Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  •  Schizofrenik stále mění osobnost a vraždí lidi, a to já nedělám," tvrdí mladík.

    ----------------------------------------------------------------------------------------

    Dovolím si nesouhlasit. Jen mizivé procento schizofreniků je nebezpečných druhým. Většinou jsou nebezpeční sami sobě. Vím to z osobní zkušenosti poněvadž jsem s pár lidmi tohoto zdravotního omezení v denním kontaktu. Ačkoli nejsem lékař a zabývám se alternativními metodami, jednoho se mi podařilo uzdravit zcela a u druhého situaci aspoň stabilizovat (víc nešlo poněvadž se na něm přede mnou vyřádila oficiální "medicína"). 


    Nejvíc vraždí psychopati a bohužel nejvíc psychopatů je v politice. Proto je taky svět tam kde je. Zvláštní, že to nikomu nevadí?????

  • V psychiatrii obzvlášť nejde uplatňovat dogmata. Psychiatrie je v permanentním vývoji, přizpůsobovaná společenským proměnám a občas zneužívána jako žena lehčích mravů v některých režimech a některými jedinci. Někteří psychiatři se prezentují jako neomylní znalci duše. Je to podobné neomylným znalcům vesmíru.
  • Přinejmenším u redaktorů ze zprávy.tiscali.cz je tento článek nepochybně namístě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit