to opět velká lež vládnoucí garnitury. 24 000 můžou mít někteří "podnikatelé" ale obyčejní zaměstnanci ne.
  • Bohužel ale ve slovnících slovo Rom není, ani v Arabštině, Španělštině nebo Němčině
  • Měli by být odměňováni podle kvality odvedené práce! A tu ukazuje spokojenost občanů!!!
  • Jo,je to pravda.Kdo má takové peníze?
    Pokud je stanovena minimální mzda,proč také není určena mzda maximální?
    Proč se od minimální mzdy neodvíjejí platy politiků?To jsou otázky,na které je třeba si odpovědět.
    Pokud by chtěli mít politici vyšší platy,museli by zvýšit ŽM nebo minimální mzdu.Podle mě by to fungovalo a bylo by to správné.Jen to prosadit,jenže to by ve vrcholných funkcích museli být jiní lidé.
    Ti co tam jsou,by potřebovali proklepnout jako dr.Rath,aby bylo spravedlnosti učiněno za dost.Další úprava legislativy je na místě.Je třeba tyto delikty přísně trestat,ne však přísněji,než třeba vraždu.
    *16*
  • Ve svem okoli nevim o nikom kdo je zamestnancem a dosahnul by na plat v takove vysi. A to spousta znamych dela ve Skoda-Auto.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit