Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 20 let jsem volil ODS a dnes se za to stydím, každý politik kterého známe z televize, má ruce namočené v nějaké černotě nebo korupci. Ať zkusí Babiš či Okamura co umí. Stejně je smutné, že se za nás nejvíc bije Japonec a Slovák. Češi na ně plivají a obviňují z populismu a pečení špatného pečiva. Zase vyčkávají s povstáním až na konec války, píšou vulgarismy nebo brečí. Nelíbí se Vám Babiš?
    Volte Okamuru a nebo naopak.Všichni ostatní jsou prohnilí na kost!
  • Já volím Okamuru!
  • Kdybych nebyl blb moh jsem být komunistou, ale bohužel nemám inteligenci a proto jsem blb a nemůžu být komunistou!!
  • A kde zůstal Bobo blob "Popereme se - ruce vzhůru"? Že by málo kvokal?
  • Pro Matějka.Spíše než hlasy pro komunisty by bylo třeba anulovat všechny hlasy těch zlodějských stran,které se po komunistech prolhali k moci a tuto zemi z bídačili.Navíc zločince těchto stran odporazit na katovských mučírnách,tím nejkrutějším způsobem.Se starými lumpy musí mladá generace jednat hrdě a hlavně tvrdě.V co největší krutosti k vlastizrádným a prolhaným starým lumpům je lepší budoucnost mladé generace.
  • Pokud zde vládnoucí lumpové budou potlačovat projevy tvrdé levice a tak jí znemožňovat se dostat do parlamentu,tak i my tvrdí levičáci budeme,na poslední chvíli doporučovat našim příznivcům volit komunisty.Aby naše hlasy pro levici nepropadly.Když budou mít komunisté velikou oporu v národě,tak se dá předpokládat,že po volbách,pořádně přitvrdí a to i pod tlakem nás tvrdých levičáků.Rozhodně to musíme brát tak,že nám více vadí zlodějna pravičáků,než komunistické čestprácování.I když zrovna Filipa moc v lásce nemám a Ransdorfa bych nejraději směle,nakopal do p...le.I Zemana jsem také volil prezidentem jedině proto,že jeho protikandidát se mně jevil jako mnohem větší darebák.
  • Pokud zde vládnoucí lumpové budou potlačovat projevy tvrdé levice a tak jí znemožňovat se dostat do parlamentu,tak i my tvrdí levičáci budeme,na poslední chvíli doporučovat našim příznivcům volit komunisty.Aby naše hlasy pro levici nepropadly.Když budou mít komunisté velikou oporu v národě,tak se dá předpokládat,že po volbách,pořádně přitvrdí a to i pod tlakem nás tvrdých levičáků.Rozhodně to musíme brát tak,že nám více vadí zlodějna pravičáků,než komunistické čestprácování.I když zrovna Filipa moc v lásce nemám a Ransdorfa bych nejraději směle,nakopal do p...le.I Zemana jsem také volil prezidentem jedině proto,že jeho protikandidát se mně jevil jako mnohem větší darebák.
  • Volíte ANO? Ať si potom lidé nesěžují, že je neokrádá kradousek, ale zblabiš. Asi nebude s lidmi něco v pořádku, když chudí volí mliardáře.
  • Vyhrajou komunisti, nastopro!!
    • kocourAmadeus
      Jasná zpráva.
    • Kdybys nebyl penisem, nestal by ses soudruhem!!
  • Hlasy pro komunisty je třeba anulovat.Jedná se o zločineckou organizaci.V našem státě nezákonnou.
    • kocourAmadeus
      Anulovat měli tebe. Ještě před narozením.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit