Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gaheris

    Tak tohle si umím zfalšovat sám nejlíp, tohle falšoval homostupidus neumětel!

  • Při čtení článku o kandidátu Pavlovi, mi část textu překryla reklama na podprsenky. Klikl jsem na křížek, abych ji vymazal, jenže to nebylo vymazání, ale objednávka. Od té doby mne pronásledují stovky nabídek na podprsenky s modelkami od těch astenických po megaX. Ale pořád lepší než chválozpěvy o komunistickém špionovi Pavlovi.

  • Myslím si, že to je projev prezidenta. nebojí se povědět, jak to ve skutečnosti bylo a je.

    https://youtu.be/Xu4hd8c-5Pw

  • Tyhle cinknute pruzkumy, ktere maji ovlivnit voliče si může agentura vrazit do pr....

  • Nerudová + Pavel = nevolitelní kandidáti.

  • Jediný volitelný, a to jsem ho nemusel, mi připadá Bašta. I když v parlamentním systému a hlavně českém systému je prezident jen bezvýznamný kašpárek 

  • Ano jsou tu ovce co by volili komunisty

  • A teď tu o Karkulce.

  • josef.chmela

    Je to dilema koho volit. Podle preferencí jsou pouze 3 kandidáti s postupovým počtem hlasů. Blondýnu určitě nevolím, je to přívrženkyně a podržtaška pětinesmyslu a prospěchářka. Generála nevolím proto, že je to křivák a ohýbá hřbet před každým kdo mu nabídne víc, snad i po zvolení by koketoval se šmejdy z pětikoalice. Zbývá Babiš, bohužel má také některé ujeté názory ale z tohoto spolku je nejpřijatelnější.

    Volil bych s přehledem pana Baštu, ikdyž bych nikdy nečekal, že budu volit bývalého disidenta.  Bašta má  nejpřijatelnější názory na okolní svět a přežití ČR v něm. Bohužel jeho volbou by to byl, dle průzkumů, ztracený hlas. Takže asi Babiš.

    • ...hmmm - takže trestně stíhaný agent StB...

      Tak to jsem si 🐒myslela, že nejsi takový ... ...

      • josef.chmela

        Ty výmysly pětinesmyslu a jejich přisluhovačů mě opravdu nezajímají. A ty si vol koho chceš a zařaď se do poslušného stáda bezmozků a mloků - voličů šmejdů.

        • Jj - já budu volit podle svého čistého svědomí...

          A poslušné stádo bezmozků a mloků - voličů šmejdů bude volit agenta StB Bureše...🤮

          • gaheris

            Ovšem nejdřív navštiv čistírnu svědomí, je to u doktora Chocholouška!

            • Hmmm - patrně jsi stálý pacient a dobře to tam znáš...

          • josef.chmela

            Nějakého tvého příbuzného Bureše neznám a je mi jedno kdo to je. Ale u vlády jsou šmejdi nyní a ty si zvolilo stádo bezmozků a oprávněně se obávám, že toto stádo válkychtivých bezmozků bude opět volit podporovatele války a vyhazování stovek miliard na nesmyslné zbrojení. Válkychtivé stádo vedené blonďatou militantní bestií.

            • A že jsem tak smělá  - těmi války chtivými bezmozky máš, 🐒, na mysli voliče ČR...?

              A to myslíš vážně...?!

              Jen mi je divné, že neznáš krycí jméno Bureš StBáka, kterého, jak píšeš, chceš volit...

              • josef.chmela

                Reakce na příspěvek:

                Jak už jsem psal, volil bych pana Baštu (ještě jednou pro ty méně chápavé koloběžky) ale má nízké preference a můj hlas by v podstatě propadl. Proto budu volit Babiše jako nejmenší protizlo ze všech kandidátských zel.

                • Reakce na příspěvek:

                  Když bys volil Baštu, tak ho vol...

                  Vymlouvat se na nízké preference je alibismus...

                  Volit trestně stíhaného StBáka může jen ... ...

                  To by pochopila i méně chápající 🐒...

          • Úžasné a ty jsi co lepšolid? Že urážíš lidi se svobodným rozhodnutím?Tím jsi jako lepší nebo co?

            Koho budeš volit?Nestyď se nám to napsat. Ať víme kam lepšlidi zařadit .

            • Čti i příspěvky na které reaguji...

              Koho budu volit...?

              Do toho ti prd je - volby jsou tajné...😉

              Jinak - jsi trapný, ale to jsi pokaždé pod kteroukoliv přezdívkou, z těch mnoha, které používáš...

              • josef.chmela

                Reakce na příspěvek:

                Ty se pod ty své výblitky nedokážeš ani podepsat, ty tajná volbo.

                • Reakce na příspěvek:

                  Ale 🐒, já se podepisuji...😉🛴

              • Reakce na příspěvek:

                Já jsem trapný a ty urážíš lidi dobrý 🤣🤣🤣

                A tak to u vás lepšolidí je

                • Reakce na příspěvek:

                  A říkat o někom, že jsou ovce, nebo lepšolidi - to podle tebe není urážka...?


                  • Reakce na příspěvek:

                    V tvém případě už ne ,když jsi urazila příznivce někoho jiného.

                    • Reakce na příspěvek:

                      Příznivce koho...?

                      Trestně stíhaného StBáka...?

                      Ty urazit nelze - svou přízni se podnížili sami...

                      • Reakce na příspěvek:

                        Přízní...když už

                        A komu kdo přízní po tom to nic není ty jedna ovce

                        • Reakce na příspěvek:

                          Ale jdi ty češtináři...😃

                          Jo - po tom to nic není - znamená co...?


                          • Reakce na příspěvek:

                            Koho já budu volit. Ale abych uspokojil tvé mlhavé myšlení, pana rektora Zimu.

                            Když ty nemáš odvahu tu napsat svou volbu

  • tobro

    Tlačí, demograti, tlačí. Ovčané musí(!) dostávat svou pravidelnou dávku anestetik, aby náhodou nezačali přemýšlet.. 😉 .. Pokud chcete alespoň trochu změnu, volte pana Baštu! Všehoschopná.pětikolka z něj má úplnou kopřivku.. 😂 😂 😂 .. 😇

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit