Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně přinesl Listopad 1989 SVOBODU a to je největší hodnota, Lépe být chudý a svobodný než bohatý otrok. Svoboda také znamená volbu: jako schopný, pilný a skromný budu bohatý a bude se mít době, avšak jako lempl, lenoch a marnotratník budu chudý.
  • Chválím Tiscali,že se věnuje neutrálnímu tématu než bombastickému vyřvávání jaký byl výborný listopad 1989,který přinesl do této země zmar a bídu a další zrůdné jevy západního lživého marazmu,který naše země neznala od r.1948.Redaktoři díky!
    • Jsi komunistická p´ča!
      • Než budeš někoho urážet tak se seznam s fakty.Dnes to potvrdil p.Best na Primě.Jinak vypadáš jako to co si napsal o mně.Jinak neurážej dělnickou třídu.Dovedu si tě představit s lachtaníma rukama.A komunista jsem nikdy nebyl.Dnes toho lituji.
        • Vždyť řikám, že jsi p´ča!
  • Hmmmm, to by bylo dosti překvapivé, kdyby v prosinci byla zima, že ... :-)
  • Bla, bla, bla! Si honíte triko měsíc dopředu! Prognoza na takovou vzdálenost má tak 5% úspěšnost! Prostě, bude, jak bude!!!
  • Paní (slečno) Lucie Hyblerová, informace to je zajímavá. Jenom meteorologie není sport a při měření meteorologických prvků se nezjišťují "rekordy", ale ale maxima a minima hodnot. Takže místo

    "Od konce října byl na nejstarší české stanici Klementinum, která měří od roku 1775, překonán rekord už čtyřikrát."

    bych napsal

    "Od konce října bylo ... překonáno DOSUD NAMĚŘENÉ MAXIMUM už čtyřikrát."

    *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit