Přejít na výpis diskuzí

Putin stahuje vojska od hranic s Ukrajinou

12.10.2014 15:51
126 příspěvků

Ruský prezident Vladimir Putin nařídil, aby se od hranic s Ukrajinou stáhly tisíce ruských vojáků. Informoval o tom Putinův mluvčí Dmitrij Peskov. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • no to je divné když tvrdí že tam žádné nemá,asi tady má někdo křivou hubu.
  • co je na tom divného,že rusko má svoji armádu u hranic s fašistickou ukrajinou?američani mají svoji zkurvenou armádu všude
  • On je to starý kurv ,pozor na něj o 100 km ustoupí a pak pošle soldaty na dovolenou v plné polní o 200 km vpřed.
 • Běž domu ivane, čeká tě nataša... *1* *1* *1*
 • KIMCID
  Rusko a Čína si plácly, postaví plynovod Síla Sibiře....a EU ať si do trubek napšouká
  • Bohužel díky nepřátelské politice USA a EU vůči Rusku na to doplatíme všichni.
 • Rusko nikdy nebylo a není náš spojenec. Nacisti se učili u ruských bolševiků, jejichž brutality a zrůdnosti nedosáhli. Stalin s Hitlerem si rozdělili Evropu a vyvolali válku. Když Rusko díky pomoci USA posílilo a Hitler prohrál, obsadilo Rusko střední Evropu a v souladu se svou mongolsko tatarskou mentalitou obsazená území připojilo ke své říši, vydrancovalo je a zotročilo obyvatele.
  • Asi se nacisté učili od bolševíků blbě.Protože nacisté válku prohráli a vyhráli ji bolševici.
 • Dokonce i lidé, kteří takzvanou domobranu dříve podporovali, začínají chápat, že to jsou zločinecké bojůvky, jejichž cílem je rozpoutání konfliktu na Ukrajině, a nikoliv ochrana obyvatelstva před neexistujícím ukrajinským fašismem, banderovci a dalšími vymyšlenými - a lidem vnucenými - "strašidly".

  Ozbrojenci ostřelují obytné čtvrtě, aby diskreditovali ukrajinskou armádu a vyvolali odpor obyvatel. Na tyto provokace ale většina lidí nereaguje, anebo jsou přesvědčeni, že armáda nemá s ostřelováním civilní infrastruktury nic společného.

  Pokud by za ostřelováním stála armáda nebo jednotky diverzantů, bylo by zvláštní, že nebylo zasaženo žádné místo, kde sídlí teroristé - radnice nebo budova tajné služby (SBU). To je přeci absurdní.
  • Jak může někdo napsat takové blbosti jako - dod-.
 • KIMCID
  a teď se ameriko po..r
 • putin je nejlepší politik na světě,kéž bychom i my měli takové politiky
  • To už bys byl v gulagu, juro. *1*
  • My,díky troubovitosti obyčejného českého blba, máme čtyřiadvacet roků ve vedení země jen vlastizrádné lumpy.Proto to chce krutou revoluci a při té začít stávající životní prostor od vlastizrádných lumpů krutě čistit.
   • a tebe to také semele při tom čištění. Lumpe
    • Až budu po revoluci dělat katovského mistra,tak se u mne přihlaš.Roztrhnu ti na katovské mučírně tvoji nevymáchanou hubu ,od ucha k uchu,bez nároku na odměnu.
 • Víte nebo nevíte že:

  to byl zdejšími rusofoby nenáviděný Lenin, který rozhodl o TRVALÉM vytvoření Ukrajiny v roce 1922, Také k ní připojil Novorusko se všemi jeho občany aniž by se někoho na něco zeptal... Generalisimus Stalin k Ukrajině později připojil ještě celé východní Polsko čili Halič. Poté si s osudem krymských občanů pohrál Chruščev a daroval je Ukrajině. Pak v Evropě vznikla EU, která spolu s USA profinancovala a rozpoutala spolu s banderovci z Pravého sektoru Majdan a obyčejným Ukrajincům zbyly oči pro pláč....
  • Bon, chachare. Take jsi zapomnel na cernomorske "primori" vcetne Odesy, to take Ukrajine "daroval" soudruh Lenin, uz v r. 1922. A take jsi zapomnel jeste na Bukovinu/tu Koba Ukrajine "daroval" 1940, a na Podkarpatskou Rus/tu Koba Ukrajine "daroval" 1945/.
   Takze kdyz to shrneme: bez tech bolsevickych "daru" ta Ukrajina je fakt "velika".
   A pokud vememe do uvahy, ze "chochlit" umi 30% obyvatel zapadni Ukrajiny a 2% obyvatel Donbasu tak se ta "velikost" "Ukrajiny" jeste zvetsuje. Mimochodem, ta "Kobou 1939 pripojena Halic a vychodni Polsko" byl "danajsky dar" i pro tu "Ukrajinu": chochli na nich 1942 povrazdili
   na 100 000 jinonarodnich civilu, zejmena Polaku. *3* *4* *4* *4*
   • Souhlasím. Malý poznatek: každoročně se v Polsku konaly vzpomínkové akty za účastí vládních činitelů v souvislosti s vyvražďováním, kterého se dopustili banderovci ve Volyňské oblasti. Genocidu dokonce skoro v minulosti málem odsouhlasil polský sejm. Kupodivů si letos nikdo z polských vládních představitelů na povražděné nevzpomněl. Za vším zlem z polské strany je třeba vidět lidskou zrůdu a hyenu - bývalého ministra zahraničí Radka Sikorského (nynějšího Maršálka polského sejmu), který kdyby mohl, tak by vlezl do posraných a smradlavých amerických řití i bez indulony....
 • Nevím, co vás rozčiluje. Chtěla bych vědět Agente, kolik ti je let. Bylo by to asi zajímavé.
  Rusové měli na svém území vojáky a Ukrajinci na svém území také. Teď budou ztahovat těžkou techniku. A co má být? Obama umístil DEŠTNÍK v Rumunsku na pobřeží a bude i v Polsku. Že by Putin dal proti Deštníkům na své straně na hranici rakety?
  Viktor píše, že nás Rusko okupovalo.To nebylo Rusko, ale SSSR - velký rozdíl.Dokonce, jestli sis nevšimnul,vyhráli Světovou válku. Ano , vojsko bylo v naší zemi, ale nikdo neviděl na ulicích vojáka, pouze na družebních besedách v Milovicích, kde si v jejich magazinu mohli češi- návštěvníci koupit sboží, hlavně potraviny, o kterých se jim jinak jenom mohlo zdát. Tak nechte vzájemného osočování zprava i zleva. stejně je vám to prd platný.
  • Tys tam chodila, co anno, na družební besedy vlastizrádců do milovic, za ruskejma parchantama? *12*
  • kecáš tady rusofilko akorát bludy a lži
   • Rozčilujte se jak chcete, má ale ve VŠEM PRAVDU. Takto to opravdu bylo! A ne tak, jak se v běhu přepsali dějiny!
   • Komu není z hůry dáno, tomu není pomoci.Nerad si připouštíš i druhou stranu mince. Ale to je tvůj úsudek v mozečku.A pamatuj,já nevím, jak ty, ale já zásadně nelžu,totiž nepotřebuji tuto vlastnost používat, tobě asi není cízí, podle tvého vyjadřování. Ty ani nevíš, co znamená slovo rusofil.
   • Prilehavy nick, Kolomojskij. *1* *2*
 • Ano Rusko stahuje svou armádu ale imperialisté ze Západu chápou že pokud
  znovu zaútočí na lid Svobodné socialistické Doněcké republiky přijde tvrdá odveta.
  Zcela zničená nacistická Ukrajinská armáda se stáhla zpět do Kyjeva.
  Zatímco Putin poslal lidu strádajícímu válkou jídlo Obama poslal jen další zbraně.

  Hrdinný lid Doněcka poslal pracujícímu lidu celého světa dobrou zpráva - přes nás
  nacismus neprošel. Obama snil o tažení do Ruska. Skončil na kolenou jako Hitler.
  Nyní je na proletariátu EU zvednout prapor boje za svobodu a svrhnout vlastní vlády které nás zatahují do agresivních válek po boku USA:
  • V Česku bude nutno odporážet vlastizrádné lumpy,kteří se po komunistech prolhali k moci a Česko dotlačili na pokraj státního bankrotu na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a znárodňovat veškerý majetek celých vlastizrádných rodů.Ta bezbřehá krutost k lumpům bude nutností,proto,aby se ještě za sto roků v Česku ,darebáci politice obloukem vyhýbali. a tak měli slušní lidé šanci zachránit stávající životní prostor pro další generace Čechů.Uvedené bude v takto rozprodané,rozkradené a astronomicky zadlužené zemi úkol skoro nadlidský.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit