Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím si, že zavřené obchody nepřinesou nic dobrého v podstatě nikomu. Lidé si nemohou koupit v daný den co potřebují a naopak zaměsnanci příjdou o výhody, které státní svátky přináší a to jsou hlavně příplatky. U nás ve firmě je práce ve svátek hodnocena 100% příplatkem, což je podle mě dost slušné.

  • co se tím zavřením docílilo,řetězce přišly o miliony a vietnamské obchůdky či ty těch podomků co je vlastní nahrabali.
  • Vždyť toto je po zákazu kouřeni v hospodách,grilováni na zahradách či hudební produkci venku po 22 hodině další paskvil této vlády tupců.
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/418915-u-sarajeva-vznikla-luxusni-arabska-ctvrt-mistni-tam-nemaji-pristup.html
  • Tu ííčovíinu se zavřením obchodů ve svátek si vymyslela baba a BLONDÝNA předsedkyně Odborového svazu pracovníků obchodu Renáta Burianová

    http://zpravy.aktualne.cz/finance/nakupovani/proc-zitra-zavrou-velke-obchody-ptejte-se-zeny-ktera-prosadi/r~c78c81a09c1911e6af6e002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-0

    Ta blondýna potrvrzuje starou pravdu, že baba patří ke sporáku a k neckám. Však oni to islamáci zase zavedou až nás ovládnou.
    • odborový svaz a celé odbory je stado vyžírek,na které podniky doplacejí nemalé peníze a navíc v podnicích je předseda a hospodář uvolněná funkce a nemusí makat,jejich mzdy jsou placeny v průměru,ale činnost žádná.Davno měly být zrušeny.
  • typické české řešení. Místo jednoduchého zákona kdy se stanoví, že za práci o svátku zaměstnancům náleží třeba trojnásobek průměrné mzdy. At si každý ŠVOBODNĚ rozhodne zda půjde do práce o svátku či zda DOBŘE zaplatí zaměstnance nebo zavře! NE mi to uděláme po česku kočkopes co zákonem nařídí zavřít jen některým prodejnám s hromadou vyjímek... stejně nic nevyřeší přitom stanovit důstojnou mzdu za práci ve státek vyřešilo by to VŠE jak neskopojené vykořisťované zaměstnance tak svobodu rozhodovat sám za sebe ať si každý pracuje jak a kdy chce
  • pozavírat by měli celou tuto vládu tupců už jen za ty nesmysly co chrlí ven.Už aby byly volby a ti omezenci vypadli,,větší volové ve vládě ještě nebyli
    • něco takového,jako je tato nynější vláda tady ještě opravdu nebylo.
  • zejména celé vedení Kauflandu. Zkuste se někde přeptat ve výrobě jak si nechávají vyrábět třeba majonezové saláty v AKCI. Běžná cena - normální složení.Akce. Prostě se produkt brutálně očeše. Vše se nahradí bezcennými hnoji. Vzhled zůstává, orientační chuť také. Ale jíte hnůj.Platí okřídlené : "Kaufland? Tady jsem sakra špatně!"
    • minerální vody v akci. Běžně je minerálka slazena směsicí cukru a sladidla. Aby se dosáhlo regálové cena tady těchto křiváků v Kauflandu - osladí se sladidlem. Mockrát ověřeno! Na několika značkách. Co vím? Opravdu jsem tam dobře?
  • Je vidět jaké ííčoviny ti uuráci v prdlamentu vymýšlejí. A za jaké peníze, které si sami schvalují. Počkejte, vy gauneři, až budou volby... i kdybyste mi dávali pytel koblih... *12* *16*
    • Dovolí si pochybovat o závěru vašeho příspěvku - proč zrovna rozdavač koblih - mačte se podívat na výsledky hlasování v parlamntu - nevídíte??? - no to máte smůlu, nebo jste alergický na rudooranžovou?
      • Ale no tak, nemyslel jsem jmenovitě Koblížka. Místo těch koblih mohou být jakékoliv sliby, že se budu mít dobře a nebudu se muset o nic starat, protože "oni" mi to zařídí. *3*
        • Simonku ty v ústavu taky dostaneš koblížek k snídani, neboj. *3* *3*
  • O svátcích, nedělích a sobotách po 12. hodině bych nechal zavřít všechny obchody bez rozdílu metráže. V civilizovaném světě je to úplně normální. Jen v našem absurdistánu to nejde. Je to stejné jako s protikuřáckým zákonem. Pár parchantů tu stále za tučný peníz za tyto nesmysly lobuje.
    • Už jsi byl ty troubo dál než v Hroní Dolní??? Možná by to místo blbých keců chtělo zvednout zadek a podívat se za nejbližsí hranice.
    • A já bych zase nic nezavíral nikomu nepřikazoval, jak má podnikat, nikomu nezakazoval, aby mohl mít kuřáckou hospodu.
      .
      Každý jsme na opačné straně.
      • Naprostý souhlas. Ať si každý prodává kdy chce, stanovil bych jenom hodiny, kdy otevřeno mít MUSÍ, aby nepřišel o licenci. A že se to prodavačům nelíbí? Tak ať jdou dělat jinou práci, kde budou spokojeni.
        A kuřácké hospody? Jsem nekuřák a proto bych požadoval, aby bylo jasně vyznačeno, že hospoda je kuřácká. Já bych tam nešel, ale kdo tam chce jít, jeho věc.
    • karban.milan
      V našich super (hyper) marketech se dělá obyčejně za minimální mzdy, tak proč by tam měli zaměstnanci vlastně chodit. Samozřejmě za to může banda řiťolezců, která těm moci pánům leze až bůh ví kam a banda idiotů pak řve, že chtějí třeba na štědrý den nakupovat do 22:00 hod. Sparchantěli někteří a polomozci tu budou vykřikovat, proč je zavřeno. Odbory nezasáhnou, protože je v řetězcích nikdo z vedení nedovolí a okamžitě ty odboráře vykopnou. Personál v řetězcích super a hyper marketů nemají nikde zastání!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit