Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezáviď a spokoj se s Kalouskovic hemeroidem.
  • ... i ty jsi toho důkazem, balíku :)))
  • ... jenom ubohý odpad v čele s troskou, která tupě zneužívá portrét Havla, se zabývá Ruskem :)))
  • Z čeho jsi čerpal ? Z PRAVDY ! Tak to musí být pravda.
  • Jak ztěžka jsme vylezli z jedné prdele, hned jsme zalezli do druhé, že nám teď všem koukají jenom podrážky.Vsadil bych se, že když bude příležitost a někomu z toho něco kápne, vleze čech i do čínské prdele, ať je demokracie nebo není. Komu z toho všeho není špatně, ten musí být sakra odolný.
  • Vladimír Putin vyhrál volby, to se z toho havloidi pochčí, nožná i poserou
    http://www.imagehosting.cz/?v=havel7ysy.jpg
  • Tak teď jsi mi trololo dal 4 hlasy mínus. To bych uměl taky. *1* A jsem rád, že jsem měl zase pravdu. *14*
  • Opozice si může leda tak trhnout nohou. Putin drtivě zvítězil. A je to dobře.
  • Jen mu nelez tolik do análu!
  • Havlovi nikdy matematika nešla, procenta byla nad jeho schopnosti.
  • Musím také pogratulvat presidentu Putinovi. Je to tak výrazné vítězství ve volbách které nelze v žádném případě zpochybnit.
    Ku mně se rovněž připojuje i Kerel Schwarzenberg a Dominik Feri.
  • Mlč, když nevíš jak drahá byla plastika svěrače, on Kalousek zákeřně použil prezervativ s výčnělky a ostny, ne že by ho měl tak velkého.
  • To je přesné. Děsivé však je, že se našlo tolik p.tomců, co si tu ožralou psychopatickou kreaturu na pražský hrad a zámek v Lánech zvolili. B.bost českého stáda je zřejmě nekonečná.
  • Zeman vyhrál, Putin vyhrál, kavárníky z toho klepne. Zjišťují, že na ně každý serééé a že jsou slaboučcí jako čajíček, všem pro legraci..hi..hi..hi..
  • Víš, zastřízliva netrpím mozkovým průjmem, tak jsem raději nalit stále (ímrvére) a vodku, kterou požívám mám samozřejmě origo z Ruska.
  • ObcanHavel
    jenom? čekal jsem alespoň 110%!
  • Koukám jako blázen, tak brzy po ránu a už takový trololo geng beng! *14*
    Jeden trolda a jak mu to stále jde. *1*
  • A prý to tam zase ovlivnili Rusové ! Viď Pepo ?
  • To se mi ani nechce věřit, že by se naši skvělí spojenci mohli zachovat takto neseriozně ! :-)
  • Zkus někdy něco napsat zastřízliva, s troškou vtipu, bez primitivních vulgarit. Třeba překvapíš sám sebe, Shakespeare. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit