Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chceš opičko banánek? áááá a je čokoládovej *15*
  • *4* *4* *4* Puťa, puťa, ná, ná, ná...

    *16* *16* *16* Huš, huš, jedeš potvoro!!!


    *1* *1* *1*
  • A z EU půjde obratem na Ukrajinu a ještě to bude EU (to znamená my všichni) platit, takže Ukrajina na tom bude lépe než před uzavřením kohoutů. A v EU bude plynu nedostatek, když půjde na Ukrajinu.
    • Kam ho jen dají ?? To si ten plyn rusáci asi někam nabouchají. Do hlav kremelských politiků. Tam je prádného prostoru víc než dost *1* *1* *1*
  • tečka už nejebe nikoho, protože má maličkého pindíka a dělá mámu v Gayklubu, má už tu rit pěkně roztaženou!! *3* *3* *4* *4*
    • má z perdele garáž *15* a nad tu zadnici si nechal vytetovat parkoviště Václava H. *15*
  • tečka to je ten starý gay z Plzně, toho vysmolila nějaká coura u popelnic, otec prý byl pohřebák, kdyby mu hned zakroutili krkem neotravoval by tady!!
  • Já jsem Tečka Čapisral
    Diskuzi jsem vám zasral!

    Jupííííí !
  • John Kerry-Kohn patří mezi nejslavnější české rodáky. Jako Madeleine Albrightová a Václav Havel.
    .
    • Albrightová a její příprafa masakru v Srbsku pro její kšefty.... Ďábelský zločinec.
    • Zato ty patříš mezi největší zjeby které země nosí, ale neboj už si na tebe brousí zuby satan!! *16*
  • Rusové ti vykradli palici, ale nebuď s toho smutný, blb má daleko jednodušší život než inteligent, že je to tak tečko ? *3*
    • Čapisrale Tečko, už jsi úplně sjetý, co to tady meleš jako Holan? Chceš se zase zbavovat svojí identity? Zanech toho, jsi už úplně profláknutý.
  • Ruští stepní nájezdníci přepadli a vydrancovali banku.
    • Tradice zavazuje. Stalin byl taky bankovní lupič a konfident carské tajné policie. To loupení mají stepní národy v krvi.
  • tečka jebe kozu a hulí ptáky, co to je za prasáka, je to ten prasák z Plzně??
    • Tečka jebe kozla! Ne kozu.
    • Je to ten dobytek kterého vysmolila nějaká coura u popeláku, bydlí prý v nějakém domku u Plzně ale domek to není, je to spíš taková salaš s kozím chlívkem, on to vůbec nespravuje a prší mu tam na palici, ale je to chromajzl postižený a je na vozejku.
      • Ten skurvyzjeb bukvice tečka tady zase votravuje jako zpytihněv, ale jednou někoho dožene opravdu ke hněvu a ten mu tu kušnu rozbije!!
        • Ha ha ha ha ha . Už se celý třesu hrůzou bez sebe . Neměl bych raději emigrovat na atol Mauru abyste mě nenašel ?
          • Věděl jsem zjebe tečko že se s toho pos...eš, přesně podle předpoklqadu hňupe nesvéprávný, apropo kdy tě zbavili svéprávnosti?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit