Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inu tak, Krym je a bude součástí Ruska, takže si plačte, vztekejte se, užírejte se vlastní blbostí a já spolu s obyvateli Krymu se vám budeme chechtat, chichichichacha
  • vanhorne
    Tak a uz ma Putka po starostech s tourismem.TV Balaklava vcera zverejnila primy prenos z pokladani zakladniho kamene mostu na Krym.Jenom Putin poklepal kladiveckem na kamen a uz tam byl zastup delniku kteri pod dohledem stavitele Knizete Potemkina se dali do fachy. Bohuzel asi za hodinu pry dosel stavebni material,preklizka a pytlovina,tim se asi negativne narusi harmonogram celeho projektu a termin dokonceni k vyroci VRSR se pravdepodobne posune do petiletky 5.Skoda,chtel jsem si tam vyjet v zime podivat se na ten zazrak ingenyrstvi.
    • Řekl bych, že taky nejsi zázrak genetiky mozku.
  • Ubytovací kapacity jsou obsazeny víc jak na 70%, co by za to hoteliéři jinde dali???
  • Tak že jediný kdo to pochválil je nějaké pako z ČR *1* *1* *1* uvědomnělý absolvent Vysokého Učení Marxismu Leninysmu *1* *1* *1*
    Jinak vítačka, objímačka a lůbačla nebyly páč okupované území vojáci neuživí a turisti se nehrnou. 50% odliv turistů v sezónu = 50% podniků zbankrotuje.
    Zahrnout do lázeňské péče konzumaci ruského vína *1* *1* *1* Nedává na výběr jestli je navrhovatel tak geniální nebo vypitý *1* *1* *1*

    Ale jinak.... Dobře to tam Puťka vede. Kam šlápne třicet roků tráva neroste. *1* *1*
    • To pako je Stanley Usaovy.
    • vanhorne
      Tam uz trava neroste od VRSR,pomalu 100 let.
  • Ten fašista z Kremlu tam může jezdit sám, třeba i každý víkend, benzín bude mít za 30 dolarů barel, tak co by se nerozšoupl *1*
    • Na Krym by měli odjet navždy Zeman s Ovčákem, třeba tam najdou gentlemana Peroutku v nějaké amfoře,co Putin vyloví!
      • Ale slyšel jsem naStaromákz, ýe si na Krymu chtějí otevřít hospodu pánové z pražské kavárny. A studente chybí ti zápočet s politologie. Kalouskův neplat.
  • symbol nynějšího Ruska, prokurátorka Krymu Natália Vladimirovna Poklonskaja, byla Vladimirem Vladimirovičem Putinem povýšena do generálské hodnosti! *3*
  • Pamela
    Rusko se ekonomicky hroutí.

    Armáda přiznává že nemá peníze na modernzaci kterou Putka prosazoval.
    Medveděv přiznává že bude muset škrtat v sociální oblasti. Rusko chce po Americkém
    vzoru zavést potravinové lístky pro chudé - zdejší Ivan jim říkal žebračenky a odsuzoval je.
    Tak doufejme že odsoudí i ty Ruské žebračenky. Pokud ne je pokytec.

    Kromě toho rusové se ptají kdy Kremelská smetánky zničí luxusní auta ze západu ve kterých si vozí zlaté sedinky - když vše západní vadí *1* *1* *1*
    • Pamelko přiznej, že tvoje postižení se nebezpečně blíží nekonečnu????
    • To neznáš Ivany. Než aby uznali chybu raději žebračenky nezavedou a nechaj lidi pochcípat hlady
  • http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/stat-ktery-nema-duveru-lidi-zacne-vytvaret-urady-na-vyrobu-pravdy/

    přečetla jsem a je mi to jasné, rusofobové to projíždějí i v Pobaltí... a tak se snažili... chudinkové *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Putin mně neustále přesvědčuje jaká je to nekompetentní a hloupá persona.Pomalu mi svým chováním začíná připomínat jistého diktátora s knírkem pod nosem,ten také všemu rozuměl,všude byl a od všeho měl klíče.Už aby zhebnul,z jeho rétoriky a chování jde docela strach.
    • Doktore11 můžeš postoupit na 12 level - Psychiatrická léčebna-uzavřené oddělení.
    • jen ke své ohromné invenci dotáhni, prosím, i ten pravopis ze druhé třídy... díky, to víš, jinak tě PAN Putin nebude brát taky vážně *2* *2* *2* *2* *2*
      • Je to jen můj názor na který mám právo tak nechápu o co vám jde.Vždyt vy jste tak ubozí že se bojíte psát pod ověřeným nickem a z toho důvodu pro mně nejsou vaše bláboly relevantní.
    • to už o něm řekl jeden britský degenerovaný monarcha a pak nevěděl jak z toho ven
    • no tedy, to je rána pro pana prezidenta, taková kapacita jako jsi ty ho zhodnotila - a neobstál, dnes bude v Kremlu smutno *15* *15* *15* *15* *15*
  • koukám že zlej homotroll alias příhřátej BTW rozjel klikací mašinérii *15*
    • za to nemůže, že ty blbečku umíš jen 5 ubohejch bodíků, troubo zateplená

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit