Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavel_Jegl
    ...zejména na anektovaném Krymu...
    Ták a teď trochu té Pravdy a Lásky!
    O anexi ČR:

    https://youtu.be/3jirU45-KBA?t=30
    ...
    Tak na Pravdu a Lásku a až do dna jako soudruh Václav Havel člen KSČ do r. 1967 https://youtu.be/3jirU45-KBA?t=464
    *5* NEJSME JAKO ONI *1* *1* *1* *1* *15* *14* *8*
    • vidím že tě stále straší V. Havel. Až Mockba zveřejní spisy o spolupráci MANa, to bude teprve rrdel. *1*
      • blegh
        Havel nás tu bude strašit hodně dlouho. Ani Švédi tuhle zemi nezplundrovali tolik jako Véna a jeho kámoši z ODA...
      • OvcanHavel
        K ráčkujícímu chrchlu havlovi se vyjádříš nabo je tvůj strach silnější? *1* *1* *1*
  • Prochcaný havloidi oplakávají i volby v Rusku, už ořvali volby v SS, u nás dvakrát a teď tyhle!
    To se opět zasmějem!
    • Nesud druhe podle sebe...
  • Nezávislí pororovatelé hlásí klidný a průhledný průběh voleb v celém Rusku!
    • A jaký by podle tebe měl být v Rusku průběh voleb ? Každý ze strachu šoupnul do urny Ládinka a pak si šel domů vypít lahev vodky a přitom si sype popel na hlavu a říká si. Já jsem takový kokot, proč já nemůžu žít někde jinde a svobodně volit ?
  • Ano, máte pravdu, k volbám přišlo více Rusů než bylo při sčítání lidu.
  • a proč hnojáci na tichcali nenapíší, že na ukrajině hlasovací místa zatarasili banderovci a nikoho nepustí volit? to není ovlivňování voleb, nebo se to pravdoláskařům prašivým havlovcům nehodí?
    • Juro, ty jsi vážně obecní blb... Banderovci se prostříleli na západ a ne k urnám.
  • ať žije nový prezident Vladimír Putin a taky přeju pražské kavárně a havloidům ať se z toho poserou
    • Jo, a prý v Egyptě Ládínek našel další pohřebiště králů. To bude senzace, ale první jsou volby a potom senzace.
    • Juro, Putin není nový, ale na věčné časy !!! A nikdy jinak.
      • jistý soudruh, vyučený krejčí, ale "len na nohavice, niepúšťať na saka", taky vykřikoval cosi jako na "věčné časy a nikdy jinak" a taky je už na věčnosti
  • v Americe, Katalánsku, Německu a snad i u nás. Podaří se jim to i v Rusku ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit