Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a kozomrd korektor je bez práce,vometák každou neděli vykuřoval v restauraci pod stoly za 20khá,proto má tak vytahanou hubu jak NUNU z Teletabís *15* *15* *15*
  • Kouřit mi nikdo nezakáže, kouřím rád a s chutí,
    • Mnoho lidí ještě rádo přestává s kouřením po dosažení věku přes padesát let, kdy většinou kuřáci začínají mít opravdové zdravotní problémy.

      Skalní blbci ovšem kouří i po amputacích končetin nebo i po instalaci tzv. slavíka do krku...

      Asi jste ještě mladý chlapec...
    • Tady nejsi na pracáku , vole.
  • Putin anexi Krymu získal u Rusů na popularitě, ale tímto nařízením "boľšovo náčalníka" zase ztratí to co získal. Ono s cigaretou je to jako s chlastem. Ten v Rusku také nikdy nikdo nevymítí, a to mohou zakazovat jak chtěji. Vždy se nájdou dva, co se o lahvinku podělí *1* . Tak dopande i s kouřením.
  • Mi komunisti bereme toto roshodnutí vážně protože to řekl náš nadsoudruch vůdce Putin a ten je eště lepčí než soudruch Hitler. Tak že je to pravda! Čest! Gdo nekouří s nama ten kouří proti nám!
  • Polibte mi pr....
  • Putina vyděsil, Putina překvapil, Putina zastrašil...............Novinářský howna se opravdu snaží.
    • Putina sklonujeme ve všech pádech , jsme v obraze .
  • Tak jsem si to nechal tečkou vyhulit, paráda, jeho bezzubá ůsta vám přinesou požitek, ani nehrozí ukousnutí!! *14*
  • Rozumné řešení. Nejlepší řešení je vypustit všechny smradlavé dejmáky do kosmu *1*
  • Sudruhy, závěry XVII. sjezdu pro prumysl se nam daři plnit na 112%! S radosti vám mužu oznamit, že klenot našeho sozialistického autoprůmyslu Škoda 105 DeLuxe odebere Uganda. Celých 17ks! Za další úspěchy našeho sozialistického průmyslu! Čest!
  • A když jsi se probudil, měl jsi ruku v nočníku. Nebo jsi spadl z nebe, případně upadl na hlavičku.
    Kolik jsi komu udělil jako občan pravomocí?
    A všiml sis vůbec někdy, že ta "demokracie", je pro lidi jen dudlík, který mohou cumlat, zatímco demokrati bombardují lidem domovy, střílí dětem mámy a zabíjí otce, že ti tzv. demokrati ničí celé státy, jen aby se mohli zmocnit jejich nerostného a jiného bohatství?
    Ty musíš mít hlavu pěkně vygumovanou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit