Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud by někdo hledal pro své dítě, které chodí samo do školy perfektní hodinky, tak já mohu doporučit chytré hodinky od https://www.armodd.cz/armodd-kidz-gps-4g-cerna/ Za mě jsou úplně ideální, protože tak můžete své dítě díky GPS senzoru hlídat a kdykoliv se podívat kde je. 

  • Také budeme brzy rodiče prvňáčka. Proto bych potřebovala poradit. Jak mám vybrat do první třídy nejlépe školní aktovku prosím?

    • Je to rok co jsem tohle řešila a vzpomínám na to jak dlouho jsem tohle řešila, abych prostě pro svého syna vybrala to nejlepší co se dá koupit. Aby se mu to pohodlně nosilo a nějak nezatěžovala. Také jsem se ale snažila vybrat tak, aby se mu to líbilo a rád batoh nosil.

      • Aha, a byla byste tak hodná a zkusila mi dát nějakou inspiraci co jste teda nakonec vybrala?

        • No jasně, podívejte se na školní batoh https://baagl.cz/products/skolni-batoh-airy-planety synek je spokojený a nosí ho rád. Mě se zase líbí, že batoh sám o sobě váží jen 650 gramů a má bederní a hrudní pás. To zajistí, že se vlastně váha roznese pěkně po celém těle. Navíc ani nevadí, když s tím zmokne, protože je to z voděodolného materiálu.

  • Izák se špatně učí. Domluvy, výhružky nebo výprasky nepomáhají. Nakonec si ho otec zavolá a povídá:
    " Už se s tebou nebudu rozčilovat. Uděláme kšeft. Za každou jedničku dostaneš dvě stovky, takže jestli jsi chytrý, tak se začneš učit."
    Izák přijde druhý den do školy a hned za učitelem a povídá mu:
    " Co byste říkal kšeftu za stovku denně?"
  • Moc dobře si pamatuji rodiče, jak se mi prý bude ve škole líbit atd..Jako naivní hloupé děcko jsem před 35 lety uvěřil.Jaké bylo moje zklamání hned první hodinu na to nikdy nezapomenu :-). Druhou hodinu jsem už 100% věděl, že tohle je podvod na děti.Chtěl jsem se propadnout do školky.Zkrátka studijní typ. *15*
  • Mimo téma:Neměli jít letos do školky naše slavná paterčata?
  • vanhorne
    "může být pro čilejší dítě obtížně zvládnutelným úkolem,"
    Pro ty nase, bohuzel uz mtrve ucitele, to byl daleko jednodussi problem, nez nekdy vlouct do nasich ubohych hlavicek nejake vedomosti.☺☺

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit