Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ....fuj, běhá mi mráz po zádech...nikoliv přímo ze soudružky Naděždy, jelikož zde mám jen nepřímé informace o situaci....ale obecně...
    Obecně mi běhá mráz po zádech ze zfanatizované lidské lůzy. Tvrdím, že to byla bolševická strana, která nízké lidské pudy psychopatické lůzy vlastně zpolitizovala v touze po celosvětové moci (jako strana)...bez lidského svědomí a zábran...zvířata v lidské podobě...a tak jak je popisovaná Naděžda, které se nesmí odporovat a která se asi psychopaticky převtěluje z bolševické fanatičky na fanatickou odbojářku a vyžere jako ponrava co se dá...tak takovému hrůznému vzorce chování lze věřit, přestože je z hlediska lidské hrdosti a důstojnosti nepochopitelné....je to jako AIDS...virus, který sice vědci znají, ale jeho zákeřnost agresivního parazita spočívá v tom, že mutuje pokaždé do jiné podoby...podle potřeby...vždyť i civilizovaný Západ měl větší hrůzu z bolševizmu než z Hitlera...asi věděl proč...dle mého názoru...agresivnímu fanatickému parazitovi se těžko odporuje...viz Stalin...Beria a ostaní lidská svoloč u koryta moci...
  • V těch slavných svazcích se může octnout kdokoli a kdykoli podle momentální potřeby. Abrakadabra a už jsi tam,když se ti to nelíbí,tak lítej po různých komisích. K dřívějším metodám katolické církve to nemá daleko.
  • Mám s ní také špatné zkušenosti.Nepovažuji jí za vzorek,který by měl zastupovat lidi,kteří opravdu trpěli.Byl jsem tam požádat o pomoc při rehabilitaci mého otce,aby jsem konečně poznal pravdu,ale tam jsem pochopil,že mi tato organizace nepomůže.Otec byl odbojář a měl s matkou obchod s galanterii.Za zvláštních okolností mu byl zabaven vč.auta a zboží lidmi tzv.RG a následně zavřen na Borech po r.1949 hrdiny z MNV a vyhnán.Při žádosti o vrácení majetku po rodičích bylo JUDr Dvořákovou z privatizačního úřadu toto prodlužováno až prošla lhůta půl roku,kdy jsem se mohl obrátit na soud.Dnes to vidím jako záměr,protože se tam v našem majetku roztahuje nomenklaturní kádr UV KSČ.Tehdy jsem pochopil,že tady došlo k sametovému podvodu.
  • Několikrát jsem slyšel tu čarodějnici mluvit a začal jsem pohrdat tou jejich konfederací. Divím se, že s ní nevyrazí dveře. Je to komunistická sv.ě
  • ... na třetí odboj, či co to je, nikdo nevěří ... jsou to jen ti co díky komunistům dostali majetek zpátky a tak ho nemohli , kdyby tu nebyli komunisté, prochlastat ... *1*
    • Soudruhu, mluv jenom za sebe. A jestli někdo svůj majetek prochlastal, je to jeho věc a tobě do toho nic není.
  • Jestli se na uvedenou bandu budou provalovat další lumpárny,tak brzo začne většina národa myslet,že seděli zaslouženě.v nejhorším by je po další revoluci mohlo potkat to,že by jim byly znárodněny restituce a tresty které odseděli by vyfasovali znovu,se zdůvodněním,že ty původní nesplnily výchovný účel.My jsme zemí neomezených možností,proto zde je možné všechno.Já bych také před jednadvaceti léty neřekl,jak rychle "porevoluční" lumpové u moci dokáží tuto zemi zadlužit a rozkrást.Pro politické idoly posledních jednadvaceti roků už začíná platit úryvek z básně K.H.Borovského...pořád je to jinák,
    včera jsy byl ještě svatej,
    dneska už jsi sviňák.
  • Ale že se drží, bába jedna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit