Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co je to za deb@ní web, kde z 242 příspěvků je 220 od jedno a toho samého psychopata.
    • co ti je do toho ? to je moje věc *10*
      • Potrefený psychopat se ozval? *8* *2*
        • Zásah !
  • ... je k neuvěření, kolik magorů se zabývá legračním Voloďou ze středověku :)))
    • ... chtěl jsem napsat, proč já magor 1. třídy se zabývám Voloďou : )))
      • ... jsi neskutečná dětinská troska, mám z toho nefalšovanou radost, autisto :)))
        • ... ty máš radost, já mám radost, ale debment jsi ty : )))
          • ... co to je ten tvůj debment, ty tragický demente, chci se podělit o radost :)))
  • PUTIN ŽIJE. Jdu si to hodit...... *9*
  • Putin přiznal že poslal ruskou armádu ukrást Ukrajině Krym.

    Ruský Hitler zahnaný do kouta už hraje vabank. Říše se pod údery demokratických
    sankcí hroutí. Ekonomika padá a ožebračení rusové protestují.
    • neměli jim ten Krym při rozpadu dávat, to za to mlže Jelcin a taky Němcov... Putin udělaL velmi dobře, že jej vzal zpět - obdarovaný se k dárci choval hnusně, proto dárce (Rusko) si dar (Krym) vzalo zpět. fandím tomu.
  • Putin z rusofobů a bulvárních plátků, které ovládají veřejné mínění zejména v USA má srandu, jó, to je ten skvělý slovanský humor, pobaví, ale neublíží *3* *3* *3* *3*
  • No už jsem se bál že nás Amíci předhodí jako kus flaxy Putlerovi.... Ale nepředhodí. Paradoxně díky Kremelské mediální masáži se člověk dozví i to co nácek říct ani nechce.
    V Rusku velice čílí. Zejména nad rezolucí že se nebude uznávat ani Krim ani jiné okupované území. Dále v mongolsku panuje hrozné rozhořčení že USA přijalo rezoluci o nedělitelnosti území ukrajiny. Děkuji za dobré zprávy rusofilové *1* *1* *1* *1* Byť by to přednášel fašoun jak vrata od stodoly všimněte si jak upláká že mu nechce nikdo legalizovat jeho zlodějinu.
    https://www.youtube.com/watch?v=wDwLde_DWx8
  • V posledních 3.stoletích se našel vždy nějaký magor, co chtěl ovládnout Evropu.
    V 19 to byl Napoleon, ve 20.Hitler a nyní je to Putin.
    Veřejně prohlašuje, jak do pár hodin jeho armáda může být ve Varšavě, Budapešti, Praze...
    Jaká armáda ? Neoznačených "zelených mužíčků! ?
    Jediný z těch 3 magorů nechá svoji armádu obsazovat cizí území bez vojenských insignií a ještě to popíral.
    Nyní, když to přiznal, tak jeho obdivovatelé, aby drželi hubu, hledají jen další bláboly na jeho ospravedlnění.
    Putin je z.rd největšího ražení a dopadne tak, jako ti dva výše jmenovaní před ním !
    Na východ Ukrajiny přinesl válku, ničení infrastruktury ( nebo mi chcete namluvit, že si to tam všechno rozstříleli Ukrajinci samy ? ), statisíce lidí kvůli němu museli opustit své domovy, přišli o práci, o své sny....
    Putin dopadne jako Napoleon a Hitler !
    • toho magora SE dnes stále Evropa nemůže zbavit, rozsévá ve světe smrt, ničí životní prostředí, rozbíjí státy a namísto kvetoucích zemí je jen poušť, Tento magor je podporovaný vedením EU (kdoví co si na ně naposlouchal) a jmenuje se Spojené státy americké. je to říše, kterou
      vedou vrazi,

      Naštěstí se v Evropě objevil skvělý politik, který má na to, aby nasadil tomuto agresorovi náhubek. Díky pane Putine.
    • No - jeden skončil na Arzenik druhý na kulku a kyanid draselný a ten třetí protože jde s dobou dostane Polonium. V principu čím dříve tím lépe.
  • Igor Girkin-Strelkov, bývalý vůdce doněckých separatistů, se opřel do ruského prezidenta a svého spojence Vladimira Putina. Pokud Rusko nezasáhne do ukrajinského konfliktu, skončí prý spolu před Mezinárodním soudním dvorem v Haagu.

    O Strelkově vyhrůžce adresované Putinovi informoval EuroMaidanPress. Bývalý hlavní velitel vzbouřeneckých sil Doněcké oblasti varoval, že Ukrajina využívá příměří, aby vybavila a posílila ozbrojené síly předtím, než na východ Ukrajiny dorazí další bojovníci z Ruska. Strelkov se také obává, že by přísné protiruské sankce mohly ochabit podporu separatistů ze strany ruské veřejnosti.

    Pokud Putin otevřeně nevyšle do Donbasu ozbrojené složky, nejpozději na jaře separatistická bašta údajně padne. Strelkov si myslí, že právě tou dobou zaútočí ukrajinská armáda spolu s jednotkami NATO a vzhledem k rostoucímu zklamání místních z neochoty ruského prezidenta pomoci vlastnímu lidu ani nedojde k žádným větším bojům.
    • to je jen virtuální osoba tenhle Igor, jednou hot, pak čehý - asi kro poslal poslední platbu *15* *15* *15*
    • Zločinec Putin skončí v Haagu? Paráda. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • ty už vážně věříš všemu.... *15* *15* *15*
    • Na závěr Strelkov varoval Putina před možným moskevským majdanem, který by mohl vzniknout jako reakce na ekonomický kolaps a zjevnou zradu ruské populace v Donbasu. "Pokud Putin bude jednat jako dosud, skončíme vedle sebe v cele v Haagu. Samozřejmě jen pokud nás dostanou živé," uzavřel Strelkov.
  • Ex Ukrajinský prezident Kučma řekl: Putin dostal na svůj volební boj z Kyjeva
    60 milionu dolarů. Na oplátku očekáváme že Moskva velkoryse odpisy dluhů.
    ( na pásek tento rozhovor nahrál příslušník Kučmovy tělesné stráže)

    V Rusku se volby tradičně falšují. Do seznamu voličů jsou zanášeni i zemřelí.
    V Rusku se o tom vtipkuje.

    Šéf komunistů získal ve volbách 70 procent hlasů. Cože? rozčilluje se Putin.
    Poradce ho však uklidnuje: To nic. Přece jsme se dopředu postarali že vy máte 71 procent.
    • tak zatím se prokázalo falšování voleb při poslední volbě dementního Bushe mladšího, ale nikoliv mezinárodními pozorovateli, protože ty si tam, na rozdíl od Ruska nepustí, ale vlastními silami.
  • Ruská Země funguje na velmi jednoduchém principu - Všichni lidé jsou si rovni, ale někteří jsou si rovnější a jiní jsou si nejrovnější. Díky tomu se daří v zemi prakticky všem odvětvím lidské činnosti,
    • Vykořisťování člověka člověkem už bylo po revoluci odstraněno. Teď je to naopak.
    • kdežto u nás je tomu naopak? *15* *15* *15* *15* *15*
    • ZA to v nasi demo - kracii je tomu jiste uplne jinak :-)))
      • Za současné vlády-není

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit