Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan politolog Jiří Pehe je slepý osobní nenávistí k osobě pana prezidenta Václava Klause a nenechá si ujít žádnou příležitost aby si nekopl do mr.....Aspoň by si to přál,aby to byla skutečnost.Je pan nikdo , Pehe .Nemůže unést,že se léta přiživoval v přítomnosti Havla a nemá z toho velkou slávu.Nula jako Pehe,zůstane nulou a tak okolo sebe akorát plive
    jedovatou slinou.Ostatně názor této nuly mě pramálo zajímá.Pro mě je důležitý názor
    ekonomického odborníka jako je pan Jan Bureš.A pokud pan prezident koná jak koná má
    moje sympatie.Držím mu palce a považuji ho za jednoho z nechytřejší lidí v této republice a
    velmi schopného politika.
  • Kdyby Klaus s Kočárníkem a jeho klikou neprošusatrovaly peníze z kuponovky,tak jsme dnes v pozici kdy budeme půčovat peníze a důchodci budou mít zasloužený důchod.Klaus už má asi výčitky. *8*
  • Pokud se mu to povede bude národní hrdina, držím mu palce.
  • Odesáci to mají těžké.Když se jednotně postaví proti názoru Klause,tak potopí celou ODS.Když s ním budou souhlasit,tak potopí Nečase.přivolají další volby,ve kterých čeká pravičáky pořádný nářez.Po těchto volbách by mohli zůstat u koryt,jedině pokud by se spojili s další velkolumpáckou stranou.jakou je ČSSD.Pak by přivolali hodně rychle tvrdou revoluci.Po jejím skončení bychom zase ,minimálně čtyřiset roků,v bázni Boží,pročestprácovali.
  • Celá důchodová reforma je jen jeden z řady tunelů na občany této země a kdo hodlá do ní přispět nebo už přispěl tak je jen jeden z řady pitomců,kteří pak budou stát před spořitelnou a chtít alespoň své nezúročené peníze zpět.Budete tam stát,ale marně *1* *1* *1*
  • Ke vrácené reformě byl přiložen lístek s osobním vzkazem pana presidenta panu premiérovi:
    "To máš za toho idiota, svazáku!"
  • Domnívám se, že Pehe zase předvádí svou "jasnozřivost". Pozapomněl na to, že vláda svými postoji, způsoby, jakými schvaluje důležité zákony pro všechny, ale pouze sama, že si vlastně podřezává větev pod sebou sama. K tomu nepotřebuje prezidenta Klause. I když se prezident zase předvedl, že národu chce říct opět pouze pravdu, jako dosud vždy, a snaží se jej chránit. Jeho počin lze jenom schválit, aniž bych byl levičák a toužil po pádu vlády. Tá se postupně likviduje sama.
    • Ale nějak pomalu se likviduje tahle pavláda *16*
    • Hmm, já myslel, že zákony přijímá, tedy schvaluje parlament. Vláda, potažmo legislativní odborníci pouze vypracovávají a předkládají návrhy.
  • Pehe je vůl!!! Klaus chrání občany a to je vše
    • Psychopat a vlastizrádce Klaus vždy chránil a chrání jenom sebe. A pro svůj osobní prospěch se nikdy neštítil ničeho. Ani práskat své spolustudenty.
      • Tentokrát máš ode mě petře bod *3*
  • už aby ji zničil *16*
    • Ale hned nemůže, napřed musí "doprezidentovat" do března, aby mohl založit novou partaj, či do nějaké dohodnuté vstoupit... Do té doby vláda přežije...pak se může zase ucházet o premiérské křeslo...Takže ji zatím jen "přibrzďuje", aby posiloval své politické image. Ale možná, že by mohly padnout ty zákony, které lidi nejvíce štvou - důchodová reforma a církevní restituce - kdyby se zasloužil o jejich nepřijetí, měl by bodů hodně !!! Záleží na Tluchořovcích, začínají se k němu podezřele tulit...Jinak ale udělal podraz na důchodce - podepsal ten zákon na jejich okradení, to mu důchodci nezapomenou - vyrobil si pořádný odpor a 2 miliony penzistických hlasů mu bude chybět....Levice to před volbami nebude váhat použít !!!
      • Lépe bych vaší myšlenku nedokázal popsat, jednoduše řečeno, náš pan slavoman si chystá pěkně nové místečko aby se necítil chudáček tak bezvýznamný...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit