Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Líbí se mi, že v dnešní době jsou půjčky tam výhodné. Nejen že některé jdou splatit dříve, ale díky srovnávačí z https://www.bezvamoney.cz/srovnani-pujcek/ najdete velmi lehce tu nejlepší nabídku, která odpovídá vašim kritériím, což se může dost vyplatit. 

  • Jak to chodí dnes:

    Mám mladšího bratra, je to notorický alkoholik na konci kariéry, věk přes padesát let. Bohužel s ním mám společný majetek, rodinný domek.

    Vloni na jaře, když nepracoval a práci si ani nehledal, mu nejznámější česká bankovní instituce poskytla kromě již staršího běžného další úvěrový účet.
    Pochlubil se, že je spolumajitelem RD. Nyní opět nepracuje, na podporu nemá nárok.
    Chlastá dál, z bankomatu loví peníze v klidu a pohodě.
    Výpis z účtu - katastrofa, jenom sloupce mínusů...do banky jsem poslal mail, už začátkem t.r. - "děkujeme za informace, bereme na vědomí..." neděje se nic, ani mu nepošlou výzvu k úhradě, nechávají to prostě zrát na exekuci...
    Z pouhých pohybů na kontě musí i ten nejtupější z týmu usoudit, že je to beznadějný případ.
    Za normální bych pokládal, aby takoví blbové neměli ze zákona nárok na vrácení svých peněz.Dům nám prodají v exekuci za pár šupů, dluhy nejdou údajně hradit z pouze bratrova podílu....
    • Vážení, půjčky vlastně slouží k tomu aby se těm co se nachytají zkásnul v exekuci majetek. Je jedno jak a komu. A to oholit je a je jedno co s nimi...koho to zajímá že? *15*
  • Skvělé!!!
    Lidi, to je paráda! Budete se moci bezpečně zadlužovat, budete chodit do nekuřáckých hospod, ze zahraničí budete volat levněji, doma budete používat ekovysavače a ekovarné konvice.
    No sakra co byste mohli chtít víc?! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit