Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • John, tv barrandov, vodní filtry, ... ze psích bobků, extrabuřty prostě neuděláte.
  • Jako člověk selhal, jako politik úplně pokazil na co šáhnul. Snad nyní, když se touto cestou dostal ke zdroji informací, bude mít o čem psát, aby také ne, vždyť v tom má také prsty.
  • U osamělé farmy daleko od města zazvoní tři poutníci - Žid, Muslim a Paroubek. Farmář jim otevře a oni prosí o nocleh. "Mohu vás ubytovat, ale mám v domě místo jen pro dva. Jeden bude muset přespat ve chlévě."
    "To nevadí," říká muslim, "jsem zvyklý na nepohodlí."
    V noci znovu zvonek, farmář jde otevřít a za dveřmi muslim: "Já jsem sice slíbil, že přespím ve chlévě, ale nikdo mi neřekl, že je tam taky kr*va. Opravdu nemohu spát v místnosti se zvířetem."
    "Mě kr*va nevadí," řekne Žid, "přespím tam já, ať nejsou potíže." Za chvíli zvonek, farmář jde otevřít, za dveřmi Žid: "Mě opravdu kr*va nevadí, ale tam je taky prase. Nezlobte se, je šábes, nemohu sdílet jednu místnost s něčím tak nečistým, jako je prase."
    "Prosím vás, vy toho naděláte," houkne Paroubek. "Ve chlévě budu spát já a hotovo. Dobrou noc!"
    Za chvilku zvonek. Farmář jde otevřít a za dveřmi kr*va a prase.
    • A ty, jako korektor ses tam nějak vytratil. Jinak by takový pr*sárny neotravovaly lidi....
  • Proč nebyl Radeček tak aktivní když byl v úřadu.Za naše peníze neudělal skoro nic a tak vsadil na starou osvědčenou taktiku.Má nemalí podíl na součastném stavu.na druhou stranu ti podvodníci s fitry jsou taky pěkní zmetci ,připomína mi to pyramidu.
  • Radek nám nějak stlostl a z čeho to má ? možná i řit se do objemu taky zvětšila,enže mozek je fůrt jak býl. *9*
    • ... celej ty, woe :)))
      • Tak sme dva *1* *1* *1*
  • Nějak začít musel.Každopádně si mohl alespoň přečíst návod k výrobku.
    Jak řekl Zeman.Novináři jsou sebevědomí,ale vůbec ničemu nerozumí.
  • Jenom keci,používám magnetickou úpravu víc než deset let,bez problému.Jediný problém této úpravy je,že se vodní kámen rozloží a nemá už schopnost se vysrážet na vodovodních bateriích,nebo v pračce.To ale znamená,že takto upravenou vodu pijeme a rozložený vodní kámen tím také dostaneme do těla a naopak může způsobit tvorbu kamenů.Proto jsem to zkombinoval s osmatickou filtrací,která toto vše odloučí.Takto filtrovaná voda je pouze používaná jako pitná.Bakterie s magnetickou filtrací nemají nic společného,ty jsou zlikvidovány chlorem.Myslim,že by se měl náááš slavný býýývalý novinář zabývat něčím zajímavějším,když už jako politik pohořel,je trapný.
    • Jelikož se problematikou úpravy vody zabývám řadu let a mnoho zákazníků mě žádalo o její dodání, chtěl bych přidat svůj komentář. Tak mě cesta přivedla až k jednomu pánovi, který tyto úpravny nabízel k prodeji. Byl jsem překvapen, že on sám tuto armaturu na vodní potrubí neměl nainstalovánu. Na otázku proč, mi odpověděl? Proto, že je to na hov..Řekl mi, když budeš chtít opravdu úpravnu vody, připrav si tak 20 000,- pak to má smysl. Magnetická úpravna je chyták na bl.. Je to komerční šlágr. Tak to prodávám.
    • ty tupane,KECY JSOU S TVRDÝM Y
      • Jsi možná,opakuji možná dobrý češtinář,ale o magnetické úpravě víš prdlajz.Doufám,že jsi si zved sebevědomí,asi to potřebuješ,příště tam udělám více hrubek,aby jsi nám trochu povyrostl,inteligente *2*
        • Další hrubka: prdlajs!!!
          • Hrubka je i ve jméně druhého kolegy- má býti Gek.
        • Zabývej se obsahem a né drobnostmi.Nikdo tady nepíše slohovky. *15*
          • Příteli, obsah úzce souvisí s formou. A když na to kašleš, pak klesá i úroveň obsahu.
            • A copak Ti ještě pokleslo????? *1* *1* *1*
  • to praase už neví,jak by na sebe upozornilo.Lide povstan,je potřeba všechny tyto kreatůry pochytat,veřejně vykastrovat (včetně těch kurevv benešové,parkanové,peake....ty veřejně obřezat) a pak je naházet hladovým prasatům,nic jiného si tyto zrůdy nezaslouží,následně pochytat všechno příbuzenstvo a ihned naházet do pecí.Pak tady nastane konečně pořádek a můžeme volit nové politiky bez minulosti a kořenů v temnotách
    • Tobě se jistě udělalo teď někdy hooodně špatně.Doporučuji TI - šňupni si CYCLON B,
      zalez si do sprchy a v klidu si za kropení studenou vodou hajluj.HOWG.
      • růžičko-plaste-tvúj fotr byl určitě komunistický funkcionář a ty jsi se tím pádem dostal k majetku,že se nepletu?Cyclon B je dobrý pro taková hoovada jako jsi ty a tobě podobní pohrobci bolševických aparátčiků,vás měl národ pochytat a postřílet hned v listopadu a s váma všechny vaše příbuzný,protože zmrrd plodí zase jenom zmrrda.Přečti si něco o genetice,at jsi chytřejší.
    • Ta praassata a imbeciilové jste vy. John poze upozorňuje na onen ...del v zákonech a předpisech. To, že houbelec udělal, když mohl. je věc jiná. A když mu sedí ono rejpání do svinčíku, tak ať to dělá, pokud je to na místě.
  • Rozumný člověk (např. já) nevěří Johnovi ani slovo!
  • Heger se stará jenom o to, jak okrádat pacienty i občany, ale o OHES ky se nestará. Ten příspěvek, že magnetické úpravny vody odstraňují pouze vodní kámen, ale nechávají bakterie v pohodě rozmnožovat je pravdivý. Heger je hlavním viníkem tohotp dalšího tunelu. Myslí jenom na to, kdekoho okrást !!! Odstranění vodního kamene má jediný kladný účinek na zdraví -,snižuje rizika žlučníkových konkrementů a pak nanejvýš chrání proti kameni jen pračky, tedy pokud je takto upravená voda ve vodovodním řádu. Tak je to s celou Nečasovou vládou, kdekdo krade a o občany se nestará...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit