Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zřejmě znovu zvolený ruský prez.Putin dal této zemi znovu statut velmoci.Víme,že to nebyl p.Gorbačov,který velmi ustoupil Západu,víme,že to nebyl p.Jelcin,který toho v Rusku hodně zanedbal.Až po nástupu tria p.Putina,p.Medveděva a p.Lavrova se můžeme domnívat,že se Rusko vrátilo tam,kde je jeho místo.Na stupeň velmoci,která-ať se to komu líbí,či nelíbí-je na stráži světového míru.Myslím si ,že to není jenom fráze,ale jasný fakt.
    • Dal jsem plus ale jen,že Medvěděva nějak nemusím ,třeba proto, že nechal padnout Kadáfího !!!!! Dokonce jsem chtěl dát video, kde Medvěděv odvolal lodě které vezly nové rakety do Libie a Libie by se ubránila ale Medvěděv je odvolal!!!!!!!
      Ale omlouvám se "VIDEO JE NEDOSTUPNÉ " to je holt ta "DEMOKRACIE a SVOBODA"!!!

      https://www.youtube.com/watch?v=okTrDmBg39w
      • Kadáfí měl slíbeno od kamarâdíčka Sarkozyho a ten jej hodil přes palubu,navic anglické rozvědky varovaly před svrzenim diktatury! Nakonec to byli frantici,anglani,nemci řízení amíky na svržení tohoto režimu.
        • To se mi ani nechce věřit, že by se naši skvělí spojenci mohli zachovat takto neseriozně ! :-)
  • Pavel_Jegl
    ...zejména na anektovaném Krymu...
    Ták a teď trochu té Pravdy a Lásky!
    O anexi ČR:

    https://youtu.be/3jirU45-KBA?t=30
    ...
    Tak na Pravdu a Lásku a až do dna jako soudruh Václav Havel člen KSČ do r. 1967 https://youtu.be/3jirU45-KBA?t=464
    *5* NEJSME JAKO ONI *1* *1* *1* *1* *15* *14* *8*
    • vidím že tě stále straší V. Havel. Až Mockba zveřejní spisy o spolupráci MANa, to bude teprve rrdel. *1*
      • blegh
        Havel nás tu bude strašit hodně dlouho. Ani Švédi tuhle zemi nezplundrovali tolik jako Véna a jeho kámoši z ODA...
      • OvcanHavel
        K ráčkujícímu chrchlu havlovi se vyjádříš nabo je tvůj strach silnější? *1* *1* *1*
  • Něco jako u nás Zeman jako ho nemám rád ale je nejlepší v současné době !!! I když Putin
    je o něčem jiném !!! On vrátil zase Rusku místo ve světě které mu náleží !!! Nebudu víc rozvádět jen přeji Rusku a tím i Putinovi ať se daří !!!
  • v Americe, Katalánsku, Německu a snad i u nás. Podaří se jim to i v Rusku ?
  • Je dobré, že aspoň v jedné zemi na světě má ještě šanci Svoboda a zdravý rozum. Západ, až na jednotlivce, totiž, zdá se, kompletně zešílel. A jsem rád, že jako Moravan mám s Ruskem společné předky. A jestli to někomu vadí, je to jeho problém a mně je to lhostejné.
  • blegh
    tady zase bude havloidně nablito *4*
    • ObcanHaveI
      To nebudou jen zvratky, ale i slzičky vzteku, hi.
  • My, všichni občané ČR, Vám blahopřejeme k znovuzvolení prezidentem RF strýčku Vovo!
    • přejeme darebákovi z Kremlu aby co nejdříve vyfičel. Aby zůstal co nejdéle ve světovém opovržení a hanbě. Aby tento zákeřný a podlý všehoschopný záškvara skončil 19 verst pod zemí. Tam mu bude nejlépe! Aby izolace slizouna z Moskvy trvala do té doby než okupant vyfičí z okupovaných území.
  • Nezávislí pororovatelé hlásí klidný a průhledný průběh voleb v celém Rusku!
    • A jaký by podle tebe měl být v Rusku průběh voleb ? Každý ze strachu šoupnul do urny Ládinka a pak si šel domů vypít lahev vodky a přitom si sype popel na hlavu a říká si. Já jsem takový kokot, proč já nemůžu žít někde jinde a svobodně volit ?
  • ‚Strýčku Vovo, jsme s tebou.’ Videa tlačí Rusy k volbám a podpoře Putina..A rusové na to slyší....
    A čímpak to je, že naše masmedia se o totéž snaží ještě víc, ale účinek je právě opačný???
  • a proč hnojáci na tichcali nenapíší, že na ukrajině hlasovací místa zatarasili banderovci a nikoho nepustí volit? to není ovlivňování voleb, nebo se to pravdoláskařům prašivým havlovcům nehodí?
    • Juro, ty jsi vážně obecní blb... Banderovci se prostříleli na západ a ne k urnám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit