Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě než tu začnou exhibovat tečkové a jiní zamindrákovaní exoti, co potřebují publicitu i jako anonymové, tak je nutno zdůraznit, že ta Rada ČT, i ony ulítnuté "osobnosti" které podaly podnět k řízení ve věci mediální ochrany barevně zvýrazněných nepřízpusobivých jsou úplně mimo mísu. Naopak, ta reportáž byla po dlouhé době prvním náznakem pokusu České televize o pluralitu názorů na závažný problém v soužití české společnosti s nepřizpůsobivou částí romské populace. Problém nekončí, když ho zameteme pod koberec, naopak vyskotačí opět a ve větším formátu. A kázat multikulti je sice možné, ale ať si to dělají v soukromí na svém dvorečku a nedělají rukojmí z normálních lidí, kteří chtějí pořádek. *1* *1* *1*
  • Cenzorská rada by měla být okamžitě zrušena a pak pozavírána. To nebyly demonstrace proti Cikánům, ale proti kriminálníkům.
  • Jojo, a vo tom to je. Pošahaný havloidi a eurokretenodebilofanatici už začínaj kádrovat a zkoušet, jak hluboko můžou zašlápnout svobodně pronesenou myšlenku. Tadle vymaštěná politická korektnost bude znamenat, že nám několik zmetků bude nakazovat, co si máme a nesmíme myslet. Vo pravdu tady vůbec nejde, těmhle šmejdům de vo prachy a línej život. K cikorám by nešel bydlet žádnej z nich - proč taky? Dyť jim platíme takový báječný prachy z daní ........
  • bajka o cikádách: každý rok pilní mravenci přes léto pilně pracovali a do svých postavených příbytků pilně střádali zásoby na nastávající zimu, aby nepomřeli hladem , ale cikády celé léto tancovaly a zpívaly a když nastala zima, neměly příbytky ani zásoby i šly za hmyzím králem se stížností, že není v říši hmyzu spravedlnosti a i ony mají nárok na příbytek a jídlo . Slitoval se tedy hmyzí král a nařídil mravencům, aby část svých vybudovaných příbytků a zásob přenechali cikádám. Opět přišlo léto, cikády tancovaly a zpívaly, pilní mravenci pracovali, ale protože přišli o část zásob a příbytků, pracovali o něco méně, protože nebyli přes zimu tak odpočatí, jak potřebovali, Opět přišla zima, opět si cikády vymohly větší část příbytků a zásob jídla, potom přišlo léto, cikády tancovaly a zpívaly, mravenci pracovali, již velkou část museli na zimu přenechat cikádám a na jaře většina mravenců vyčerpáním pomřela a milé děti, jaké z toho plyne poučení ?.............. *3*
    • Pěkné. Ovšem příroda by si to většinou korigovala tak, aby se cikády moc nepřemnožili. A mravenci by pravděpodobně sami na sebe neposílali jiné obrněné mravence, aby ty pracovité postavili do latě a nedovolili jim si moc vyskakovat. A to je právě ten rozdíl mezi spravedlivou živočišnou říší a pokryteckou lidskou společností.
    • Velice poučné. Na ty cikády by se měl použít nějkaý účinný hubicí prostředek.Nebo pozvat vhodné predátory.......... *3*
  • Jednou se reportáž alespoň blíží pravdě a hned je z toho aféra. *5*
  • Prosím, vysvětlete mi pojem "svoboda slova„. Proč platíme nějakou RADU. Nač je dobrá. Vždyť se vysílají staré pořady a nového moc není. Ty staré nikoho neurazí, nikoho se nedotknou. A jak vidím, tak jedinou starostí rady , aby ČT nebyla příliš kritická a o někoho nezavadila. Nebyl nedávno nějaký rozrucháček kolem pořadů paní Drtinové. Doufám, že nebyla odejita jako paní Eva Kotvová.
  • Pan Siostrzonek řekl jenom to ,co si myslí většina lidí v téhle republice.
  • Reportáž jsem viděl a byla pravdivá. Nic nenormálního, pobuřujícího a diskriminujícího tam nepadlo. Spíše mě udivuje věta, že názor sociologa nebyl korigován. Korigovat znamené měnit směr, upravit něco. Je to tak , že každý názor, který bude zveřejněn ve veřejnoprávní televizi bude korigován, cenzurován někým. A kýmpak? Korigorem a nebo snad cenzorem ? Neměl by se člen rady ukázat veřejnosti a neukrývat se v davu. Jsem senior, ale nejsem senilní a tohle je mi moc povědomé a připomíná mi to tzv. oficiálni linii strany. Rada dostala oficiální dopis od skupiny občanů. Jedná se o otevřený dopis. Proč není zveřejněn včetně podpisů. Co pak rada kuje za peníze občanů. Komu se leze do řitního otvoru.
    • Osobnosti? Ve vědeckém smyslu jistě. Takové osobnosti jsou ale i morčata vnoučat. Jsou to osobnosti větší než pravdaláskařští pseudohumanisté a Cikánů se nezastávají. Věnují se mrkvi.. což doporučuji i udavačům - "osobnostem", tedy autorům stížnosti (udání) na zveřejnění PRAVDY o Cikánech *12* *16*
    • Nedivte se. Jsou to většinou idioti, kteří normální život neznají, ale myslí si, že mohou do všeho kecat, i když tomu vůbec nerozumí. Ať to přijdou říci lidem na demonstraci, ale tam ti posránkové nepřijdou, protože by je tam lidi umlátili klackama.
  • Chce to vyměnit radu, viděla jsem to a jsem pro to, co bylo řečeno. Ať se ti vypatlanci nastěhují do lokalit, kde romáci dělají bordel a člověk se nevyspí, aby šel svěží do práce. Takovejch příživníků se zastávají, slušný člověk zastání nenajde nikde. Fuj - že se nestydí. *13*
  • To je článek ,že obyčejný člověk vůbec neví o co jde!! *13* *11*
    • Z toho článku jsem usoudil, že dotyčný řekl pravdu o cikánských parazitech. A to se tady v tom českém Cikánlandu nesmí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit