Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* *1* *1* Takhle nás chránili naposled rudoši. *1* *1* *1* Ve finále Rusové sami sebe obeženou ostnatým drátem aby s toho blaha nemohli zdrhnout za kopečky. *1* *1* *1*

    Myslím že k velké lítosti obyvatel Ivanových Varů jsme to letadlo nesestřelili my. *1* *1* *1*
  • zlejtroll
    Čau, tlustá, použitá kvokvo s kozama po kolena. *15* *15*
  • Asi jste nečetl pravidla Tiscali. *16* *16* *16* *16*
    Pravidlo 1. Pussy má vždycky poslední slovo.

    Použitá? *16* *16* Jsem pořád mladá a zachovalá. Prošla jsem ložnicí pana učitele,
    pana ředitele i pana šéfa. Kouřila jsem cizince za Olomozckým nádražím.
    A nikdo si nestěžoval. Nejsem tlustá ani nemám povadlá prsa. *14*

    Dokvokala jsem A neopovažte se mít poslední slovo. *16* *16* *14* *14*
    Pa broučku.
  • zlejtroll
    O tvoje použité zboží nestojím, kvokvo. Roztahuj svýmu šéfovi. Tomu to přeju. Muhehe.
  • Vy muži si hrozně fandíte ale trefit se do záchodu nebo do orgasmu
    to je pro vás nadlidský úkol *2* *2* *2*

    Většinou jsem řvala jen aby ten funící alkoholem navoněný zákazník nepoznal
    že to neumí. *15* *15* *15* Znuděná jsem myslela na Brada Pitta. *14*

    Sladké sny zlato. Tvoje? Pokud vyhraješ nebo zdědíš majlant pak ráda. *14* *14*
  • zlejtroll
    No jasně. Můžem bydlet u nás v azyláči s mýma dvaceti kámošema, kterejm budeš dávat zadarmo. My ti pak koupíme čokoládu a budem se s tebou dívat na bednu pod mostem. Tam můžeš řvát, co hrdlo ráčí, stejně tě nikdo neuslyší. Muhehe. *15* *15*
  • Mám hrozně ráda americký seriál ženatý se závazky. Znáš ho?
    Pokud ne stáhni z ulož to. Opravdu to stojí za to.

    Já nejsem náročná. Stačí pokud máš TV, čokoládu a kapesník. U mexických
    telenovel jsem vždy papala a plakala. Vezme si chuan chudou Rositu? *11* *2* *2*
    A hlavně pohodlnou postel. *14* *14*
    Koupila jsem si krásné kalhotky s americkou vlajkou. Předvedla bych ti je

    Zase za týden pa. *14* *14*
  • zlejtroll
    Jooo, pixlí na kafe je jak nadělanejch, to je ale blbej nápad, vyrábět další. Ale protože jsem chytrej troll a taky podnikavej, tak ti poradím. Když to spojíš s populární postavou ze Zelené míle, s tím černochem co se jmenoval kofi jako kafe, tak to možná prodáš. Ale bude to drahý, protože musíte amíkům zaplatit za použití. Leda že bys toho černocha namalovala. Ale tys stejně Zelenou míli neviděla ani z rychlíku, natož abys to pochopila, to u tebe nehrozí. Co se toho ostatního týče, tak speciálně kvůli tobě nemám ani střechu nad hlavou, natož tak konto, ty hladová kvokvo. *15* *15* No jo, ale ten černoch, to by byl zase rascííísmus. No vidíš, tak neprodáš nic, nenažraná kvokvo.
  • Takže jsi mladý a bohatý! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

    Já jsem mladá zachovalá slepice. čistotná. Peří jsem si vždycky depilovala.
    Co kdybych ti snesla děti? čuka a Gega?
    *14* *14*
  • zlejtroll
    Jelikož nejsem dědeček, nenosím řemen. Na holou dostaneš zítra od šéfa. Dobře ti tak. *15* *15*
  • Celý den jsem dumala jak bych obyčejný hrneček na kávu přeměnila
    na atraktivní hrneček. Aby se lépe prodával.
    I věrného Robertka jsem celý den zanedbávala. Chudák malej *11* *15* *15*

    Máš tučné konto? Chceš abych ti ho vyzobala? *14* *14* *14*
    řekni ANO. Máš pěkného souseda? Takpostav kolem dvorku plot.
    Co kdybych se zatoulala i k němu do ložnice. Zase by jsi se na Pussy zlobil dědečku *8* *15*
  • a pwoč? Zase jsem tě zlobila dědečku? *11* *11* *11* *11* *11* *8* *8* *13*

    Odepneš si řemen? Ráda bych dostala na holou. *14* *14* *14*
  • zlejtroll
    No jo, ty máš zas keců jak holič v neděli. Jéééjda, ty máš ale těěěžkou práci, ty parazite. Až mi z toho pšoukla pěna do nosu. *15* *15*
  • Tak to dopadá když promluví všeználek od piva zlej troll. Tragicky. *15* *15*

    Dostala jsem informace o firemním výrobku a dumala jsem jak bych ho
    propagovala. Slogany, barva, kde a komu. Víš zlatíčko.

    Ty chceš abych zase šlapala? Nelido. Na chodníku už je zima. *11* *15* *15*
    Chceš abych se k tobě nastěhovala? Tak postav kurník a nachystej zrní ju *15* *15*
  • zlejtroll
    Máš to marný, vítači, jsi sluníčkářka, to už neodpářeš. Budeš se houpat. *15* *15*
  • zlejtroll
    Nepovýšilas. Stal se z tebe jenom parazit. Jako šlápota sis musela aspoň kunčofty sehnat sama, ale teď jenom přežvykuješ, lejna, co ti tvůj šéf předhodí jako "práci". Fuuuj, smrdíííš, parazite!!! *11* *11*
  • Šlapala jsem zlato ale byla jsem povýšena.
    Absolvovala jsem pracovní pohovor v posteli pana manažera a jsem reklamní
    manažerka. V posudku stojí že jsem byla šikovná. *14* *14* *14*

    Já jsem demokratka a proto bych byla v Rusku zavřená v blázinci.
  • zlejtroll
    Hele, milko, první jméno se v ruštině řekne imja a je to jméno, které dítěti vyberou rodiče. Druhé jméno se řekne otěčestvo a je to jméno po otci. Tudíž Putinův otec se jmenoval Vladimir a rodiče Putinovi dali taky jméno Vladimir, víš? V kulturní společnosti se občas dává jméno po rodičích, ale to ty neznáš. Putin je pak naimenovanie.To máš jako když se tvůj fotr jmenuje Dežo, tak jako Ruska by ses jmenovala Simča Dežovna. Ty nejsi normální. Onehdy ses chlubila, že šlapeš v Olomouci na nádru, milko. *15* *15*
  • Jsem normální holka. Pasáka jsem nikdy neměla zlato.
    Máš typické mužské uvažování - já bych šlapala a flákající se chlap inkasoval.
    Tůdle Nůdle. *15* *15* *15*

    Proč má 2 stejná jména? To se chce vytahovat na ty co mají jen jedno? Tss *15* *15*
  • zlejtroll
    Jmenuje se Vladimir Vladimirovič Putin a ty mu nesaháš ani po kotníky, hydrouši. A pokud vím, tak Dežo je tvůj pasák. *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit