Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud vím, tak Rusko nevyhrožuje, ale proti terorismu bojuje

    • Jasně - proto např. 40 let okupovalo a drancovalo naší zemi, okupuje Krym, pirátsky zadržuje lodě v mezinárodních vodách, vězní bez soudu jejich posádky, s.e.r.e se bez ustání do Ukrajiny, ........ 

      Rusák je jen nenapravitedlný a nepoučitelný nájezdnický gauner, který rozumí jen tvrdé pěsti.

      • ukrajinu zničily USA, na majdanu vraždili američtí odstřelovači, USA rozpoutaly teror a válku na ukrajině

  • "Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého, jen samá reakce, zpátečnictví", to se vědělo už v 19.století, ne-li dřív.

    • KIMCID

      kafemelejnek.už se nauč něco nového nic víc neumíš.

      • když on byl ve škole jenom když se probírala tato věta

    • Milý Občane, nechci a ani nemohu Vám vyvracet tu hlubokou alergii k Rusku. 

      Jenže ono existuje něco jako akce a reakce. Rozum by měli mít představitelé všech velmocí - USA, Ruska, Číny i dalších.

      Vám i mě bude v důsledku jedno, jestli sublimujeme po zásahu rakety z Ruska, Číny nebo USA.

      Nebo můžeme čekat, že ten Vámi proklínaný Putin si nechá čůrat na prsa? S velmocemi se nežertuje a neprovokují se. 

      Já vím, že mě asi budete proklínat bolševiky a tak, ale v tom to nebude. 

      Politici si mají sednout, mluvit spolu a rozhodovat tak, aby lidé jejich rozhodnutími netrpěli. Teď a ani v budoucnu. S minulostí už nic nenaděláme. 

      Přeji Vám hezký den. 

      • Milý Jindřichu 2309, netrpím alergií vůči Rusku, ale kriticky se stavím vůči těm, kdo v Rusku (stále) vládnou. Důvodem je okupace Krymu, dobývání (východní) Ukrajiny, předtím Čečna, Osetie... A navíc těm ruským nájezdníkům nestačí, že z malého středověkého Moskevského knížectví vražděním a terorem získali šestinu světa.

        V Rusku jsem byl nejednou a setkal jsem se tam s obyčejnými Rusy, kteří byli velice přátelští, vstřícní a ochotní kdykoli nezištně pomoci. A také mají svou kulturu, i když odlišnou od naší evropské civilisace.

  • Ať ten Kgbák sebere svých pět švestek a tahne z Evropy a vezme si sebou tu pátou kolonu ,Pitomia,Falmera,Bureše a jiný politický a lidský odpad ,že Ovčáčku,

    • Tady v těch reakcích je objektivity , jak medu v prdeli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit