Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vy jste tedy nějak vyděšení, že se vaši názoroví protiruští a protikomunističtí a protilevicoví braši snaží dostat blízko našich hranic k moci, com to vás vede k bezmocným útokům na lidi se zdravým rozumem.
  • Jen tam, kde hrozí ultralevice - komouší, dostává pak slovo ultrapravice.
  • ale všichni dohromady
    • *1* *1* *1*
  • á tady jsou naši soudruzi , to zas bude počteníčko, pravá ukázka rudé inteligence, někdy mám opravdu pocit,že vás tu platí pravice s cílem diskreditovat KSČM, jinak si to nedokážu vysvětlit *15*
    • a Juro,vy jste jejich velitel *15*
  • brzo uvidíte Novočesko a přejde vas srandiček *3*
    • falešný zmrde
      • co mi kradeš nicky a nadavas do zm.dů ty šašku nemusíš si vymyslet něco jinýho
    • Právě proto jsme členy NATO Ruská podržtaško - aby se tvé přání nikdy nesplnilo.

      Pokud by se Ruská parta z K. Varů rozhodla provést i zde Krymský puč poteče
      krev - ale ne naše nýbrž bolševická tedy vaše. *1* *1*
      • Karlovy Vary už brečí - Rusové nepřijeli...
  • Kam Rus šlápne tam lidé 1000 let prosperitu neznají.

    Lidé žijou v domech zatímco stpní Rus v zemljance. Zatímco civilizovaný Západní
    čas věnuje svůj čas četbě Rus brousí nože na loupežnické nájezdy.
    • těmi bláboly se se svým komplexem méněcennosti tváří v tvář velikému ruskému národu ,nevyrovnáte *15* *15*
    • Byl jste někdy v posledni době v rusku?
      • byl jsem v rusku a můžu říct,že lepší lidi jsem ještě neviděl
        • no jestli soudíte jen podle pohledu a pokud jste u toho pil tu jejich samohonku tak se nedivím *1*
        • ty jsi byl nejdál v Rakovníku na Hasičským plese a honíš si tu triko ty pošuku *1*
        • Jo Putin vám ukázal nějakou Potěmkinovu vesnici. Komunista pak přijede
          do ČR a začne jásat: Ta Ruská stavba je úžasná. Kdyby ho napadlo podívat
          se také dovnitř našel by jen bídu utrpení a prázdné obchody.
          *1* *1*
          • Jeff:Jsi trouba ani nevíš jak velkej. *13*
      • je to naočkovaný hňup
        • za to vy jste inteligent *15*
  • fašisti z kyjeva,tady už pomůže jedině,aby hrdinové novoruska tyto zmrdy zlikvidovali jednou pro vždy
    • můžete mi pane ukázat na mapě nějaké Novorusko,nebo vám to řekl váš kolega ze salaše??
  • myslím, že je to šílené, myslím, že i separatisté pomalu se začnou hádat mezi sebou, myslím, že by za to měli EU i USA a Majdnovce postavit před mezinárodní soud se silným zastoupením obyčejných Ukrajinců, protože těm připravili ruku v ruice peklo , z něho jen tak nevyjdou.
    Ta jejich hrátky stály Ukrajinu a budou stát i Rusko mnoho, protože jen Rusko se může pokusit, bude.li moci, postavit Ukrajinu na nohy...
  • ano už Lenin odsuzoval VelkoRuský šovinismus krerý na okolní malé státy hledí
    jako na svou kořist. Dokud Rusko toto Stepní uvažování nepřekoná
    nemůže počítat s tím že se stane součástí demokratické rodiny.
    • vy a Lenin? *15* *15* *15* *15* kromě toho kecáte
      • Pravdy se bojiíš jako čert kříže. Gratuluji ti. Jsi pravá soudružka.

        Dej Leninovu obrazu Pusinku a pomodli se za umírající Rubl. *1* *1*
        • já se nemodlím a naopak se směju tomu, jak se Rusko švihem dostalo kam patří - mezi země, které se řídí vlastním rozumem
    • Salve sirviente eterno que se deleitan cuando estás asfixiando poco
      • kdepak na to se hodí jen:blahoslavení chudí duchem *3*
  • Což Porošenko s Jaceňukem jsou v naprostým klidu, ti maj za barákem připravený éro a kdykoliv můžou zdrhnout. Ale co obyčejní Ukrajinci???
    • ti jim pomohli na nohy, takže si to vypijou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit