Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za komančů s růstem mezd rostly i důchody.
  • Poctivá práce se vyplácí, s vládou rozpočtové zodpovědnosti a skvělým světovým ministrem dojdou nakonec všichni blahobytu. Konec pohádky......
    A propo vy nejste členové dozorčí rady za pár drobných?
  • Neznám nikoho kdo má 24 000 ale znám ty co mají do 16 000, a to nemluvím o prodavačkách a pod.Lotrům se to pěkně počítá když tam zahrnou ředitele, náměstky a podobné kteří mají platy půlmilionové i větší.
    • ... statistika je přesný součet nepřesných údajů ... a co takhle udělat průměr bez papalášů *1*
      ... a doufám, že do toho nejsou zahrnuti přizpůsobiví na sociálních dávkách ... *10*
  • To by mě zajímalo komu vyrostla mzda, mě tedy ne. Asi si vládní k o k o t i zase přidali. *12* *16* *11*
  • TYTO ŽVÁSTY SE NETÝKAJÍ STÁTNÍCH ZANĚSTNANCŮ-POLICIE,HASIČŮ,VĚZEŃSKÉ SLUŽBY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Zvýšení mezd o 2,2% značí též zvýšení daní a odvodů na zdravotní i sociální pojištění také o 2,2%.
    Co s tím Kalousku, Hegere a Drábku budete dělat?
  • neskuvíňat. máte, co jste chtěli........
  • To znamená, že vládní úředníci mají zase víc!
  • Komu vzrostla jmenujte ! *6*
  • Tak tohle je jistě potěšující zpráva pro ty, kteří pracují za 8-10 tisíc hrubého.
    • Souhlas, právě mne to napadlo taky, ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit