Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* *1* *1* Takhle nás chránili naposled rudoši. *1* *1* *1* Ve finále Rusové sami sebe obeženou ostnatým drátem aby s toho blaha nemohli zdrhnout za kopečky. *1* *1* *1*

    Myslím že k velké lítosti obyvatel Ivanových Varů jsme to letadlo nesestřelili my. *1* *1* *1*
  • zlejtroll
    Vivat Putin!!!
    • Zlej trolíku zase tam máš chybu. *8*
      On se jmenuje Ras Putin.

      Kdo je to ten Dežo od kterého jsem dostávala nechutné e maily? *11* *11*
      • zlejtroll
        Jmenuje se Vladimir Vladimirovič Putin a ty mu nesaháš ani po kotníky, hydrouši. A pokud vím, tak Dežo je tvůj pasák. *15* *15*
        • Jsem normální holka. Pasáka jsem nikdy neměla zlato.
          Máš typické mužské uvažování - já bych šlapala a flákající se chlap inkasoval.
          Tůdle Nůdle. *15* *15* *15*

          Proč má 2 stejná jména? To se chce vytahovat na ty co mají jen jedno? Tss *15* *15*
          • zlejtroll
            Hele, milko, první jméno se v ruštině řekne imja a je to jméno, které dítěti vyberou rodiče. Druhé jméno se řekne otěčestvo a je to jméno po otci. Tudíž Putinův otec se jmenoval Vladimir a rodiče Putinovi dali taky jméno Vladimir, víš? V kulturní společnosti se občas dává jméno po rodičích, ale to ty neznáš. Putin je pak naimenovanie.To máš jako když se tvůj fotr jmenuje Dežo, tak jako Ruska by ses jmenovala Simča Dežovna. Ty nejsi normální. Onehdy ses chlubila, že šlapeš v Olomouci na nádru, milko. *15* *15*
            • zlejtroll
              Čau, tlustá, použitá kvokvo s kozama po kolena. *15* *15*
            • Asi jste nečetl pravidla Tiscali. *16* *16* *16* *16*
              Pravidlo 1. Pussy má vždycky poslední slovo.

              Použitá? *16* *16* Jsem pořád mladá a zachovalá. Prošla jsem ložnicí pana učitele,
              pana ředitele i pana šéfa. Kouřila jsem cizince za Olomozckým nádražím.
              A nikdo si nestěžoval. Nejsem tlustá ani nemám povadlá prsa. *14*

              Dokvokala jsem A neopovažte se mít poslední slovo. *16* *16* *14* *14*
              Pa broučku.
            • zlejtroll
              O tvoje použité zboží nestojím, kvokvo. Roztahuj svýmu šéfovi. Tomu to přeju. Muhehe.
            • Vy muži si hrozně fandíte ale trefit se do záchodu nebo do orgasmu
              to je pro vás nadlidský úkol *2* *2* *2*

              Většinou jsem řvala jen aby ten funící alkoholem navoněný zákazník nepoznal
              že to neumí. *15* *15* *15* Znuděná jsem myslela na Brada Pitta. *14*

              Sladké sny zlato. Tvoje? Pokud vyhraješ nebo zdědíš majlant pak ráda. *14* *14*
            • zlejtroll
              No jasně. Můžem bydlet u nás v azyláči s mýma dvaceti kámošema, kterejm budeš dávat zadarmo. My ti pak koupíme čokoládu a budem se s tebou dívat na bednu pod mostem. Tam můžeš řvát, co hrdlo ráčí, stejně tě nikdo neuslyší. Muhehe. *15* *15*
            • Mám hrozně ráda americký seriál ženatý se závazky. Znáš ho?
              Pokud ne stáhni z ulož to. Opravdu to stojí za to.

              Já nejsem náročná. Stačí pokud máš TV, čokoládu a kapesník. U mexických
              telenovel jsem vždy papala a plakala. Vezme si chuan chudou Rositu? *11* *2* *2*
              A hlavně pohodlnou postel. *14* *14*
              Koupila jsem si krásné kalhotky s americkou vlajkou. Předvedla bych ti je

              Zase za týden pa. *14* *14*
            • zlejtroll
              Jooo, pixlí na kafe je jak nadělanejch, to je ale blbej nápad, vyrábět další. Ale protože jsem chytrej troll a taky podnikavej, tak ti poradím. Když to spojíš s populární postavou ze Zelené míle, s tím černochem co se jmenoval kofi jako kafe, tak to možná prodáš. Ale bude to drahý, protože musíte amíkům zaplatit za použití. Leda že bys toho černocha namalovala. Ale tys stejně Zelenou míli neviděla ani z rychlíku, natož abys to pochopila, to u tebe nehrozí. Co se toho ostatního týče, tak speciálně kvůli tobě nemám ani střechu nad hlavou, natož tak konto, ty hladová kvokvo. *15* *15* No jo, ale ten černoch, to by byl zase rascííísmus. No vidíš, tak neprodáš nic, nenažraná kvokvo.
            • Celý den jsem dumala jak bych obyčejný hrneček na kávu přeměnila
              na atraktivní hrneček. Aby se lépe prodával.
              I věrného Robertka jsem celý den zanedbávala. Chudák malej *11* *15* *15*

              Máš tučné konto? Chceš abych ti ho vyzobala? *14* *14* *14*
              řekni ANO. Máš pěkného souseda? Takpostav kolem dvorku plot.
              Co kdybych se zatoulala i k němu do ložnice. Zase by jsi se na Pussy zlobil dědečku *8* *15*
            • zlejtroll
              No jo, ty máš zas keců jak holič v neděli. Jéééjda, ty máš ale těěěžkou práci, ty parazite. Až mi z toho pšoukla pěna do nosu. *15* *15*
            • Tak to dopadá když promluví všeználek od piva zlej troll. Tragicky. *15* *15*

              Dostala jsem informace o firemním výrobku a dumala jsem jak bych ho
              propagovala. Slogany, barva, kde a komu. Víš zlatíčko.

              Ty chceš abych zase šlapala? Nelido. Na chodníku už je zima. *11* *15* *15*
              Chceš abych se k tobě nastěhovala? Tak postav kurník a nachystej zrní ju *15* *15*
            • zlejtroll
              Nepovýšilas. Stal se z tebe jenom parazit. Jako šlápota sis musela aspoň kunčofty sehnat sama, ale teď jenom přežvykuješ, lejna, co ti tvůj šéf předhodí jako "práci". Fuuuj, smrdíííš, parazite!!! *11* *11*
            • Šlapala jsem zlato ale byla jsem povýšena.
              Absolvovala jsem pracovní pohovor v posteli pana manažera a jsem reklamní
              manažerka. V posudku stojí že jsem byla šikovná. *14* *14* *14*

              Já jsem demokratka a proto bych byla v Rusku zavřená v blázinci.
  • Na potíže s Afrikou, Araby atd. nám zadělal SSSR a to zcela idiotskou politikou dekolonizace ve jménu tzv. práva národů na sebeurčení. Největším stoupencem tohoto podvodu byl Sovětský svaz, ve skutečnosti největší koloniální mocnost na světě. Důsledek masového vyhlašování nezávislosti ve třetím světě však byly miliony mrtvých.

    Co přinesla nezávislost takové Ugandě nebo Středoafrické republice? V prvním případě Idiho Amina a ve druhém šílence Bokassu, dvě krvelačné bestie – kanibaly, kteří jenom tak z rozmaru vraždili a jedli své protivníky.

    Spisovatelé Hanzlík a Zikmund vzpomínají, jak ještě na konci čtyřicátých let se po Africe dalo cestovat bezpečně, což v dnešní době zní jako utopie.
  • zlejtroll
    Vivat Rassia a nikdy jinak!!
  • Zaostalý Sovětský svaz byl kolosálním podvodem lidstva

    Daleko víc slz než radosti, a ještě lépe onen výrok amerického prezidenta Ronalda Reagana - říše zla, to je přesná charakteristika Sovětského svazu, jehož nynější dvacáté výročí rozpadu v prosinci 1991 můžeme považovat za jednu nejšťastnějších událostí 20. století. Nabízím pár postřehů o skutečném životě v této zemi, nikoliv vylhané nesmysly zveřejněné například v nepovedeném díle O zemi, kde zítra již znamená včera z pera českého komunisty Julia Fučíka. Tento stát trvale něco jiného hlásal a něco jiného činil, čili byl založen a existoval na podvodu a lži. Důkazů je více než dost.

    Na jednu stranu se sovětští bolševici oháněli humanitou a lidskostí, jenomže v SSSR došlo k masovému vyvražďování lidí z třídních důvodů a daleko horším zločinům, než kterých se dopustili nacisté. Sovětský vůdce Stalin má na svědomí životy zhruba 20 – 25 milionů nevinných lidí, jak píše v knize Rusko plné křížů bývalý přední sovětský komunista Gorbačovovy éry Alexandr Jakovlev, který důkladně prostudoval i tajné sovětské archivy, takže jeho číslům můžeme věřit. Kromě komunistické Číny se žádná jiná země na světě v dějinách lidstva nedopustila tak otřesné genocidy na vlastním obyvatelstvu.

    Stalinova hrůzovláda tak zavraždila víc obyvatel Sovětského svazu, než kolik jich údajně zahynulo za nacistické okupace. Dokonce někteří historici tvrdí, že údaje o 20 milionech sovětských obětí nacistické okupace jsou nadsazené, aby Stalin zakryl své vlastní zločiny. Bolševik a masový vrah Josef Stalin byl minimálně stejným zločincem jako nacista Adolf Hitler!
    • Nevýkonné zemědělství bylo příčinou opakovaných hladomorů, přičemž se nejednalo jenom o předválečné období. Ještě v šedesátých letech za Chruščova panoval v SSSR v některých oblastech hlad.

      Smutnou sovětskou skutečnost drsně a bez příkras vystihuje rovněž Zvláštní zpráva 4 z šedesátých let minulého století od českých cestovatelů Hanzelky a Zikmunda, kteří tuto zemi poznali dokonale. A ti otevřeně napsali o tom, že produktivita práce v SSSR je oproti USA ani ne poloviční. Jinak to být ani nemohlo, když například v Kazachstánu zůstávaly nesklizeny i dvě třetiny obilnin, atak tomu bylo i jinde v celé zemi.

      Dále oba cestovatelé viděli na vlastní oči, jak na cestě mezi Alma-Atou a Taškentem potkali 84 kombajnů, z čehož jich v akci bylo jen 14, ostatní ve dne a ideálním počasí stály.
      Další zápisy jsou rovněž tristní. „V roce 1950 byl otevřen železniční most přes Angaru na tamní nové trati. Ale o pět let později byla trať i s mostem odsouzena k zaplavení. Překotně se postavilo 240 km trati Bratsk-Železnogorsk, po níž však rychlík nemůže jet rychlostí větší než 25 km/h….

      Holou skutečností je, že až na některé výjimky je úroveň služeb obyvatelstvu na úrovni a často i pod úrovni některých rozvojových zemí. V SSSR se nechodí kupovat, ale shánět…“
  • zlejtroll
    Ať žije ruskojazyčný Istanbul bez mešit!!!
  • zlejtroll
    Ať žije budoucí ruskojazyčné dobyté Turecko!!
    • Takže vy Putinovci jste Hitlerovci.
      Chcete napadat a okupovat jiné státy.

      Turecko má silnou armádu a každý ruský terorista který naruší turecké hranice
      bude po právu zastřelen.
      • zlejtroll
        Turecko je banda slimáků, kteří chtějí vytvořit chalífát v Evropě a později na celém světě ve spolupráci se Saúdy. Erdogan se nechává oslovovat velký chalífe. Podrazil Rusy ve spolupráci s SSa. Ty nemáš v palici už ani jeden závit, nemá s tebou cenu ztrácet čas. Vzpomeň si na tyhle svoje hlody, až budeš přepaden tlupou ubohých migrantů z Turecka, mamlasi.
        • Turecko je samostatný stát.

          Vy Putinovci chcete vytvořit novou totalitní říši - náhradu za chcíplej SSSR.
          Chcete aby Putin po Krymu ukradl i východní Ukrajinu a vytvořil ruskem ovládaný
          loutkový stát. Tzv. NovoRusko . z území které patří Ukrajině.

          Putinovče jsi Hitlerovec
          • a pwoč? Zase jsem tě zlobila dědečku? *11* *11* *11* *11* *11* *8* *8* *13*

            Odepneš si řemen? Ráda bych dostala na holou. *14* *14* *14*
            • Takže jsi mladý a bohatý! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

              Já jsem mladá zachovalá slepice. čistotná. Peří jsem si vždycky depilovala.
              Co kdybych ti snesla děti? čuka a Gega?
              *14* *14*
            • zlejtroll
              Jelikož nejsem dědeček, nenosím řemen. Na holou dostaneš zítra od šéfa. Dobře ti tak. *15* *15*
          • zlejtroll
            A ty jsi zase sluníčkář, co sem tahá čmoudy. Skončíš i tak na slimáckém talíři halal pod názvem "Vítač z Evropského chalífátu". Každej na tebe prdí, vlastizrádče. *11* *12* *11* *12*
            • zlejtroll
              Máš to marný, vítači, jsi sluníčkářka, to už neodpářeš. Budeš se houpat. *15* *15*
            • Proruský vlastizrádce jsi ty brouku.

              Já jsem demokratka. Koupila jsem si kalhotky s nápisem Islamistům vstup
              zakázán a do kabelky jsem si dala slzný sprej.
              Takže jsem připravena *14*
  • Vivat Novorossia!!!
  • Propaganda kubánských komunistů o údajně skvělém životě na Kubě dostává trhliny v podobě svědectví lidí, kteří ostrov nesvobody viděli na vlastní oči i samotných Kubánců, jež už nechtějí nečinně přihlížet lžím stoupenců vládnoucí castrovské kliky.

    eště ostřeji se kubánského zdravotnictví obula Dania Virgen García, která jako Dobrovolná zdravotní sestra denně navštěvovala staré a nemocné lidi, a tak věděla, že skutečnost se hodně liší od castrovských komunistických výmyslů. Když toho měla dost, stala se blogerkou, a na svých blozích zveřejňovala pravdu o chronicky nemocných, který by k vyléčení stačil dostatečný příjem vitamínů a minerálů, jenomže ty na Kubě nejsou k dispozici. Nebála se také psát o podvyživených dětech, které už ale nemají nárok na mléko, Dále zveřejňovala pravdu o kubánských psychiatrických léčebnách, ve kterých pacienti umírají hlady a zimou. Přiblížila rovněž realitu kubánských nemocnic, ve kterých se pacienti svíjí bolestí, protože nemají potřebné léky.

    To samozřejmě nemohl komunistický režim jen tak nechat být. A tak ji jednoho dne odsoudili k dvaceti měsícům vězení, které tráví v jednom z nejtvrdších kubánských kriminálů.
  • Vivat Rassia!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit