Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na každou *12* se vaří voda. Dočkejme času jako husa klasu. *15*
  • Jak tě mám antiblbe nazývat, vypatlanec nebo vymaštěnec, co se ti víc líbí ?? *15* *2* *1* *3* *3* *3*
    • ).(
      • (..)
  • Moudrý člověk si může dělat srandu z vypatlanců, to se mi líbí. *3* *3* *3*
    • ... dělám si ji z tebe celou dobu, moulo :)))
      • ... zase mám mokrý kalhoty, co s tím : )))
  • Největší bestie mají vždycky štěstí a u toho komušského skřetského lidského odpadu z kremlu se to plně potvrzuje.
    • ty lidský odpade jsi směšný, jsi komický, jsi bezmocný a jsi hloupý, tak čau *3* *3* *3* *3*
  • Přesně to jsem čekal, že si s těch vypatlanců udělá pořádnou srandu. *3* *3* *3* *3*
    • ... ano, je to tak, udělal jsem si srandu z tebe, Joea, mého zloděje nicku a dalších přihlouplých nýmandů, trotlíku :)))
      • ... přihlásily se již všechny duševní trosky?
  • tečka je vymaštěný blb . *15* *2* *1*
    • Ahoj Zlej Trolle,zase tečkuješ ??
  • Mít v USA takového prezidenta nebyli by ve srajdách a před krachem.!! *15* *2* *3* *3* *3*
    • V USA už jsou nepokoje ve 173 městech, hrozí tam občanská válka a určitě se jí dočkáme.
      • nebo myslíš Kosmopolito,těch pár čmoudů bez základního vzdělání co si tam hraje na revolucionáře ?? *15*
      • jediné co hrozí je to,že se z té vaší rudé tuposti večer pomočíte soudruhu jelimane
    • ... v krachu jsi ty a dávno, blbe :)))
      • ... promiň, já jsem blb, ale já za to nemohu, to tatík alkoholik : )))
        • ... za dvojtečkou nenechávám mezeru, ty vesnický moulo :)))
      • Jsi jen ubohý vypatlanec, lituji tě. *15* *2* *1*
        • ... od degena jako ty to je ta největší lichotka, primitivní zoufalče :)))
  • spíš bych to odhadoval,že mafie měla týdenní poradu jak z těch sra.ek ven,Puťka byl prostě na koberečku,nevěřím že místní bossové se smíří s tím,že nakradené,pohádkové majetky klesají a klesají
    • jen se utěšuj, i když tomu ani ty věřit nemůžeš *15* *15* *15* *15*
  • Nejenže je u moci ale ta stoupá, protože ti hadráci mu nesahají ani po kotníky. *3* *3* *3* *3*
    • ... si sr*čka k pohledání, tupane :)))
      • ... a já jsem ten papír, co tě utře : )))
  • Chytrý člověk si může dělat z blbů srandu !! *3* *3* *3* *3*
    • ... tak to jsi sem zabloudil, hlupáku :)))
      • ... to já nebloudím, do správné velké řitě jdu přímo : )))
      • Jsi jen neinteligentní vymaštěnec !! *15* *2* *1*
        • ... nezalkni se, tupý polonegramoto :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit